skok stefczyka

slawekgdynia84 / 2008-03-02 17:28
Mam pytanie odnosnie Skoku.wystapilem u nich o pozyczke gdyz w normalnym banku nie chcieli mi jej udzielic.Bik-bo nigdy nie bralem kredytu i to ze mam odroczenie z woja jeszcze tylko na rok.W skoku zlozylem wniosek-zarabiam 3000netto i wzialem poreczyciela ktory po1)ma u nich pozyczke i splaca ja regularnie i po 2)zarobki tej osoby to 5400netto.W piatek juz dzwoniono do mojej firmy i szef wszystko potwierdzil.Myslicie ze jest szansa by uzyskac u nich pozyczke?Babka ktora tam pracuje byla prawie przekonana ze sie to uda gdyz ponoc Skok sprawdza Bik ale nie ma to wplywu na decyzje kredytowa lecz na oprocentowanie itp. czy to prawda?
Wyświetlaj:
kikbo / 93.105.217.* / 2011-01-12 18:25
Ludzie uciekajcie od pożyczek w Skok Stefczyka dają szybko nie patrząc na zdolność kredytową a jeszcze szybciej przekazują sprawę do sądu i komornika w razie kłopotów ze spłatą!!!!!!!!!!!
anioł / 82.160.79.* / 2011-04-29 14:58
macie racie wszędzie ładnie obiecują ale nigdzie nie pomogą nawet jak się komuś noga powinie to nikt nie chce dać drugiej szansy i to się dotyczy wszystkich instytucji tzw.bankowych niestety to nasza polska aby wykorzystać
jarosław m / 178.42.142.* / 2011-03-01 11:42
masz racje Skok stefczyka to oszuści i naciągacze... udzielaja kredytów w pełni zabezpieczone czyli od śmierci itp IKS i ATUT ale to kłamstwo te ich ubezpieczenia..ludzie umieraja nagle a rodziny płacą kredyty mimo iz byly ubezpieczone,,, naprawde nawet mam na to dowody to jest oszustwo i kary godne ...co do tych sądów tez racja... nie dajcie sie nabrac ,nie bierzcie u nich nawet 100 zł ,, dają kredyty owszem ale naprawde to oszuści
---- / 195.85.227.* / 2011-02-25 15:03
witam
ja wlasnie tak mialam problem ze splata pisalam rachunku przedstawiam a oni nie i koniec dzis dostalam pismo komornicze...a jak dzownilam kontaktowalam sie to nigdy nie otrzymalam z ich strony tego czego oczekiwalam
oczekująca / 212.33.91.* / 2011-01-25 16:16
Kochani zmarł mój mąż. Miał lokaty w SKOKU stefczyka. W jaki sposób mogę dowiedziec się jakie i ile. Nie chcą mi nic powiedziec. Spadkobierczynią jest nieletnie dziecko.
zabol23 / 2011-01-20 16:52
a ja własnie bylam na rozmowie o prace tam, czy ktos jedzie na szkolenie do władka ?
ala321 / 94.254.232.* / 2011-01-14 18:32
to szczera prawda splaciłam część zadłużenia aby rata była mniejsza /tzw ugoda /a oni mi obnizyli rate o 20zł
Ludzie uciekajcie od pożyczek w Skok Stefczyka dają szybko nie patrząc na zdolność
kredytową a jeszcze szybciej przekazują sprawę do sądu i komornika w razie kłopotów ze
spłatą!!!!!!!!!!!
skomentuj
karolinka255 / 95.41.192.* / 2013-09-06 20:03
gadacie głupoty kochani..ja w skoku miałam dwie porzyczki i jeżeli je sie spłaca na czas to nie naliczaja zadnych odsetek itd.a poza tym druga pozyczke spłaciłam przedterminowo jakies dwa lata temu i jakos nie wysylaja mi pism ze musze cos im jeszcze zaplacic itd..ludzie splacajcie to nie bede wlazic wam na glowe..pozdrawiam
jam jest skok / 91.212.242.* / 2011-01-07 16:54
wypowiem się może jako były pracownik SKOKu.
Produkty Skokowe:
Kredyt Hipoteczny - idźcie gdzie indziej.
Kredyty firmowe - jeśli macie dużo cierpliwości to ostatecznie do kwoty 100 tys brutto można spróbować.
kredyt konsolidacyjny - jeśli wywalczycie sobie pożyczkę z jednym ubezpieczeniem i najniższą (2%) prowizją wychodzi całkiem atrakcyjny produkt. Tylko trzeba głośno mówić, że ma się ofertę z innego banku to jeśli kierownik trzyma rękę na pulsie to spróbuje załatwić u kogoś wyżej pozwolenie na jedno ubezpieczenie. to mogę polecić szczególnie po wprowadzeniu nadzoru bankowego. W SKOKu będziecie mieli wyższą zdolność kredytową.
pożyczki gotówkowe - drogie. jeśli jest możliwość to brać gdzie indziej, ale po obniżkach dla stałych klientów wychodzi porównywalnie jak w innych bankach. Natomiast zdecydowanym plusem jest to, że SKOK Stefczyka daje pożyczki nawet jeśli ktoś miał opóźnienia do 90 dni (wszystkie banki tolerują max 30 dni opóźnienia). jeśli ktoś ma windykację, ale poniżej kwoty 200 zł to nie stanowi ona problemu. Jeśli windykowana kwota była wyższa musi upłynąć 18 miesięcy od zamknięcia kredytu.

Polecić można, ale nie każdemu. Większość osób, które narzeka to - powiem wprost - osoby ograniczone umysłowo, które nie rozumieją skąd biorą się opłaty windykacyjne. Nieraz słyszałem 'ale dlaczego aż tyle opłat, przecież ja tylko 3 miesiące nie płaciłam bo musiałam pomóc synowi/wnuczkowi/bratu/siostrze/psu/chomikowi etc etc.' Wystarczy zajrzeć do umowy, gdzie wszystkie dane są zawarte. Naprawdę jeśli osoba posiada minimum inteligencji i zdolności rozumienia pisanego tekstu to wszystko zrozumie i może sobie wywalczyć warunki, które nie odstają od standardów banków. Oczywiście nie tyczy się to każdego produktu, ponieważ nieraz pracownicy muszą tak zamotać żeby klient nie wiedział co podpisuje. Typu debety w kontach albo chwilówki. Także trzeba dokładnie wszystko czytać. Inna sprawa to kredyty firmowe i hipoteczne. Analitycy potrafią się przyczepić każdej p******* i wymagać zbędnych dokumentów byleby przeciągnąć jak najdłużej wniosek żeby klient sam zrezygnował a oni nie mieli problemów - takie jest moje osobiste zdanie.

Dodatkowo oferta depozytów jest o wiele atrakcyjniejsza niż któregokolwiek z banków.
Jeśli są większe oszczędności to można pomyśleć o SKOKu.

Żeby nie było tak kolorowo to warto wspomnieć, że można trafić na niekompetentnych pracowników. Niestety, ale zdarza się to dosyć często. Nie znają procedur, wymaganych dokumentów, nie wyślą odpowiedniego dokumentu etc etc. Mimo, że się uśmiechają to najprawdopodobniej połowa źle zrobi kredyt. ale tak jest niestety w wielu firmach.

Często ludzie zapędzają się w kozi róg robiąc sobie przeterminowania i załatwiając windykacje przez niepłacenie linii, o których istnieniu nie mają nawet pojęcia.

Niestety, ale rezygnacja z usług SKOKu też nie należy do najłatwiejszych.

Reasumując:
można trafić zarówno miłą i kompetentną obsługę jak i zupełną tego odwrotność.
są kredyty łatwe (konsolidacja, gotówka) jak i prawie niemożliwe do osiągnięcia (hipoteka - przez cały okres pracy mój region wypłaci może 4, oraz gospodarcze)
każdemu jest wpychany drogi kredyt, ale można sobie wywalczyć obniżki.
konto jest drogie, ale nie tak strasznie. (6 zł)
jedyne bezpłatne bankomaty to własna sieć skoku.
brak wpłatomatów.
łatwo dostać pożyczki gotówkowe (na oświadczenie do 20 tysięcy brutto - 16-18 tys netto liczac przy okresie 5 lat, zależnie od wywalczonej opcji).
na pewno nikt tutaj nie pomaga biednym i potrzebujacym. dewiza to okraść póki jest z czego.
instytucja wyznawców radia maryja. tutaj jest nawet program do darmowych przelewów dla ojca przewodniczacego

moja opinia:
kredyty - jeśli macie wybór to idźcie gdzie indziej. Jeśli nie macie to zakładając, że jesteście inteligentni - możecie spróbować w SKOKU. Inaczej nic nie zrozumiecie i będziecie się wypłakiwać w kolejnych postach. tylko walczcie do upadłego o dobre warunki
depozyty - jeśli nie przeszkadza Wam opłata wpisowa i konieczność utrzymywania RORu (nazwa skokowa - IKS) to czemu nie? oferta jest na prawdę atrakcyjna. wejdźcie, cennik nic nie kosztuje.
konto - idźcie gdzie indziej. tutaj każdy ma wybór. wybierzcie przykładowo mbank, który jest zupełnie bezpłatny i ma dobrą obsługe przez internet :p

gdyby były jakieś pytania to piszcie ;)
izabela / 83.23.144.* / 2012-04-11 12:09
witam

ja również walczę z skok.

Chciałam wcześniej spłacić pożyczkę . W dwóch placówkach w moim mieście dowiedziałam sie jaka jest całkowita kwota do spłaty. I w tych dwóch miejscach otrzymałam taką samą informację. Złożyłam dyspozycje pisemną na podaną przez pracowników kwotę jak również dodatkowo zapewniłam pieniążki na wymagalna na dany dzień ratę. Niestety pożyczka nie została zamknięta. Zasugerowano mi że mam napisać reklamacje z prośba o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Niestety Panie z oddziału nie były w stanie udzielić mi informacji jaki jest termin oczekiwania na odpowiedź. Najpierw było to 7 dni , póżniej 14 , następnie 30 dni roboczych, a później juz 30 dni kalendarzowych. Po miesiącu otrzymałam odpowiedź iz mam do zapłaty jeszcze odsetki w związku z restrukturyzacją. Nie miałabym żadnych pretensji w momencie gdyby poinformowano mnie o nich w momencie składania dyspozycji. Proszę o informację, czy mogę jeszcze jakoś wybrnąć z tej sytuacji
proszę o pomoc / 95.48.109.* / 2012-03-19 15:28
Witaj! jako były pracownik skoku proszę o informację właśnie odnośnie rezygnacji. Mam kredyt konsolidaycjny w skoku do 2014 roku, ale z pomocą najbliższych planuje go jeszcze w tym roku spłacić (dotychczas spłacałam raty bez problemu) i chciałabym się dowiedziec jak to wygląda? czy mogę spłacić go szybciej bez żadnego problemu? jak długo będę czekac na zwrot ubezpieczenia? oraz co muszę później zrobić, żeby całkowicie zrezygnować ze skoku(z tego całego członkowstwa)czy bedę poności jakieś dodatkowe opłaty? Proszę poprostu o dobrą infomację co muszę zrobić jak spłacę pożyczkę i żeby całkowicie usunąc się ze skoku a żeby za rok czy dwa nic mi nie przyszło, że może mam coś "dodatkowego" do zapłacenia!!!???? z góry dziękuje!!!
Mpucz / 91.195.108.* / 2011-09-28 10:44
czy ktoś może cos powiedzec nt. pracy w Departamencie Administracji i dot. rozbudowy sieci oddziałów SKOKu Stefczyka?
kolarz11 / 178.37.139.* / 2011-04-14 21:48
Dobrze że już nie pracujesz! Powodzenia w nowej firmie! Obyś nie wpadł z deszczu pod rynnę. !! Bo z tego co piszezs to straszny z ciebie NEGATYW !!
Alicjapone / 173.179.51.* / 2011-03-31 03:30
Jesli pracowales w SKOK to prosze odpowiedz na pytanie moje
moj Wujek pobral pozyczke w SKOKu 5000,- zl w kwietniu 2007 a w grudniu 2007 zmarl
teraz SKOK ciaga nas po Sadach a juz naroslo ponad 12.000 zl. Nadmieniam byl rencista,
gdy zmarl mial 74 lata. Jak mozna udzielic pozyczki w takiej kwocie renciscie ?
Jeski to bedzie mozliwe czekam na odpowiedz Alicja
tyuy / 86.63.134.* / 2011-11-29 16:39
niestety znam podobna sytuacje . zostaly ostatnie raty na ok 500 zł .Okazalo sie po ok. 3 latach ze po zmarlym jest ok 2000 i skierowali sprawe do komornika -teraz będzie 5000. Tak się robi biznes na starych dziadkach - daje się im drobne kwoty a ściga dzieci do końca życia i niszczy ludzi.kredyt byl ubezpieczony i co z tego sąd to przyklepal. Takze prosze o odpowiedz dlaczego staruszkom daje się kredyty bez zabezpiecznia?
aweas / 84.38.19.* / 2011-03-23 19:39
...
trash bin / 84.38.19.* / 2011-03-23 19:25
Dość odważnie, zważywszy, że pisałeś to z komputera pracującego w którejś z firm z grupy SKOK. Adres IP należy do HSO.
ODCHODZĄCA / 89.228.97.* / 2011-03-10 22:49
Mam zamiar odejść z Kasy Skok. Jak uniknąć kary z tytułu umowa o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy. Jak to obejść. PROSZĘ PISZCIE !!!!!!!!!!!!!
ODCHODZĄCA / 46.186.55.* / 2011-04-03 15:47
CZY KTOŚ Z BYŁYCH PRACOWNIKÓW PŁACIŁ Z TYTUŁU ZAKAZU KONKURENCJI.
JAK TO WYGLĄDA . PISZCZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODCHODZĄCA / 46.186.55.* / 2011-04-03 15:49
Mam zamiar odejść z Kasy Skok. Jak uniknąć kary z tytułu umowa o zakazie konkurencji po
ustaniu stosunku pracy. Jak to obejść. PROSZĘ PISZCIE !!!!!!!!!!!!!

CZY JAK IM SIĘ NIE ODEZWĘ ŻE PODJĄŁAM PRACE W BANKU BĘDĄ MNIE ŚCIGAĆ!!!!!!!!
byly skoczek / 12.0.71.* / 2011-03-23 20:44
Proste. Udowodnij im naruszenie kodeksu pracy albo jakieś uchybienie - takie systemowe, na skalę masową. Znajdź i wydrukuj wszystkie maile od KR albo DR, w których jest mowa o konieczności przelewania wynagrodzenia na konto w SKOK i uzależnieniu od tego premii. Wiem, że to będzie trudne, bo większość było przekazywane ustnie kierownikom oddziałów przez KR ale coś powinnaś znaleźć. Spróbuj znaleźć osoby, które potwierdzą, że była taka akcja na skale masową. Złóż wypowiedzenie, pod koniec trwania okresu wypowiedzenia idź do PIP i zgłoś sprawę. Następnie oficjalnie poinformuj kadry stefczyka iż złożyłaś wypowiedzenie i w związku z nagonką na przelew wynagrodzeń na konta w skok nie czujesz się związana umową lojalnościową.
MONIA-PROSZE O POMOC / 90.156.97.* / 2011-02-08 13:05
bede wdzieczna za porade osoby kompetentnej,a na taka pan wyglada...otoz moj 64 letni ojciec pożyrowal pozyczke mlodym nieodpowiedzialnym ludziom na kwote 3.000zl(3 tys zl). Osoby te splacily dwie raty kredytu i na tym zaprzestaly wogole interesowac sie splata dalszych naleznosci. W zwiazku z tym ten obowiazek spadl chcac nie chcac na mojego tate.Na obecna sytuacje moj tato splacil juz 11 tysiecyzlotych i na dzien dzisiejszy to jeszcze nie koniec.Prosze mipowiedziec czy jest mozliwe by z takiej zaciagnietej kwoty kredytu naroslo az tyle.Nadmienie ze moj ojciec placi poprzez zajecie komornicze na sswoja emeryture...Czekam na odpowiedz,pozdrawiam.
ala321 / 46.112.113.* / 2011-01-20 21:54
gdzie mam dzwonić o spłatę lini pożyczkowwej wszędzie wolny numer od 2 dni cisza z odziału gdzie brałam nikkt nie może mi udzielic odpowiedzi odsyłaja mnie do gdyni i tak wkoło
SKOK 2010 / 83.6.197.* / 2010-12-19 22:19
Ludzie to chyba normalne że jak sie bierze pozyczke to biedzie trzeba ją spłacic trzeba liczyc siły na zamiary!!!Kontakt z działem windykacji nie nalezy do najprzyjemniejszych ale to jest ich praca musza wyegzekfowac zaległości jakie powstały, więc nie rozumiem tych pretensji??Czy to jest Bank czy Skok to i tak trzeba płacic.Aby uzyskac kredyt trzeba miec skończone 18 lat a po komentarzach jakie czytam jestem w szoku, tak niedojżałe podejście, powinni podnieśc wiek od 21 lat może nie było by tylu problemów.
ntt / 77.115.31.* / 2011-04-13 23:58
ja wziolem pozyczke w skoku 3000zl i rata miała wynosic 73zl a wynosi 123zl i wytumacz mi dlaczego pozyczka mnie wyniesie 7380zl to w prowidencie bym mial taniej
basienkaok / 178.42.142.* / 2011-03-01 11:52
nawt nie wierzysz chyba w to co piszesz.. skok to jeden wielki oszust. udzielają kredyty tylk oz zabezpeiczeniami IKS i ATUT ale to kłamstwo ze jest to ochorona , jest to tylko naciąganie klienta na dodatkowe koszty,,,, czyli ubezpieczenie kredytu a tak naprawde kredyt ecale nie jest zabezpieczony,,, mam na to dowód,,, mojemu znajo,emu zmarła nagle matka nic nie wiedział o jej kredycie a kiedy robił porzadki znalazł umowe i zaczął spalac daej ale ,iedy znalazł ubezpieczenie tego kredytu napisał do nich kilka krotnie i wysyłał akt zgonu matki,, bez odpowidzi z ich strony,, jedyną odpowidzia był od razu ich windykator i sąd.. to jest oszustwo , za to powinien wziąść sie prokurator, bez ubezpieczeń nie daja pożyczek a te ich ubezpieczenia to tylko pic na wodę ..... NIGDY POŻYCZEK W SKOK
Ocalony przez FART / 195.187.156.* / 2010-08-18 16:38
jest to bank porąbany jak ta reklama. Ja po kolei przynosiłem dokumenty i gówno dostałem Tylko mnie zwodzili . najpierw miało wystarczyć tylko zaswiadczenie z pracy , potem telefon do szefa, mało na trzeci dzień wyciągi z banku, pózniej zaswiadczenia z ubezpieczenia i to okazało sie mało i na koncu jeszcze poręczyciela i powiedziałem dosć. Ja chciałem tylko 2500 pln a oni zabezpieczenia wieksze niz przy kredycie mieszkaniowym. nie ma głupich chyba ze Stewczyk bo traci klientów A bez nas to on pójdzie do pośredniaka Jak będziesz brał kredyt to uważaj bo szukają H..a w muzgu
klops / 93.105.120.* / 2010-12-02 12:44
To jet Bank nie tylko porąbany ale również oszuści gdy ten bank pobiera przed poźyczką pieniądze w kwocie 20 zł a gdy się zrezygnuje z pożyczki to oni nie wypłacają tych pieniędzy tak się robi w Goleniowie nie polecam tego banku masz rację popieram cię.
klijent skoku / 188.147.40.* / 2010-11-25 12:10
jestem w stanie dolozyc pare groszy aby przeprowadzic kontrole zewnetrzna w skoku .jest to klika wyludzajaca wdowi grosz od naiwnych
Ekspertka / 2010-11-17 15:59
SKOK Stefczyka i jemu podobne to NIE SĄ banki, tylko instytucje parabankowe.
Usługi tam są droższe niż w niejednym banku. Konto wysokopłatne, karty też, przelewy internetowe drogie jak na poczcie.
Czasem myślę sobie, że SOKi są dla ludzi zamożnych, choć podobno są dla niezamożnych.
Nie tak dawno sąd nie zgodził się na powołanie współnego banku SKOK-ów, bo te nie mają wystarczających kapitałów na wkład założycielski. A i tak chcieli wziąć z funduszu stabilizacyjnego. Gdyby to zrobili, klienci SKOKów nie mieliby żadnego zabezpieczenia, bo wątpię aby TU SKOK był wstanie pokryć ewentualne straty.
praktyk1111111111 / 213.25.115.* / 2011-03-03 20:02
czyli ile za konto?
- aż 6 zł!!! z dostępem przez internet i przelewy za darmo!!! .... czyli co na poczcie też są za darmo????
Brak Ci ogólnej wiedzy a wypowiadasz się jako ekspert.............................
Misiu52 / 78.30.117.* / 2011-02-16 23:31
Witam, jaka z Ciebie ekspertka, gdzie nabyłaś wiedzę w kierunku finansów i zabezpieczeń..ja swoją wiedzę opieram na doświadczeniach wiedeńskich z lat osiemdziesiątych i z ręką na sercu uważam że jest to oferta zdecydowanie poważna i uczciwa!!!
Bałamutne reklamy Eurobanku, m-banku, czy PKO to w 70% opowieści z krainy czarów, jednak jeszcze porządną ofertę ma - w której opracowaniu mam duży udział osobisty tylko jakoś zapłaty nie widzę od 16 lat (słownie: szesnastu) Getin Bank (Górnośląski Bank Gospodarczy) pomimo zmiany właściciela
miami vaice / 83.24.152.* / 2010-08-09 10:36
dajcie spokój byłem ostatnio w skoku stefczyka siedziała tam damessa oglądała sobie pazurki zamiast mnie narmalnie obsługiwac
misiu52 / 78.30.117.* / 2011-02-16 23:35
...powiedz gdzie nie oglądają pazurków...moja Urszulka na okrągło ogląda seriale, a ja płacę za dekoder P...... jak chciałbym inny program obejrzeć to w domu przez dwa dni cisza!!!
blogpoppo / 80.51.55.* / 2010-07-12 23:14
http://szybkiekredyty.blogspot.com/
alianz / 83.3.232.* / 2010-06-08 12:47
skoki kolego jak sama nazwa mówi obrobią cię z kasy w majestacie prawa.p rzykład spłaciłem u nich kredyt po trzech latach dostałem wezwanie z kancelari prawnej która zdobyła moje dane osobowe przez państwo oszustów czytaj msw i a , kwota o jaką chodzi to 12,21 o której skoks stewczyka mając moje dane nie upomniał się przez trzy lata i nigdy nie dostałem od tych wyłydzaczy żadnego wezwania do zapłaty, za to kancelaria prawna (prawnik na usługach mafi ) żąda wpłaceni kwoty 1206.31zł, w ciągu siedmi dni igrozi mi sądem
Barbara Ziarkowska / 83.23.77.* / 2010-09-15 15:39
wczoraj otrzymałam sądowy nakaz zapłaty 233 zł tytułem niedopłaty w kredycie 3 letnim ktory spłaciłam bez spóźnień w maju tego roku.Sprawdziłam w oddziale Skoku na koniec spłatyczy wszystkie raty wpłynęły na moje konto, otrzymałam odpowiedź,że wszystko jest w porządku, prosiłam o zaświadczenie ,że wszystkie zobowiązania zostały uregulowane, ale pracownica zapewniła mnie ,ze to jest zbędne, bo wszystko jest w komputerze i zawsze do wglądu. I tu wczoraj dowiaduję się ,ze zalegałam w 6 ratach po 5 zł na każdej, bo wzrósł procent. Zaznaczam,że nie otrzymałam żadnego zawiadomienia, ani później upomnień.Podobno zostały te listy wysłane zwykłą pocztą - nie ma na to dowodów.Zdziwił mnie wzrost oprocentowania w 2009 r,kiedy Bank Centralny obniżył stopy procentowe, a SKOK ponoć zwiększył o 5 zł na kazdej racie, nic nie rozumiem z tego, ale myślę, że to jest jakieś celowe działanie skoku, bo wpis do kompuera o niby zaległościach na moim koncie ukazało się podobno w miesiąc po spłaceniu kredytu. Mało tego ja wielokrotnie otrzymywałam zaproszenia do wzięcia kredytu-czyli ja niby dłużnik jestem zachęcana do brania kolejnej pożyczki. Jest to bardzo dziwne zachowanie skoku.
rok2011 / 89.229.149.* / 2011-03-18 14:44
Zgadzam się, że SKOK to banda oszustów. w moim przypadku po spłaconym kredycie w roku 2004 zamknęłam konto a pieniądze tam wpłacone miały być zwrócone. Do tej pory to nie nastapiło, odpuściłam wtedy to nie były zbyt duże pieniądze. ostatnio jak chciałam wziąć kredyt w innym banku okazało się, że jestem w BIK co mnie zdziwiło bo żadnuch zaległości ani kredytów nie posiadałam. Po otrzymaniu wniosku o moim stanie z BIKU doznałam szoku bowiem okazało się, że mam otwarty rachunek w SKOKU! i widnieje saldo na kwote 200 złotych. Zaznaczam, że od 2004 roku nie miałam żadnych ale to żadnych pism, że mam jakąś zaległość w SKOKU. Złodzieje i popaprańcy i jeśli nic mi się nie uda z nimi załatwić w tej sprawie spotkamy się w sądzie bo niby jakim prawem szargają moim dobrym imieniem, skoro wszystko było uregulowane. Proszę pańswa przemyślcie 100 razy decyzję założenia konta bądź wzięcia pożyczki w SKOKU!!! na prawdę odradzam bo stracicie tylko zdrowie i spokój swój i swojej rodziny.
WRÓBEL MIECZYSŁAW / 94.230.19.* / 2010-06-28 13:34
DZISIAJ PRZEZ WIELE GODZIN USIŁOWAŁEM DOWIEDZIEĆ SIĘ O PROSTA WYDAWAĆ BY SIĘ MOGŁO SPRAWĘ CZYLI O WYSOKOŚĆ MOJEGO ZADŁUŻENIA W SKOK STEFCZYKA I NUMER KONTA NA JAKI MOGĘ WPŁACIĆ PIENIĄDZE NIESTETY OKAZAŁO
SIĘ TO NIEMOŻLIWE PANI Z DZIAŁU WINDYKACJI JEJ NUMER TELEFONU TO 058-782-96-96 NIE UMIAŁA A MOŻE NIE CHCIAŁA WYLICZYĆ WYSOKOŚCI ZADŁUŻENIA NIE CHCIAŁA TEZ PODAĆ NUMERU TELEFONU ANI INNEGO KONTAKTU DO OSOBY KTÓRA MOGŁABY PRZYJĄĆ MOJĄ SKARGĘ DOTYCZĄCĄ JEJ IGNORANCJI
NIE ZNALAZŁEM TEŻ NIGDZIE NA STRONACH SKOK STEFCZYKA KONTAKTU
DO DZIAŁU SKARG I WNIOSKÓW CZYŻBY TAK SZANOWANA INSTYTUCJA
ZAKŁADAŁA ,ŻE JEJ PRACOWNICY SĄ NIEOMYLNI I WIEDZĄ ZAWSZE NAJLEPIEJ
GRATULUJĘ ZATEM ZADUFANIA I AROGANCJI--- W MOIM ODCZUCIU
DZIAŁANIE PANI Z DZIAŁU WINDYKACJI JEST SZKODLIWE DLA FIRMY I WINNO BYĆ
NAPIĘTNOWANE JA DŁUŻNIK CHCE ODDAĆ PIENIĄDZE A PANI Z DZIAŁU WINDYKACJI NIE CHCE ICH PRZYJĄĆ ----CZY TAK POWINIEN DZIAŁAĆ PRACOWNIK DZIAŁU WINDYKACJI ------SZEFOWIE ZAJMIJCIE SIĘ TO PANIĄ ONA NIE WIE PO CO
JEST W PRACY ZA CO BIERZE PIENIĄDZE ----DZIAŁ WINDYKACJI POWINIEN NAKŁANIAĆ MNIE DO ZAPŁATY A NIE ODWROTNIE ---NIE CHCIEĆ PRZYJĄĆ NALEŻNYCH WAM PIENIĘDZY WRÓBEL MIECZYSŁAW
wd401 / 83.25.208.* / 2010-09-03 23:20
ta firma ma inne cele ........................
bbnw / 83.25.237.* / 2010-07-02 08:57
a może właśnie o to chodzi.....
fv / 83.25.150.* / 2010-05-19 10:32
daruj sobie. poczytaj doświadczenia ludzi na tym forum.
Fiefiurka / 85.222.86.* / 2010-05-21 10:47
Beatko nie daj sie zastraszyć bankom ani skokom. Ja tak miałam jak moja mama umarła. Próbowali ze wszystkich stron ale na szczęście mój mąż doskonale się orientuje i zna prawo bo ja pewnie bym wymiękła. Jedyne co możesz zrobić to dać im akt zgonu...kopie i tyle. G Ci mogą zrobić..powodzenia
arteve / 83.22.225.* / 2010-06-28 23:24
Witam! Może ktoś będzie w stanie mi pomóc? Ponad dwa lata temu zmarła moja mama nie zostawiając żadnego majątku.Nie przeprowadzaliśmy więc postępowania spadkowego, nie wiedząc o tym, że nawet jak nie ma nic do podziału, takie postępowanie trzeba przeprowadzić, aby przyjąć lub odrzucić spadek (termin 6 m-cy), aby zabezpieczyć się przed dziedziczeniem długów.
Kilka dni temu otrzymałam wezwanie do zapłaty kredytu zaciągniętego przez mamę w SKOK-u rok przed jej śmiercią.Długo czekali, pewnie aby odsetki urosły....i aby zdążyć przed przedawnieniem roszczenia...
Z tego co się orientuję w bankach kredyty się ubezpiecza, a szczególnie wtedy, kiedy nie ma poręczycieli, czy SKOK tego nie robi?
Może Fiefiurka coś na ten temat podpowie, bo z tekstu wynika,że nie dali się zastraszyć dzięki znajomości prawa przez jej męża!
anrazc / 85.89.170.* / 2010-11-17 14:45
Witaj.. Masz racje i jestes dobrze poinformowana ... Masz 6 mc by sie zabezpieczyc od spadku , jezeli w ciagu tych 6 mc nie bylas u notariusz ze odrzucasz spadek to Ty go splacasz i nic nie zrobisz z tym nawet sadowo bo nie dopilnowalas tego ... pomijam juz to ze banki tak robia i po czasie sie odzywaja .. Sama pracuje w ubezpieczeniach na życie i wiem juz cos o tym... Pozdrawiam
beataszczecin / 87.207.29.* / 2010-05-13 22:44
Niestety moja teściowa przed śmiercią wzięła kredyt w skoku i pomimo tego że był ubezpieczony a teściowa nie żyje od 3 lat to oni przysłali za pośrednictwem kancelarii prawnej HTP Puniewska pismo wzywające nas do spłaty kredytu. O ubezpieczeniu nic nie mówią a kancelaria domaga się spłaty w ciągu 7 dni
antyskok / 89.78.79.* / 2010-05-16 23:22
Oczywiscie, ze o ubezpieczeniu nic nie mowia. To oszusci. Wyludzaja kase na wszystko, min. na ubezpieczenie, a jak przychodzi co do czego to sie okazuje, ze tego akurat ubezpieczenie nie obejmuje (smierci "ze starosci", bo smierc w wypadku moze i daloby sie podciagnac), ale koniecznie trzeba wcisnac nawet osobie w wieku podeszlym takie ubezpieczenie, bo wtedy dysponent zgarnie wiecej kasy.
barton9 / 80.48.127.* / 2010-06-26 09:04
"akurat ubezpieczenie tego nie obejmuje" - a może warto zawierając ubezpieczenie przeczytać OWU danego ubezpieczenia a jeżeli nie potrafisz - to może choć zapytać - co obejmuje. Nie wierzę, że którykolwiek pracownik SKOK błędnie poinformował o ochronie danego ubezpieczenia. A poza tym - znalezienie ubezpieczyciela, który przyjmie na siebie odpowiedzialność za naturalną śmierć w wieku np. lat 70 - jest nie realne w żadnym zakładzie ubezpieczeń.
feli37 / 178.37.129.* / 2011-04-03 22:49
nieprawda, w prowidencie ubezpieczenie za ktore sie placi obejmuje zgon.Nie ma tak jak w skoku w ubezpieczeniu ATUT, ktore sie podsuwa do podpisania starszym osobom iz ubezpieczenie to obejmuje udar mozgu, zawal serca lub nieszczesliwy wypadek, a w razie innej przyczyny smierci ubezpieczenie nie obejmuje.Starsze osoby nie posiadaja rozeznania podpisuja i placa z gory za cale ubezpieczenie.
GGGGGGGGGGG / 212.160.65.* / 2010-09-30 13:53
Piszesz nieprawdę w takim Providencie masz ubezpieczoną pożyczkę i na wpadek śmierci w wyniku wypadku i śmierci naturalnej czyli jak wolisz ze starości.
pracownik skok / 78.159.80.* / 2010-10-13 19:54
W SKOKu też są ubezpieczenia obejmujące śmierc naturalną nawet w w wieku 75 lat i wyżej , ale jest ono droższe( z wiadomych przyczyn) od ubezpieczenia obejmującego śmierc na wypadek nieszczęśliwego wypadku itp., więc nie ma później co płakac jak kredytobiorca przy zaciąganiu kredytu myśli tylko o tym żeby kredyt był jak najtańszy bo " mi się nic złego nie przydaży... "
karpowicz / 94.42.41.* / 2010-05-14 08:16
wez wszystkie dokumenty, jezeli jakies masz i idz do prawnika, wizyta kosztuje 50 pln. jak nie masz, zazadaj ze skoku wydania wszelkich odpisow umowy, jakie twoja tesciowa podpisywala! jezeli pismo przyszlo listem zwyklym, to wyrzuc je po prostu do kosza!
lowestoft / 79.185.12.* / 2010-05-10 13:42
Skoki to oszusci , za wniosek musisz zapłacic a potem odmawiaja kredytu ! ja miałem wszystkie potrzebne dokumenty , czysty bik , dobry dochód a i tak mi odrzucili a za rozpatrzenie wniosku musiałem zapłacic .te reklamy na ich stronie internetowej to oszustwo.!!!!!!
barton9 / 80.48.127.* / 2010-06-26 08:53
Jeżeli Pan (Pani) zapłaciła jakiekolwiek pieniądze przy składaniu wniosku w SKOK im. F. Stefczyka - proszę niezwłocznie poinformować listownie lub e-mailem centralę SKOK. Jeśli tak faktycznie było został Pan (Pani) oszukany przez osobę, która przyjęła pieniądze - najprawdopodobnie straci pracę w trybie natychmiastowym a poszkodowany może dochodzić odszkodowania.
Jeżeli natomiast jest to próba pomówienia i oczerniania SKOK im. F.Stefczyka - proszę się liczyć z konsekwencjami (zgodnymi z prawem obowiązującym w RP).
--- / 195.85.227.* / 2011-02-25 15:13
nitk kasy nie zrowic bo w regulaminie jest napisaje ze trzeba placic wiec nie badz taki madry
SKOK2010 / 83.6.197.* / 2010-12-19 21:59
Jeżeli chodzi o opłate 20-, jest ona pobierana za analize wniosku min. za wygenerowanie raportu BIK-u, jezeli decyzja jest pozytywna powyzsza opłata jest zwracana z prowizji,(jeżeli wynosi 5%)
barton9 / 80.48.127.* / 2010-06-26 09:13
Zapomniałem dodać, że dotyczy to Agencji SKOK im. F. Stefczyka - jak jest w oddziałach nie wiem - nie znam tematu.
marysia45 / 78.159.80.* / 2010-10-13 19:56
to się nie wypowiadaj!
Stn / 89.231.219.* / 2010-03-23 07:55
Od ognia, wojny i pożyczek w SKOK-u Stefczyka zachowaj Nas Panie! Nigdy sobie nie wybaczę, ze mając zdolność kredytową, wzięlam sobie pożyczkę w SKOKu, gdzie od kilku lat byłam członkiem.Pod koniec lat 90, biedne Skoki liczyły się z każdym członkiem, wydawali się być wiarygodnymi i uczciwymi.NIe przypuszczałam, że mają ten sam sposób na zrobienie fortuny co Radio Maryja , a raczej Dyrektor tego Radia. Niby nie jestem taka naiwna, a tak sobie to zchrzaniłam, że nie wiem jak się z tego wymłotać.Parę słow o pożyczce, którą wzięłam pod koniec 2006 roku, rata wtedy wynosiła 388 złotych, teraz sobie z konta zabierają 426, rzekomo z powodu podwyżek stóp procentowych.5 zlotych miesięcznie nie wiem za co nie mam u nich konta.Nie będę się dalej rozpisywać, szkoda mojego czsu , przy podpisaniu umowy zgodziłam się na ukryte opłaty, prowizję, ubezpieczenie, 1500 zł za brak poręczyciela.Moja pożyczka to już nie 30 % w skali roku ąle dużo więcej.
bruby562 / 83.28.207.* / 2012-09-07 14:13
jezeli nie poimformowali pania na pismie o zmianie stup procentowych to jest przestepstwo wiem to bo wygralem sprawe w sadzie
bobo46 / 83.238.234.* / 2010-04-16 12:39
Re: Skok Stefczyka = skok na kasęIP: *.adsl.inetia.pl
Gość: bodek46112 16.04.10, 12:22 Odpowiedz Doswiadczenie z skok stefczykiem to banda złodzieji jak pisze pani
wyzej ja zmoją mamą poszedłem do skoku wziąć kredyt bo miała jeszcze
niespłacony w lukasie za namowa pań i ładnego gadania małe odsetki
zgodziliśmy się,, na początku już jakies opłaty 20zł wpisowe
członka,ubiezpieczenie pierwsze 55 zł rata mała 200zł ok,ale nie
dopowiedziano że jeszcze ubezpieczenie osobno + do tego jakies UKS
na kasę w kwocie 15zł co miesiąc raezm wyszło jakieś ponad 300zł a
miało byc tylko 200zł rata na miesiąc.
Ale najgorsze było na końcu przedostatnia rata się przeciągnęła o
miesiąc z powodu choroby po 2-mieśiacach wezwanie sądowe wraz 100%
dodatkiem w postaci koszto sądowych czyli 500zł raty około i koszta
+odsetki 500zł to mało po wpłacie tej sumy okazało się że na koncie
kosztów sądowych nie ma kasy aja mam przelewy potwierdzone -komornik
i tak siad na emeryturę mamy izabrał koszta sądowe+ odsetki + swoje
koszta sprawa niby koniec.Ale poprzednie wpłaty się odnalazły I CO
WYBRAC NIE MA JAK dostaje pismo PO PÓŁ ROKU ŻE NADPŁATĘ MOGE
ODEBRAC więc jadę z matką do oddziału 50km w jedna stronę po to że
by usłyszec że oni nie mają kompetencji zwrócic tych
pieniędzy ,piszę pismo do centrali w GDYNI(bo inaczej nic sie nie
dowiesz )twra to miesiąc odpisując że mogą mi pzrelac na konto albo
pocztą ale bedzie dodatkowa opłata za pocztę.Czas wsumie tomija rok
ale pieniądze odddali.NAJGORSZE ŻE MIJA 2LATA OD SPŁATY AMAMA DALEJ
WIDNIEJE W BIG(KRD) i NIE MOŻE NIC WZIĄĆ NA RATY ------LICHWA--NR-1
w polsce ,której moj dziadek zginął i ojciec walczył.
wyjasnijcieTO / 94.42.35.* / 2010-03-21 08:11
Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie,
nie od dzis wiadomo, ze skoki powstaly po to, zeby byc kolejna instytucja strzyzaca ten biedy i klamliwy narod.
zapewniaja, ze pozyczka jest tasza, ze walcza z wykluczeniem finansowym. i to prawda.
pozyczka rzadko schodzi ponizej 30% w skali roku, ubezpieczenia sa 'oczywiscie' nieobowiazkowe, a cala ta instytucja powstala tylko po to, aby ulzyc w cierpieniach Drogim Braciom i Siostrom!
dlatego dalej bierzcie arcydrogie kredyty w skoku i nie majaczcie.
przypominam rowniez, ze tylko w SKOK Stefczyka mozecie dokonac darmowej wplaty (czytaj darowizny) na nasze ukochane Radio Maryja!
Szczęść Boże!
gg1 / 95.49.182.* / 2010-03-10 09:27
obserwuj newsy dot. audytu
inny123 / 83.25.53.* / 2010-03-06 11:21
Odnośnie SKOK-u Stefczyka, najlepiej porównywać wysokość raty w tym samym okresie. W jednym banku użyją terminologi orocentowanie nominalne w innym efektywne ( które jest najniższe w stosunku do okresu kredytowania). Co do prowadzenia konta , to faktycznie 5 zł, ale w każdym banku nalezy mieś otwarte konto , ponieważ wpłaca się na konto osobiste raty, które sa następnie rozksięgowane. Co do kosztów i udzielanych informacji , każdy klient ma umowę , z która może się zapoznać. Jeżeli nie zdązy, bo faktycznie każdy się spieszy i czeka kiedy otrzyma gotówkę, to jest 10 dni na odstapienie od umowy BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW. Co do opłaty za BIK , jest to 20 zł, ale klient jest o tym poinformowany juz po sprawdzeniu zdolności i otrzymaniu informacji odnośnie innych kredytów, gdyż to ma znaczenie. Jeżeli klient nie okłamie to napewno otrzyma pożyczkę. Często ludzie oszukuja myśląc , że pracownik nie uzyska informacji o historii kredytowej z BIK-u. Błędne myślenie, jeżeli nie ma windykacji lub przeterminowaniu w spłatach i klient ma zdolność, to na pewno uzyska kredyt, a wtedy 20 zł jest ODDAWANE .
członkini SKOK / 84.10.194.* / 2010-06-24 10:33
Swój pierwszy kredyt wzięłam w Skoku Stefczyka 1998 roku. To już 12 lat jak korzystam z ich usług. Posiadam u nich rachunek osobisty. Nie narzekam . Współpracę z bankami wspominam za to jak najgorzej. Tam to dopiero są ukryte opłaty,wysokie prowizje i stopy procentowe. Tylko w reklamach pięknie to wygląda. W Skoku Stefczyka oferty i umowy napisane są bardzo przejrzyście. Należy je dokładnie czytać i nie będzie kłopotów. Pozdrawiam.
himek / 77.114.81.* / 2010-09-14 21:44
Gorzej jak coś ci sie stanie a twoja rodzina bedzie ciągana po sądach- powodzenia i pamietaj tylko nie choruj lub nie idź na drugą stronę jeżli im nie spłacisz kredytu bo wtedy twoje dzieci będą miały przechlapane. A pewnie myślisz pewnie mam wykupione ubezpieczenie - niestety one nic nie gwarantuje chyba ze wpadniesz pod samochód oczywiście przez przypadek. Ale Skok to cudowna instutuacja oszustów
maria wladyslawa / 77.223.194.* / 2012-02-20 10:37
Też mam przykre doświadczenie i nie ujfajcie pięknym słówkom paniom w Skoku Stefczyka to kłamstwa i tylko czekaja aby złapać następnego naiwniaka.
antyskok / 89.78.79.* / 2010-05-16 23:29
Ta, jasne inny123, w banku, w ktorym bierzesz kredyt musisz miec rachunek ror, z ktorego kasa znika jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, a do tego znasz przynajmniej jedna osobe, ktora dostalaby odszkodowanie z TUW SKOK.
mrrrrr / 195.85.227.* / 2010-04-12 14:43
chyba jestes prcownikiem skosu bo ja mialam zapalcic 20 zl i wtedy dopiero sie mogls dowidziec czy dostane kredyt bylam w bik i wgole i dali mi kredyt bez niczego !
miluś / 78.159.80.* / 2010-10-13 20:10
Ludzie, każdy jest w BIK. Raport z BIK zawiera informacje o każdym kliencie który ma bądź miał pożyczki , obojętnie czy spłaca je regularnie czy też nie. I o to właśnie w tym chodzi.
aleSHIT / 94.42.35.* / 2010-03-21 08:05
słuchaj inny123, a jesli sie okaze, ze jakis kredyt wpisze, a okaze sie, ze nie ma go w BIKu? hehe? co wtedy?
inny123 / 83.30.2.* / 2010-03-25 17:44
95% kredytów jest
llllllkjhh / 78.8.227.* / 2011-03-19 21:29
tak.. bik to.czasem nawet 105 %..bo są takie, ktorych faktycznie juz nie ma.. :/ a skok to ściema... i przekonalo mnie wiele rzeczy
limba / 77.114.21.* / 2010-02-25 19:57
JACY WY WSZYSCY JESTESCIE NIE ZADOWOLENI AZ DZIW BIERZE CHCE PARE SLOW OD SIEBIE DODAC NIE WIEM JAK JEST W SKOKU ALE ZOBACZE MOJ MAZ MA UMOWE O DZIELO I PODEJRZEWAM ZADEN BANK KREDYTU NIE DA NAM . AZ PLAKAC SIE CHCE KIEDY WIDZE WASZE UZALANIE Z TEGO CO PRZECZYTALAM TO NAJBARDZIEJ NIE ZADOWOLENI SA CI CO MAJA JAKIES ZALEGLOSCI LUDZIE WAM NIKT NIGDY NIE WYTLUMACZYL ZE JAK SIE ZACIAGA KREDYT TO TRZEBA GO REGULARNIE SPLACAC, BIADOLICIE TYLKO NA OPLATY I KARY MY Z MEZEM MAMY KONTO W PEKAO ZA PROWADZENIE PLACIMY CO MIESIAC 12 ZL KIEDY W ZESZLYM ROKU WYNAGRODZENIE WPLYNELO KILKA DNI PO DEKLAROWANYM TERMINIE DOWALIL MI 50 ZL KARY , JAK BRALISMY KIEDYS KREDYT W WYSOKOSCI 6 TYS ZL TEZ MUSIALAM SIE PODPISAC ZE WRAZIE CO GO SPLACE MIMO TO ZE Z UBEZPIECZENIEM BYL, ZA NIE SPLACENIE W TERMINIE KARTY TEZ JEST 50 ZL A O REKLAMACJACH W TYM BANKU WCALE NIE WSPOMINAM JAK ZLOZYLAM W LIPCU 2008 TO DOSTALAM ODP W KWIETNIU 2009 I CO MYSLICIE ZE JEST LEPIEJ TWIERDZICIE ZE TO SKOK JEST ZLODZIEJEM OTOZ MOI MILI WSZYSTKIE BANKI TAKIE SA W KAZDYM ZNAJDZIE SIE COS PO TYM MOIM ESEJU PPRAGNE TYLKO DOPISAC ZE WLASNIE PRZEZ TAKICH JAK WY LESEROW KREDYTOWYCH BANKI ZAOSTRZYLY KRYTERIA I NIE MA CO SIE DZIWIC SKOKOWI ZE Z BUTA TRKTUJE TYCH CO MAJA W NOSIE I NIE SPLACAJA TERMINOWO, I NIE UWIERZE W TO ZE JAK SIE KASY NA RATE NIE MA TO NIE MOZNA SIE Z NIMI DOGADAC TYLKO NAJPIERW TRZEBA MIEC CHECI Z KIMS SIE DOGADAC A NIE ZAMYKAC DRZWI I UDAWAC ZE W DOMU NIKOGO NIE MA JESTESCIE SMIESZNI I ZALOSNI BO JAK CHCIELISCIE KASE I KAZDY BANK MIAL WAS W DUPIE TO SKOK WAM SIE DOBRY WYDAWAL POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z MUCHAMI W NOSIE
kolarz11 / 178.37.139.* / 2011-04-14 21:57
Popieram!!
W większości niezadowoleni mają problem ze sobą. Zazwyczaj zapominją spłacać raty.
Manius12 / 89.239.124.* / 2010-11-04 21:54
Jest to najbardziej zlodziejska kasa jaka mozna sobie wyobrazic, a sprobujcie od nich wydobyc czlonkowskie.Trzeba czekac ok 2 lat te drobne sa nie oprocentowane ,a oni sobie tym obracaja /wystarczy pomnozyc przez miliony czlonkow/ to jest metoda na Gloda.
WWQTQH / 83.238.234.* / 2010-04-16 12:49
MYJE SIE JAKCI MUCHY LATAJA SZCZEGÓLNIE KROCZE
i-za24 / 109.243.90.* / 2010-03-20 11:18
tak tak wszystko ładnie pięknie szybko można dostać kredyt itp. i nie można się z nimi dogadać jak się kasy nie ma na raty .Zgadzam się że nie bierze się kredytu jak nie można go spłacacić . Tylko że to jest samo życie gdy straci się dobrze płatną pracę i zostanie się bezrobotnym.Osoba która tego nie rozumie z pewnością nie znalazła się w takiej sytuacji więc niech się nie wypowiada na takie tematy jak nie wie . Mój mąż stracił nie ze swojej winy pracę za granicą wysyłaliśmy szereg próśb o restruturyzację umowy ugodę prośbę o niższą ratę (rata wynosiła 1500zł) . Znaleźliśmy się naprawdę w trudnej sytuacji tym bardziej że dwoje dzieci małych na utrzymaniu. Skok odrzucił wszystkie prośby i oddał sprawę do Sadu. Wczoraj dostałam list od komornika albo zapłacimy 40 tys albo wchodzi nam na wszystko co mamy a mamy niewiele właściwie nie ma z czego wziąść no chyba że z zapomogi z mopsu. Będę prosić abym mogła płacić chociaż po 300 zł miesięcznie komornikowi ale nie wiem co dalej będzie naprawde nie wiem. Gdyby skok zgodził się na niższą ratę i zmienil na długi termin splatę zadłużenia wszystko bylo by w porządku. DLATEGO CHCIAŁABYM WSZYSTKICH OSTRZEC BO NIGDY W ŻYCIU NIC NIE WIADOMO PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ ŻE SKOK WRAZIE PROBLEMÓW POŻYCZKOBIORCY NIE PÓJDZIE NA UGODĘ.
kakska29 / 89.78.87.* / 2010-05-12 09:39
ja mam kredyt hipoteczny w BANKU 2500zł kiedy zostaliśmy z mężem bez pracy napisaliśmy pismo do BANKU o zawieszenie dwóh rat decyzja przyszła odmowna
madzulek / 195.85.227.* / 2010-04-12 14:47
nie pojdzie w moim przypadku kaza pisac itp a to nic nie daje odmowa w kazda strone odmowa ale napisalam terz do konsumenta i do nich i czekam wrecz bez uprzedzenia a spoxneinei mialam pare dni wysylali windyakcje i co kaza placic ale bez podstaw bez telefonu bez niczego jeszcze chca zaszczuc czlowieka stroni od skok
mrrrrr / 195.85.227.* / 2010-04-12 14:46
tylko ciekawe cos bys zrobila gdybys nagle zachorowala i dowalili tobie czynsz za mieszkanie dwa razy tyle i sorry ale ja przez to nie moge placci rat zawsze mam spoxneinei i same nie przyjemnosci pomimo ze ich uprzedzam i pisze i maja to w nosie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juuuur / 217.149.246.* / 2010-02-28 14:11
1) Nie krzycz dużymi literami bo to w złym tonie.
2) Żle się czyta.
3) Zanim wyślesz,przeczytaj swój bełkot.
limba / 77.114.176.* / 2010-03-04 19:28
A TY CO
1) CENZURĄ SIĘ ZAJMUJESZ
2) CHCIAŁEŚ SIĘ TEŻ POŻALIC
3) DODADALEŚ KOMENTARZ TAK SOBIE BYLE BY TYLKO BYŁO
manto1974 / 2011-01-14 11:38
Przez kilka lat korzystałem z oferty Skoka Stefczyka i było ok ,gdy oni chcieli mi dać kredyt to potrafili mnie znaleść i być mili.Inaczej jest gdy (samo życie ) mniałem problem i prosiłem o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.Od dawna piszę do nich pisma a oni brawiw wcale nie odpisują a jak odpiszą (raz tak się zdarzyło) to -nic nie można zrobić.Zawiodłem się na Skoku Stefczyka,zaznaczam że ja nadal chcę spłacać swoje długi dowód na to są pisma,telefony wysyłane do nich.Życie potrafi skomplikować naszą sytuację finansową ale skok tego nie rozumie.To przykre dla stałego klienta.
Do 19.01.2011 pierwszy raz nie dam rady spłacić swoje raty i zostanę dłużnikiem który nie spłaca swoje długi,z tego powodu jest mi bardzo wstyd.Wiem że czeka mnie windykator,komornik itd.Osoby które mają podobny problem i wiedzą jak wygląd sytuacja w Skoku gdy sie już nie płaci rat,proszę o porade na adres manton-owicz@wp.pl. Chciałbym się przychicznie przygotować na najgorsze.
kawa125 / 194.181.133.* / 2011-02-10 16:08
Witam. W tym skoku zażądano ode mnie poręczyciela. Czy jesli mój poręczyciel ma już kredyt to odrazu dostane odmowe??

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: