Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Sklep Sieciowy swojej firmy ?

Sklep Sieciowy swojej firmy ?

euray / 87.105.153.* / 2009-03-09 10:09
Witam, mam takie pytanie do ekspertów. Posiadam hurtownie w pewnym miescie owocow i warzyw. Zejscie jest dosyc dobre. Postanowilem rozwinac dzialalnosc i otworzyc sklepik seciowy hurtowni w miescie.

i Teraz pytanie jak to zrobic ?

sam nie bede mogl pracowac bo siedze w hurtowni. Wpadlem na taki pomysl -

Znalesc pracownika, Znalesc lokal w miescie aby on sprzedawal towar z mojej hurtowni.

Tylko teraz pytanie jak to wszystko poskladac w calosc ?

Musial bym byc wspolwlascicielem ?

Towar kupuje odemnie i sprzedaje czy ja mu daje towar za darmo on go sprzedaje i dzielimy sie zyskiem ? 2 opcja moze byc trudna ze wzgledu - moze sprzedac towar bez paragonu "na lewo" i w taki sposob bedzie mnie oszukiwac.

Prosil bym o wszelkiego rodzaju sugestie, ktore moga byc pomocne. Pozdrawiam i bardzo dziekuje za kazda pomoc.
Wyświetlaj:
Andrzej Hurtownik / 87.205.190.* / 2009-03-23 18:09
Wspólnika kup sobie na ALLEGRO i nie będzie Cię oszukiwał
Po co wspólnik jak masz go za złodzieja
Jeśli teraz tak uważasz to co zrobicie później jak się rozkręci i tak się rozpadnie zanim się zacznie wasza działalność
Ja zaczynam w spółce i wieżę w spólnika ( nie jest to przyjaciel i całe szczęście ale ma głowę na karku i to jest większe szczeście )
zawojujemy rynek i jest spoko i tej myśli będę się trzymał
hurtownik / 87.205.190.* / 2009-03-23 18:02
Jeśli masz hurtownię warzyw i owoców jak chcesz pogodzić sprzedaż hurtową i detaliczną
ja osobiście bym Cię olał i kupił towar gdzieś indziej
masz adresy i wiesz wszystko o klientach jako hurtownik.
Jeśli zatrudniasz osoby do pracy to co od nich wymagasz. Po co Ci pracownik jak mu nie wierzysz jeździj wszędzie sam sam bądź na punkcie sam ze sobą się ożeń
zrób sobie dziecko i je urodź.
Później zastanów się czego pragniesz i czy sam okradałeś swego szefa
A WIEM CO PISZĘ PONIEWAŻ ZAKŁADAM HURTOWNIĘ WARZYW I OWOCÓW ZE WSPÓLNIKIEM KTÓRY MIESZKA 40 KM OD ( FIRMY ) I WIEM JAK MOŻNA SKUBAĆ LUDZI I SZEFA lecz muszę miec zaufanie i wiarę w ludzi ponieważ ja jestem uczciwy i inni także są!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy