Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Skarb Państwa wygrał w sądach sprawy o 3,2 miliarda złotych

Skarb Państwa wygrał w sądach sprawy o 3,2 miliarda złotych

Wyświetlaj:
jack455 / 37.190.188.* / 2015-05-07 06:54
o sadach ,,mimo popelnienia przestepstwa sad uniewinnia ,,tu wstawic co chcecie,,z braku odpowiednio zebranych dowodow,,,,,,,,, sad skazuje obywatela/ke na kare pozbawienia wolnosci 2 lata za handel i nielegalne wprowadzanie w obieg art.spozywczych takich jak marchew,pietruszka wyrok jest prawomocny
567asdfghj / 83.20.46.* / 2015-05-07 01:54
Jak państwo utrzymuje sądy to znaczy że działają w imieniu i za pieniądze złodziei. Ukradziono wszystko ,ziemię ,dworki a nawet rzeczy osobiste,portrety przodków i inne prywatne ,osobiste przedmioty.Kto do dziś je oddał.POlska jest jedynym krajem byłych demoludów co nie przeprowadziła reprywatyzacji ,pomimo 25 lat istnienia. Wiec złodzieje popierają złodziei i podpierają się oczywistymi sfabrykowanymi orzeczeniami TK.To już dawno powiedział JKM że Państwo jest największym złodziejem ,ale nie toleruje konkurencji.!!!Natomiast jakoś dziwnie POukładano się z kościołem i ż Żydami ...Polacy to śmieci i można ich okradać bez końca np : OFE.
Rosjanin Romanow / 89.68.181.* / 2015-05-06 20:51
Uważam z całą stanowczością ,że sądy w Polsce ponoszą odpowiedzialność za większość nieszczęść na narodzie polskim. Nie ponosząc przy tym najmniejszej odpowiedzialności
gosc589 / 217.115.65.* / 2015-05-06 23:06
Zgadzam się. Podstawą państwa jest prawo i jego przestrzeganie. W Polsce sądy są najdroższe w Europie i najbardziej niewydolne a o jakości wyroków nawet nie mówmy.
asdgsgthnhn / 89.64.59.* / 2015-05-06 20:48
To kropla w morzu narobionych za czasów PO długów i kar z UE. A czy aby na pewno wymiar sprawiedliwości był sprawiedliwy????
po/psl / 77.254.143.* / 2015-05-06 19:59
Dług Polski jest 15 krotnie większy niż za komuny
sajmon112 / 37.7.95.* / 2015-05-06 19:45
to złodziejskie państwo ,kradnie majatki dawnych wlascicieli i jeszcze się szczyci ,to banda zlodzieji ,relikt Bieruta i komuny
Jaol / 89.76.81.* / 2015-05-06 19:35
Jest jeszcze kilka państw, gdzie państwo ma podobne "sukcesy" - Kuba, Rosja, ...
Olany przez władzę / 46.112.68.* / 2015-05-06 19:14
Państwo nie powinno być dumne i cieszyć się z wygranej. To porażka dla kraju a głownie władzy, sejmu, że mieszkaniec musi występować do sądów z powodu złego prawa, nieudolności władzy, samorządów, głupoty urzędników. Od 2009 roku walczę w Kuj.-Pom. z wojewodą, urzędem marszałkowskim, starostwem Świecia. Wina! wg sądu WSA Warszawa moja bo nie wprowadziłem przez 11 lat do baz danych tych urzędów i organów zmiany adresu zamieszkania. A co na to prezydent, premier i minister infrastruktury i cyfryzacji? Mają mnie w ...
jaaneq / 5.172.239.* / 2015-05-06 15:49
Skarb Państwa nic nie wygrał. Można powiedzieć, że nie przegrał spraw o 3,2 mld zł, a przegrał o 273,5 mln. zł.
Okradziony Polak / 178.181.130.* / 2015-05-06 15:34
Polskich polityków, sędziów, urzędników powinny ukarać sądy międzynarodowe, bo u nas jest to niemożliwe, np. od 27 lat nie mam gdzie zamieszkać po rażącym naruszeniu prawa przez m. st. W-wy i jemu przychylne sądy. A może sąd i prokuratura zajmie się w końcu sprawę, którą to wiele razy zgłaszałem a ostatnio w dniu 04.05.2015 r. wniosłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez urz. M. st. Warszawy w myśl art. 66 ust. 1 prawo lokalowe, który akceptował żądanie łapówki za mieszkanie komunalne w Polsce.
Sprawę wniosłem do Sądu i Prokuratury Generalnej, tj. do pana Andrzeja Seremeta gdzie po 27 latach procesowania się o moje mieszkanie, wydany zostanie wyrok o ukaraniu winnych tego przestępstwa.
Moja nieżyjąca już św. p. mama, zawsze mówiła, że żyjemy obecnie w oszukańczym państwie i nigdy nie uzyskam sprawiedliwego orzeczenia sądu, co pozwoliłoby mi i mojej rodzinie zamieszkać w lokalu, który powinien zostać nam przydzielony w zamian za oddanie w 1988 r. mojego własnego mieszkania.
Sprawa dotyczyła mojego lokalu kwaterunkowego, przydzielonego nam w czerwcu 1988 r., w zamian za oddanie (zgodnie z decyzją Urz. m. st. W-wy) mojego mieszkania własnościowego. Ale ten lokal kwaterunkowy nigdy nie mogłem zająć, bo nie dopuszczała do tego rodzina, która uprzednio do niego miała tytuł prawny, gdyż ja odmówiłem im spełnienia ich bezprawnych żądań, które to wcześniej nigdy nie były wymienione, tj. zapłacenia tej rodzinie odstępnego za opuszczenie lokalu kwaterunkowego, który następnie przez 15 lat bez tytułu prawnego, tj. bezprawnie zasiedlali. Najistotniejsze jest jednak to, że ten sędzia uznał prawo tych osób do żądania odstępnego, co świadczy źle o nim, że albo sprawy w ogóle nie zrozumiał, albo celowo pomógł pozwanym, powołując się na doświadczenia sądu uznał, że gdybym zapłacił odstępne pozwanemu, to miałbym mieszkanie tej sprawy sądowej nigdy by nie było, zapominając o odpowiedzialności karnej z art. 66 ust. 1 Prawa lokalowego. Spór o ten lokal toczył się 24 lata, tj. od 1988 r. i zakończył się w 2012 r., a ja w wyniku błędów urzędu i nieuczciwych wyroków sądowych straciłem nie tylko moje mieszkanie własnościowe i możliwość zajęcia przydzielony lokalu kwaterunkowego, ale także moją własną firmę, prawo do emerytury i de-facto cały mój majątek życia. Obecnie, gdy po 27 latach od pozbawienia mnie własnego mieszkania, m. st. W-wy domaga się zapłaty za bezumowne zajmowanie 11 letniego pustostanu, do czego to mnie urzędnicy i sądy doprowadziły.
mnb897 / 85.11.84.* / 2015-05-06 15:15
żydostwo o majątki się upomina? komor ich spłaci kasą ze sprzedaży lasów państwowych
no nie / 77.91.18.* / 2015-05-06 15:15
bedzie co roztrwonic lub rozkrasc
podatnik732 / 88.156.50.* / 2015-05-06 14:59
Jestem ciekawy ile dostanie w łapę pani Sędzia Sądu okręgowego w Olsztynie jak sprawę wygra Prezes spółdzielni handlowo-usługowej INKA w Olsztynie. A muszę przyznać ze tu się bije dwóch Prezesów i obecny Zarząd przestępców którzy okradają niepełnosprawnych pracowników !Tu nie tylko chodzi o pieniądze ukradzione niepełnosprawnym pracownikom ale dla skarbu Polskiego Państwa, który dotuje niepełnosprawnych pracowników . Pani Sędzio pochopnie nie wydaje Pani decyzji , ponieważ jak Pani uniewinni Prezesa i zarząd to tak samo przyczyni się pani do pomocy w okradaniu Podatnika i skarbu Polskiego Państwa.
niepełnosprawny pracownik. / 88.156.50.* / 2015-05-07 10:09
Poprzedni Prezes i Obecny prezes i Zarząd Spółdzielni handlowo-usługowej INKA w Olsztynie to przestępcy którzy okradają niepełnosprawnych pracowników ! A teraz za podatnika pieniądze kłócą się w sądzie kto będzie górą i przejmie majątek firmy . Powtarzam ze za okradanie niepełnosprawnych pracowników zakupili nieruchomości ,których się teraz pozbywają i zyskami dzielą się sami . przyznają sobie wynagrodzenia płac, premie,itp. Za pieniądze Z.F.R.O.N. kupują sobie lampy rehabilitacyjne ,a niepełnosprawnym pracownikom nie chcą wypłacić za zakupione lekarstwa ,przekupują kontrolę z spółdzielczości ze jest wszystko w porządku ,przyjezdza Paniusia na kontrole dostaje za darmo hotel i na relaks i wystawia ze jest charaszo.Tak się w Polsce okrada Skarb Polskiego Państwa i Polskiego podatnika z którego podatki idą do kieszeni oprawców, przestępców a nie na osoby niepełnosprawne. W tej sprawie powinien uczestniczyć Prokurator .
kopk / 78.8.147.* / 2015-05-06 14:49
No jak sądy państwowe to i państwo wygrywa
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy