Forum Polityka, aktualnościKraj

SKOK Wspólnota w Gdańsku. Komisja Nadzoru Finansowego podjęła ważną decyzję

SKOK Wspólnota w Gdańsku. Komisja Nadzoru Finansowego podjęła ważną decyzję

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-08-04 12:16 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy KNF będzie miała odwagę sprawdzić kondycję finansową, pracę innych Banków? Bo te akurat SKOKI to jeszcze ostały się jako polskie. Więc do dzieła, trzeba je zniszczyć.
Swoją drogą np. NBP lub ING, medialne zapytanie/szum/ i co? Idziemy odebrać kasę i nie ma? Niech by ktoś spróbował....
chichot dona / 95.40.245.* / 2013-08-04 00:53
Coś wielkie zainteresowanie SKOK-ami przejawia szanowna Komisja.
Ciekawe dlaczego bo .. że z troski o dobro SKOK-ów to jakoś nie bardzo wierzę.
Tym bardziej, że SKOKI dzialają jako spółdzielnie i z mocy prawa nie mogą upaść.
Choc jak dorobiono ustawe o SKOK-ach to juz nie koniecznie.
WPROWADZIĆ KOMISARZA DO RZĄDU / 79.185.168.* / 2013-08-02 20:10
A CZY W MINISTERSTWIE FINANSÓW JEST JUŻ KOMISARZ UNIJNY? DZIURA W BUDŻECIE PODOBNO 25 MLD, A TAK NAPRAWDĘ NA KONIEC ROKU BĘDZIE 100 MLD. PRZY TYM TEN SKOK TO KROPELKA W OCEANIE.
dgen / 2013-08-02 19:45 / Tysiącznik na forum
cel jest jeden: obrzydzić Polakom SKOKI, podważyć ich wiarygodność - wszak gra jest warta świeczki - prawie 3 miliony kont, 10 mld pln w depozytach i tyle samo w kredytach - wszystko do wzięcia - na co czekaja rozmaite dojczebanki, rajfajzeny, unikredity itp........

napiszcie lepiej dla dziennikarskiej uczuciowości, że SKOKI działają na podstawie dwóch ustaw: o SKOKach i o spółdzielniach finansowych, a przepisy prawne uniemożliwiają upadłośc jakiegokolwiek SKOKu, od 1990 roku nie było żadnej upadłości SKOKu w Polsce a banków parę upadło.

po drugie napiszczcie jak się ma stosunek kasy w bankowym funduszu gwarancyjnym do poziomu depozytów zgromadzonych na lokatach bankowych

SKOKi to ostatnia i jedyna finansowa instytucja w Polsce ze 100 % polskim kapitałem - widocznie komuś bardzo zależy aby ją zgnoić

wszak franciszek stefczyk, założyciel kas - wspominał, że założył je w obronie polskich chłopów przed żydowską lichwą
taktojest / 195.117.93.* / 2013-08-02 19:43
To atak na Polskie Banki. Zaczyna się dobijanie gwoździa do trumny. Kto trzyma pieniądze w zachodnim Banku jest kretynem, Oni się zwiną z dnia na dzień a kasa zniknie. Dziś powiedzenie" pewne jak w banku " jest dobrym żartem :-)
57GD / 89.71.4.* / 2013-08-02 19:25
Pytam publicznie Szanownego Pana Prezesa i resztę przybocznego Zarządu - jeśli moje interesy (członka SPÓŁDZIELNI!) reprezentować ma Pani Komisarz KNF, to czyje interesy Pan reprezentował? Przypominam że członkowie płacili Panu odpowiednie składki, wpisowe, opłaty za prowadzenie kont, itd.
Tercia718 / 37.30.196.* / 2013-12-06 17:45
żadna klaka, ja też jestem za SKOK-ami. Jedyne, co polskie. I niech rząd się odpiórka od SKOK-ów, a stworzoną przez siebie dziurę budżetową niech łata z własnych nabitych kieszeni. Uważam, że Komisja Nadzoru Finans. czy jakaś inna powinna nadzorować wydatki rządu.

Najnowsze wpisy