Forum Polityka, aktualnościKraj

Składki ZUS. Na abolicji skorzystają nieuczciwi

Składki ZUS. Na abolicji skorzystają nieuczciwi

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-03-03 15:43 / Tysiącznik na forum
No i co z tego? I tak dni ZUS-u są policzone.
Marzena72 / 31.179.130.* / 2013-03-03 14:53
Niby wszystko jest jasne z tą abolicją, ale jak trzeba wypełnić wniosek , zwłaszcza kiedy ma się jeszcze egzekucję nad głową, to pojawiają się problemy. A urzędnicy z ZUS raczej nie kwapią się, zeby pomóc... Skorzystałam więc z pomocy specjalistów, którzy za całkiem rozsądną kasę doradzili mi i wypełnili dokumenty, a moje składki już się umarzają. Polecam: www.abolicjaskladekzus.pl
guciol22 / 2013-02-08 11:26
bardzo to podejrzane ze ZUS z wlasnej woli rezygnuje z tak wielkiej kasy! ja wiem ze dlug to jest kasa ktora moze wplynie a moze nie. mimo wszytsko stosujac abolicje napewno te pieniadze z dlugu nigdy nie wplyna. dla poczciwego kowalskiego to super wiadomsoc ze przestanie byc dluznikiem, ale niestety czuje ze zus sobie te pieniadze inaczej odbierze...
kukulkan / 62.121.148.* / 2013-02-08 10:21
Hej, ale nie tylko nie uczciwi więc proszę nie generalizować w tytule.
Ustawa jest powszechna i koniec kropka! Jakby ustawodawca chciał inaczej to by zrobił. Mnie tylko boli fakt że osoby które już zapłaciły (niesłusznie jak widać) nie odzyskają pieniędzy, bo abolicja tego nie przewiduje. Co do abolicji to z tego co wyczytałem złożenie wniosku nie jest uzależnione od powodów nieuiszczenia składek ---->>>> http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/abolicja-zus-umorzenie-zaleglych-skladek-dla-przedsiebiorcow.html
Wapniak / 2013-01-15 12:14 / Tysiącznik na forum
Hmmm.. kiedyś pisałem, że emerytur nie będzie. Chyba szybciej niż się spodziewałem... i zdążę jeszcze zejść.
incix / 92.63.33.* / 2013-01-15 09:58
Dla wszystkich zainteresowanych druk do umorzenia składek jest dostępny pod tym adresem: http://x1x.pl/237834
Zadora / 83.5.123.* / 2013-01-14 23:35
A kto mógł wiedzieć wcześniej, że będzie abolicja i specjalnie nie płacić składek. Przecież to totalny absurd. To ZUS był nieuczciwy w stosunku do przedsiębiorców, dowolnie naginając przepisy do swoich teorii. Wprowadzano ludzi w błąd w ZUS-ie informując o możliwości zawieszenia działalności. Przez takie praktyki moja firma zbankrutowała. Ta abolicja to minimum zadośćuczynienia za straty jakie poniosłem. Jeśli ktoś prowadził kiedykolwiek działalność gospodarczą doskonale rozumie o czym piszę.
andy55 / 178.36.90.* / 2013-01-12 20:59
,, Gratuluję" wyobraźni autorowi tego artykułu. Czysto komunistyczny sposób rozumowania. Większość osób objętych abolicją nie płaciła składek, bo poprostu nie miała możliwości finansowych. Prowadząc działalność gospodarczą, małe firmy często nie są w stanie wypracować środków, które zabezpieczyłyby pieniądze na życie i ustawowe należności. Znalezienie pracy nie jest łatwe i dlatego wiele osób otwiera własną działalność, aby jakoś przeżyć. Nawet kosztem nie płacenia obowiązkowych składek do ZUS.
iw0212 / 89.228.121.* / 2013-01-14 00:34
Dokładnie!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mis6 / 83.25.20.* / 2013-01-12 21:42
Tu chodzi bardziej o osoby, które nie płaciły pełnych składek z powodu późniejszej interpretacji przepisów o pracach zleconych, zawieszaniu działalności i pracy nakłądczej. Wszystkie pozostałe osoby nie powinny być objęte tą abolicją.
abolicjent / 78.30.92.* / 2013-01-13 23:41

Wszystkie pozostałe osoby nie powinny być objęte tą abolicją.

Och ty nieszczęśliwy, źle interpretowane przepisy to umorzyć, a reszta niech buli. A jak nie zarobili na składki to co? Ciebie biedaku to nie obchodzi, bo to nie Twoja sprawa, Ty tylko źle interpretowałeś to się należy. Zwyczajny samolub!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy