Forum Polityka, aktualnościPolityka

Skład rządu PiS. Beata Szydło ogłosiła nazwiska ministrów

Skład rządu PiS. Beata Szydło ogłosiła nazwiska ministrów

Wyświetlaj:
czesiek111 / 83.20.243.* / 2015-11-09 15:15
Kto odkrył karty? Szydło? No bez jaj :-)
jan1944 / 2015-11-09 15:45
Zupełnie bez jaj była mafia Tuska. Wróć- miała jaja, gdy chodziło o własne dobro. A wy-Kopacz ,choć z postury 'babochłop" miała raczej zbuki.
nada / 212.231.93.* / 2015-11-09 17:53
Babochłop to jest właśnie Szydło..tylko, że bez jaj...Robi to co jej prezio każe!!
już wyborca / 89.64.45.* / 2015-11-09 15:02
Rząd na zasadzie "Wiódł ślepy kulawego"...
jan1944 / 2015-11-09 15:36
" Kolej na Ewę...", transsyberyjską na Kamczatkę . Niech leczy dzieci Czukczów czy jak tam oni się zwą.I tak ją po roku zdegradują na może starszą salową. Do tego się może nadaje kłamliwa kreatura.
rewolucjinamtrzeba / 5.57.164.* / 2015-11-09 21:35
Jedna zakłamana do szpiku kości fałszywa lawirantka zastępuje drugą taką samą . CO SIĘ Z NAMI POLAKAMI POROBIŁO CZY TO WARIACTWO SIĘ NIGDY NIE SKOŃCZY.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wrocławianin / 83.30.138.* / 2015-11-09 15:00
Ludzie, a zastanówcie się dlaczego ministrali zostali Macierewicz, Zioboro, Kamiński. Bo są BEZWZGLĘDNI I NIE PRZEKUPNI. PIERW OBEJŻYJCIE FILMY: "SŁUŻBY SPECJALNE" "UKŁAD ZAMKNIĘTY" To zrozumiecie dlaczego potrzeba nam ludzi BEZWZGLĘDNYCH I NIE PRZEKUPNYCH w resorach OBRONY NARODOWEJ/SPRAWIEDLIWOŚĆI (w tym PROKURATURA)/SŁUŻBACH.
Wojsko, wydaje dziesiątki miliardów. W własnie w MON są największe przekręty na zakupach broni. Dlatego potrzebny jest Macierewicz, aby te PATOLOGIE unieszkodliwić. Jeżeli nawet ucierpi niesłusznie jakiś 0,0001% z pracowników MON, to dlaczego mamy nie zwalczyć tej PATOLOGI, przecież zawsze są wyjątki (ktoś zostanie nie słusznie oskarżony), ale przecież zawsze są jakieś wyjątki. Nawet teraz przez 8 lat rządów PO, ludzie byli nieśłusznie skazywani. Nawet w USA ludzie są nie słusznie zamykani, ale czy dla wyjątków, mamy nic nie robić ? Nic nie zmieniać ? OCZYWIŚCIE ŻE NIE. PROKURATURA I SĘDZIOWE, TO JEST JEDNA WIELKA MAFIA, nie można im nic zrobić, robią co chcą. PORA WYMIENIĆ PROKURATORÓW/SĘDZIÓW, tak aby nikogo się nie BALI i ZŁODZIEI ZAMYKALI. A rzetelnie pracujące SŁUŻBY SPECJALNE, mają pomóc PATOLOGIE W PAŃSTWIE ŚCIGAĆ.
Proszę o sensowne komentarze, na poziomie, bo chętnie podyskutuje w tym TEMACIE :)))
Pyclik / 2015-11-11 22:17 / Tysiącznik na forum
Do tego,który uważa się za takiego, co jest "na poziomie":
OBEJŻYJCIE FILMY - cytat z tekstu powyżej.
potrzebanamrewolucji / 5.57.164.* / 2015-11-09 22:15
Zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o pogląd na sytuację ale nie zgodzę się odnośnie tej pseudo armi zbawienia.Kiedyś już otrzymała ode mnie kredyt zaufania i jako katolik to oceniłem gdyż taki jest mój obowiązek.Nie osądzam gdyż od sądzenia jest Bóg ale w myśl prawdy po owocach ich poznacie nie mogę patrzeć jak jedni przez drugich kłamią, oszukują, grabią naród polokowawszy się w spółkach i na innych stanowiskach urzędniczych (skoro tak bardzo wszyscy chcą uzdrowienia polskiego górnictwa dlaczego zamiast zwalniać pracownika nie wprowadzi się syndyka który jednoosobowo załatwi sprawę.Nie można bo facet który z namaszczenia partii wskoczył do zarządu połowę swojego uposarzenia przynosi co miesiąc w zębach do szefa na tzw. koszta partyjne.)Myślisz podobnie jak moi rodzice że jak czegoś nie ma w telewizji to tego nie ma. Proponuję poszukać troszkę głębiej niż produkcje kinowe. Można zacząć od kol. Jędrucha on wszystkim ... Dlatego NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
m-53 / 213.108.152.* / 2015-11-09 17:16

chętnie podyskutuje w tym TEMACIE :)))

ze mną nie podyskutujesz - bo się z tym stanowiskiem zgadzam.
klekot587 / 80.245.178.* / 2015-11-09 15:30
Nie zgodze się z Toba w wielu kwestiach, ale w jednej przynam Tobie racje. Jest faktem, że w ministerstwach o których piszesz nie wszystko działa jak należy i trzeba sporo zmienić ale wsadzać na stołki ludzi, którzy się nie popisali w przeszlości jest błedem. Wygląda to tak jakby wszyscy zapomnieli co Ci ludzie przez ostatnie lata wygadywali. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej, ale jeśli ktoś uważa, że przez te 8 lat nic sie nie zmieniło to jest hipokrytą. Nie ma ludzi idealnych i w każdym rządzie na świecie są ludzie, którzy działają na swoja korzyść. Jeśli myślisz, że za rządów PIS tego nie będzie to sie na wstępie mylisz. Piszesz o ludziach bezwzględnych, przypomnij sobie, że w historii świata kilku takich było, ostatnio w XX wiecznej Europie u sąsiadów na zachodzie taki jeden pokazał co można z "władzą bezwzględną" zrobić. Będę bacznie się przyglądać na te nadchodzące zmiany, wiele naobiecywali, zastanawiam się tylko czyim kosztem będą swoje plany realizować. Pozdrawiam
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wrocławianin / 83.30.138.* / 2015-11-09 15:40
W czym się nie sprawdził Mariusz Kamiński ? Ścigał bezwzględnie przestępców, A Zbigniew Ziobro, na pewno nauczył się na błędzie dotyczącym LEKARZA. Ale dalej będzie bezwzględnie naciskał na prokuratorów i sędziów, aby pracowali rzetelnie i BEZWAZGLĘDNIE !!! Antoni Macierewicz jest przez WSI i komunistów specjalnie kreowany na "Idiotę, itd." Dobrze, że jest w MON bo nie będzie się zajmował sprawą"Smoleńską" bo oczywiście przesadzał, ale każdy ma prawo się mylić. W MON będzie miał 1 zadanie. Być bezwzględny i ścigać agentów i korupcje :)
Zauważ, że Ci którzy byli bezwazględni nie byli ludźmi WIERZĄCYMI. Akurat CHRZEŚCIJAŃSTWO jest religią z zasadami moralnymi, które nie polegają, na zabijaniu, niszczeniu ludzi oddmiennych światopoglądowo. W związku z tym nie bój się BEZWAZGLĘDNEJ WŁADZY PiS. Trochę WIARY się przyda :)
klekot587 / 80.245.186.* / 2015-11-10 09:50
Wybaczy Pan, ale nie moge z Panem kontynuować tej polemiki. Podciąga Pan wiarę pod cechy charakteru a to nie są nawet zbierzne pojęcia. Jedno nie ma związku z drugim. Proszę sobie przypomnieć, że PiS był już u władzy, dwa lata... Powie Pan, no tak nie mieli większości, co mogli zrobić? Powiem tyle, szanować koalicjanta(ów) a nie robić akcje wywierania wpływu na ludzi, by popełnili błąd, np. agent Tomek. Jeśli chce Pan państwo, które będzie sprawdzać w tak obrzydliwy sposób czy jest Pan zdolny do popełnienia czynu zabronionego to jest Pan w domu. Dla mnie takie zagrywki są poniżej pasa. Nie chcę państwa, które czeka na mój bład. Chcę państwo, które nie pozwoli mi bładzić. Proszę sobie przypomnieć kogo ś. p. Lech Kaczyński ułaskawił a co ten człowiek zrobił i czy na to zasługiwał. Hitler porzucił religię w gdy był jeszcze młody, należało by się zastanowić co wywarło u niego tak negatywne odczuciado religii. Jestem osobą wierzącą i ale nie do konća,w taki sposób jak przedstawiają tą wiarę książki.Pozdrawiam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
potrzeba nam rewolucji / 5.57.164.* / 2015-11-09 22:31
No z tego co sobie przypominam to Macierewicz nigdy nie był jakimś spejalnym orłem bardziej wróblem specjalnej troski więc nie wiem czy sam sobie przypadkiem nie strzelił w kolano biorąc tekę Monu. Teraz jako minister za złe decyzje stanie przed tryb.stanu. i myślę że kolejny rząd który będzie wybrany za cztery lata pewnie będzie tyle samo wart co ten ale nie będzie miał z tym najmniejszego problemu bo ten typ jest słaby i na 100% się wyłoży.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wyborca i juz / 193.238.42.* / 2015-11-09 14:30
Zobaczymy co będa potrafili zrobić - owoce się licza nie zapowiedzi. Czekamy - patrzymy analizujemy i za 4 lata głosujemy.
granice wytrzymałości / 145.237.2.* / 2015-11-09 15:42
daj spokój. Nie doczekasz. Nerwy puszczą i trza będzie podążyć w ślad za "ludźmi honoru"
today2015 / 83.20.127.* / 2015-11-09 15:09
Dobrze że widać fachowców na stanowiskach gospodarczych.Nie było tego w PO co też nie było dziwne bo komuniści mają fachowców jedynie od ideologii.
Tani Drań / 93.159.53.* / 2015-11-09 14:56
Jeszcze nie zaczęli a już kręci nosem Wyborca i już. Lepiej poczekaj ze swoimi ocenami, bo w tej chwili pokazujesz tylko uprzedzenia.
guru122 / 93.105.244.* / 2015-11-09 14:26
Noo to upiory z przeszłości wracają. Chcieliście, macie. Tylko nie płakać jak po roku rządów wyjdą ich "kompetencje"
zdrh / 83.15.43.* / 2015-11-09 14:22
Brawo, Antek do MON, HURRAA !!!!!!
Siula / 95.160.240.* / 2015-11-09 14:18
Boże, Boże miej nas w opiece!!!!!!!!!!!
światowid / 145.237.2.* / 2015-11-09 15:43
a ten "Bóg", to nie przypadkiem ten z "pięcioma" twarzami, co to go pewien gajowy podpatrzył
GD / 80.53.20.* / 2015-11-09 14:02
to miłe, że pozwolili jej przynajmniej samodzielnie ogłosić wcześniejsze ustalenia
T.J. / 83.8.253.* / 2015-11-09 13:54
Po co 3 ministerstwa dla oświaty , nauki, kultury, szkolnictwa ????!!!!!
W pozostałych aż strach się bać !!!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy