Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Skarbówka ściga sprzedawców jagód, ale nie ma sposobu na wyłudzających miliardy

Skarbówka ściga sprzedawców jagód, ale nie ma sposobu na wyłudzających miliardy

Wyświetlaj:
Jan12764 / 188.146.137.* / 2016-03-03 19:12
Podane przykłady to żart. Nie jest możliwe aby w tak ważnej instytucji państwowej zagnieździło się takie kretyństwo a na stanowiskach kontrolnych pracowały osoby z całkowitym wodogłowiem . Ktoś oglądał kabaret i pomieszał to z państwową agendą .
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-03-03 19:11
Urzędnicy postępują tak jak dały im ustawy utworzone przez sejm .To ci posłowie są właśnie debilami,Ale nie .oni tak zrobili żeby im było dobrze .Tym posłom
roman 213 / 2.124.85.* / 2016-03-03 19:11
Moją firmę zniszczyły kontrole, miałem wszystkiego dość i przeniosłem sie do UK
Prowadzę już firmę 7 rok i żadnej kontroli. Niskie podatki, tu urząd się ciszy że ludzie sobie radzą i nie biorą benefitów. Jakby mnie zniszczyli poszedłbym na zasiłek i musieliby mi płacić. A w PL szkoda mówić.
mariusz1970 / 37.131.140.* / 2016-03-03 18:52
urzędnicy to debile , a jeśli nie to muszą się nimi stać albo zwolnić się. w us jest nędza taka że nikt nie chce tam pracować tylko panie w słusznym wieku albo stażyści (którzy znikają). A teraz jest reforma i wszytscy mają wszystko gdzieś. nikt nie wiem kto będzie robił i gdzie - zasada od zawsze ta sama znajomi mają się lepiej a reszta do rynsztoku.
Leszek10000 / 31.174.141.* / 2016-03-03 18:49
Biorę się za drobiazgi bo nie maja kompetencji by brać się za sprawy poważne lub celowo oddelegowano ich do zajmowania się drobiazgami, żeby nie zajmowali się sprawami poważnymi, w których mogliby odnieść sukces... Generalnie brak całościowego systematycznego nadzoru nad pracą urzędów. Trzeba by poprawić system, jasno określić i paradoksalnie zwiększyć uprawnienia urzędników.
polak mały / 78.10.54.* / 2016-03-03 18:17
przenieść towarzystwo do pracy w straży miejskiej lub do kontroli targowisk
toja aaa / 94.254.176.* / 2016-03-03 17:42
Napisałem do UKS Kraków zapytanie odnośnie interpretacji VAT-odpowiedz otrzymałem z Opola w formie 93 ech pytań o uzupełnienie mojego pytania Fajnie nie?
Dejvv / 89.69.123.* / 2016-03-03 17:23
Ten tzw. "urząd" skarbowy to banda niekompetentnych ludzi którzy na wolnym rynku nie przeżyliby jednego dnia. PRzez tych niedorozwiniętych ludzi cierpi dobre imię wszystkich urzędników stąd szaleńcze pomysły kukiza w stylu "zlikwidowac wszystkich urzadnikow" zyskuja poklask.

Skarbowka pomimo dzialania na szkode obywateli i szkode panstwa regularnie marnotrawi otrzymywane pieniadze. Palace budowane na tzw szkolenia, a w rzeczywistosci popijawy sa normą.

Ludzie ci w swojej arogancji przechodza juz najsmielsze oczekiwania i w suwerennym nie-postkomunistycznym panstwie juz dawno straciliby posady oraz zostaliby postawieni w stan oskarzenia z powodu przekraczania swoich uprawnien, dzialania na szkode panstwa i niedopelnienia obowiazkow sluzbowych.

Niestety urząd skarbowy, podobnie jak sędziowie, podobnie jak wysocy rangą policjanci, ministrowie itd jeśli mają odpowiednie plecy są nie do ruszenia i doskonale o tym wiedzą.
Krasnoludek moherowy / 77.253.68.* / 2016-03-03 16:08
Ciekawe czy jest na świecie kraj, który funkcjonuje i nie ma tam skarbówki ?
FAKT to FAKT / 5.172.247.* / 2016-03-03 15:40
A co z tymi podstawionymi ''slupami'' Amber Gold-u,Olt Expresu, i Jozefa Baka a wlasciwie to tego ''znanego osobnika'',który kryl się za plecami Jozefa Baka i co z tymi osobnikami co utworzyli ow Amber Gold i postawili w nim swoich zaufanych ''slupow''?...teraz tylko patrzeć jak po 1-szej lub po 2-ej rozprawie,no może po kolejnej rozprawie,na której będzie odczytany wyrok...to przyjdzie do celi ''wędrowny samobojca'' i po mafijnej sprytnie lecz tez częściowo nieudolnie skonstruowanej machinie działających ''para'bankow'' celowo do tych złodziejskich celów stworzonych powoli spoleczenstwo będzie zapominać a poszkodowani zostaną w dalszym ciągu poszkodowanymi i to na zawsze...bo przecież o to chodzi,to taki cel był zaozony i zrealizowany...cho z pewnym potknieciem...i takich mafijnych procederow na przestrzeni owych nie/rzadow przez 8 lat powstalo wiele,znany spoleczenstwu jest tylko ''czubek''lodowej góry...nie wiem czy ten koment ujrzy swiatlo dzienne,jerzeli nie ujrzy to jeszcze sa bardzo skrupulatnie chronieni ''ci'' z ''wyższych sfer i to mafijnych''...czyz to nie prawda,ze teraz utworzony KOD broni tych ustaw co by nie ruszyly i nie ugryzły urzędowo za obecnego rządu zadenej z tych ''wielgachnych afer...tyle sztucznie tworzonego szumu żeby znow sprzeciwić jeszcze bardziej spoleczenstwo do obecnego rządu...to typowa polityka i wybieg tych co przegrali ostatnie wybory i utracili ';intrantne koryta''...czyz to nie prawda co ja golym okiem widać?
zapytajnik / 89.229.168.* / 2016-03-03 18:24
Gościu, najpierw dobre naucz się języka polskiego, a później wypisuj te swoje opinie. To, że nie jesteś Polakiem, chociaż całkiem dobrze posługujesz się tym językiem, to widać. Ile ci płacą za takie wpisy?
nation / 195.26.76.* / 2016-03-03 15:24
Urzędnicy, którzy ścigają tych przysłowiowych sprzedawców jagód, powinni być oskarżeni o działanie na szkodę państwa po przez zaniechane działań w kierunku ścigania Przestępczych Organizacji wyłudzających VAT, schwindli przetargowych itp. geschefty.
Piotr56567 / 79.186.36.* / 2016-03-03 15:22
Skarbówkowo, to kraina absurdu. Potrafią wezwać podatnika do korekty pit gdyż ten pomylił się na swoją niekorzyść na kwotę 12 groszy. Trzeba pojechać do US ok 60 km w obie strony żeby to zmienić. Wystarczyłoby przy okazji następnego składania zeznania dokonać korekty. Jak to jest, jedna czynność prawna, a trzy różne opinie z trzech różnych US ?
yreczek1986 / 83.31.115.* / 2016-03-03 15:20
Z dlaczego nikt nie zajmie się Paniami stojącymi przy drodze, które świadczą nawet tam usługi "masażu"? Pewnie dlatego, że te Panie podlegają wymianie barterowej....
pooolka / 178.43.203.* / 2016-03-03 15:27
Najlepiej ograbić do reszty te biedne dzieci które za jagody mogą kupić sobie piłkę albo lalkę..
Żenada...KSiĘŻY niech opdatkują,tam idzie gruba kasa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
normals / 77.65.22.* / 2016-03-03 15:16
A po co narażać się bandziorom jak można przetrzepać tyłek szaraczkowi. Tak było z nimi zawsze.
aktywista / 89.67.109.* / 2016-03-03 15:16
To kolejna grupa mundurowcow ,ktorzy NIE wiedza co naprawde maja robić,podobnie jak straż miejska.Powinni móc wejśc do POSIADLOSCI i zapytac mieszkancow ZA CO kupili tę rezydencje ,często jest tak że ludzie płca minimalne podatki ,a mieszkają bajecznie ....NIKT oficjalnie ich nie neka,bo może to SWOI ???Babcie z pietruszką lub jagodami można pogonić ,dać mandat i STATYSTYKA karanie wzrasta.Państwo w.....

Najnowsze wpisy