SKOK na wielką kasę

a / .* / 2005-02-02 14:45
Komentarze do wiadomości: SKOK na wielką kasę.
Wyświetlaj:
Glamour / .* / 2005-02-02 16:59
SKOK to niezla afera, lepsza od Rywina, Orlenu i PZU razem wzietych!!!!! Nic sie o tym nie mowi, bo kler nie pozwala (zauwazcie jak duzo SKOK-ow jest przy kosciolach)
Kuba / .* / 2005-02-03 08:15
Nie rozumiem gdzie tu afera? Możesz mi wyjaśnić?
dromad / .* / 2005-02-04 20:43
dlaczego skoki są zwolnione z płacenia podatku dochodowego - zobacz jak wyglądają ich placówki nowrmalnie jak bank - ostatnio widziałem ofertę kredytów dla firm pod fundusze ue do 1,25 mln, niech płaca normalnie podatki jak inni to bedzie ok
Anonim / .* / 2005-02-02 20:59
Moim skromnym zdaniem SKOKi to popis efektywnego lobbingu czyli jak dostosować prawo do interesów.
zly / .* / 2005-02-02 15:33
to jakas kpina? kompendium z "Polityki"Koles, wymysl cos nowego, a nie kradnij tematy jak pajac z "plus minus" w telewizornii
stefan / .* / 2005-02-02 16:09
kompendium nie kompendium, w koncu ktos zajal sie tematyka skok poza polityka. podobnie mozna zarzucic wszystkim mediom kradziez tematu w przypadku np. afery rywina. polityka przeprowazdila na ten temat rzetelne sledztwo, napisala cykl artykulow... i temat praktycznie nie istnieje w mediach. uwazam, ze nalezy zaczac mowic na temat machlojek wokol skokow i nie ma znaczenia kto pierwszy, lub na podstawie czego sie temat walkuje. najwazniejsze jest, aby mowic, zeby wreszcie sie zajac na powaznie tym folwarkiem, z ktorego profity ciagnie kilku kolesi dobrze poukladanych poltycznie. najwazniejkszy jest problem, a nie kto wyciagnal go na swiatlo dzienne.
a / .* / 2005-02-02 14:45
widać że autor czyta inne portale i sobie tylko kopiuje tekścik i wkleja hahahah tak to każdy potrafi
pomidor / .* / 2005-02-03 02:17
Nie po to ma ct/paste aby nie korzystac.A z tymi SKOKami to straszna afera - jakim prawem polacy prowadza jakies banki. Inni to robia lepiej i to im nalezy oddac SKOKi - mam nadzieje ze towarzysz Belka znajdzie haka na to towarzystwo i wszystko utrupi a w zamian przekaze to p.Zaglowi czy Panowi Alganowowi. Ci przeciez powinni dostac SKOKi od razu a nie jacys glupi polacy...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy