Forum Forum dla firmZakładanie firmy

sklep internetowy z odzieżą

sklep internetowy z odzieżą

agusia11 / 158.75.89.* / 2011-05-15 22:47
Witam,

mam we Włocławku sklep z odzieżą używaną i myślałam nad tym, żeby sprzedawać przez internet, bo konkurencja jest duża i ciężko się przebić :( Nie chcę od razu podbijać świata, hehe, ale tak nawet do kilku miast więcej sprzedawać. Mam dobre układy z hurtownią, pracownice w sklepie, to sama bym paczki wysyłała. Potrzebuję tylko waszej pomocy, napiszcie proszę jak działa taki sklep, co trzeba zrobić, żeby taki mieć? To podobne do allegro czy trzeba umieć programować, żeby go założyć? Mogę sama taki prowadzić czy ktoś musi mi pomagać? Ile kosztuje? Wiecie, takie podstawowe rzeczy, które powinnam wiedzieć, aha i w ogóle to dobry pomysł według was? Dzięki z góry :P
Wyświetlaj:
skrzacicho / 46.112.215.* / 2011-05-16 16:08
moim zdaniem powinnaś przede wszystkim zainwestować w towar i promocje w takiej sytuacji, własnie daltego że konkurencja duża. Lepiej mieć bardziej selekcjonowane rzeczy a mniej, wtedy ludzie będą wracać zwłaszcza że teraz jest moda na second handy ! No a reklama to wiadomo, bez tego nie zdziałasz wiele. Chociaż na początek jakies ulotki, plakaty, nawet na sklepie coś powiesić.Jak już chcesz zaistnieć w Internecie no to ten sklep hm, może się udać jak będziesz wystawiać na aukcje naprawde fajne i unikatowe rzeczy. Możesz też zrobić sobie wizytówkę w internetowym katalogu, panoramy firm dajmy na to, to też zwłaszcza małym firmom przynosi sporo korzyści i jest większe prawdopodobieństwo że ludzie Cię wyszukają.
Halina M / 2011-05-16 14:34
Warto zaryzykować!! Może się opłacić!
Iwona_P / 2011-05-16 14:32
Sam pomysł wsparcia tradycyjnej sprzedaży w internecie jest bardzo dobry :) Nie wiem dokładnie ile to kosztuje, ale są strony gdzie można kupić szablonowy sklep internetowy i potem dopasowywać go do swoich potrzeb. Z tego co słyszałam nie jest to trudna sprawa, więc nie trzeba być programistą ;) Może zainteresuj się takimi stronami jak i-sklep.pl
agusia11 / 158.75.88.* / 2011-05-17 23:20
Dzięki wszystkim za rady a powiedzcie coś własnie bo reklamie bo ulotki w sklepie to ja rozumiem, ale w internecie to poza wyskakującymi okienkami nie za bardzo wiem co bym miała robić :)

Najnowsze wpisy