Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Skad wziaz te informacje? hurtownie i dystrybutorzy sprzetu komp.

Skad wziaz te informacje? hurtownie i dystrybutorzy sprzetu komp.

redddddddd / 88.104.153.* / 2007-07-02 23:53
Witam,

Moje pytanie moze bedzie nieco dziwne, ale nie wiem do kogo sie z nim zglosic i gdzie zasiegnac odpowiednich informacji... postanowilem sprobowac tutaj.
Otoz chcialbym otworzyc sklep z akcesoriami do tuningu i moddingu komputerow. Sklepow specjalizujacych sie tym jest zaledwie kilka w calej Polsce... Problem w tym, ze nie wiem skad takie sklepy biora towar i skad wynika tak duze zroznicowanie cenowe. Domyslam sie, ze z hurtownii oraz od dystrybutorow (no wlasnie czym sie rozni dystrybutor od hurtowni?).
Wiem, ze pytanie moze troszke dziwne, ale naprawde nie wiem... Mam pieniadze, jakis pomysl ktory chce zrealizowac ale nie wiem tego jednego aspektu... W przyszlosci jezeli firma sie rozwinie chcialbym poszerzyc asortyment o wiecej komponentow koputerowych. Sklepow duzo, a ja nie wiem skad bierze sie towar zeby ceny byly naprawde atrakcyjne i mniej konkurencyjne?
W jaki sposob mozna zdobyc poznizsze informacje?

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam
Grzegorz
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-11-18 15:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dystrybutor bierze towar bezpośrednio od producenta, hurtownik nie zawsze
redddddddd / 88.104.153.* / 2007-07-02 23:54
sorry za 2 tematy, ale cos z netem bylo nie tak :(
AdamusRex / 83.168.89.* / 2007-11-18 13:07
Właśnie ... to jest tajemnica handlowa, często bardzo dobrze ukrywana !
Poszukaj w hurtowniach komputerowych np. Action lub wpisz do wyszukiwarki nazwy producentów i zobacz na ich stronach internetowych.

Najnowsze wpisy