SKOTAN

Money.pl / 2007-08-04 15:43
Komentarze do spółki: SKOTAN.
Wyświetlaj:
broda6 / 91.94.165.* / 2013-03-22 11:59
dawno dawno temu kupowałem ten papier po 1,80 a sprzedawałem po 2,40 widze że te kursy powrócą znowu choć się tego nie spodziewałem.
w-62 / 176.101.137.* / 2013-03-08 18:21
PANIE I PANOWIE JEŚLI ROK 2012 BYŁ SUKCESEM FINANSOWYM TO GRATULUJE.PROSZĘ OTWÓRZCIE SWE SERCA GDY BĘDZIECIE PŁACIĆ PODATEK,I PROSZĘ PRZEKAŻCIE 1% PODATKU DLA CHOREJ NA MUKOWISCYDOZĘ.ŚLICZNIE DZIĘKUJE...KRS 0000064892 DLA OLGI WÓJCIK. ......W-62.WALDEK.
SKOTbwp / 2013-02-28 22:04 / Bywalec forum
No to mamy realizację następnego projektu :
http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/reports/espi/view/224229
wed / 178.37.246.* / 2013-03-07 14:53
hej madralinscy !gdzie te 10zl pod emisje????pzredszkolaki
SB-BILILU / 83.12.116.* / 2013-03-31 16:28
NIE MA Z PRAWEM POBORU WIĘC BĘDZIE 10 ALE BEZ ZERA Z TYŁU CZYLI 1
jogaz / 188.33.51.* / 2013-02-20 20:37
akcje bez prawa poboru mysle ze akcje sa bardzo tanie a akcjonariat jest bardzo rozdrobiony jest na siłe wyczekiwanie na odsprzedaz akcji od obecnych akcjonariuszy którzy nastawienie sa na inwestycje długo terminowe wiadomo ze akcje sa niedoszacowane pisał to sam pan Roman w parkiecie w grudniu przy kursie 4 zł kurs podskoczył do 5zł była okazja do sprzedazy ktos skupował dosc powaznie akcje teraz uwazam nastał znowu czas wsparcia 4.35 i tu bedzie wyczekiwanie na odsprzedaz jak długo niewie mwiem tylko tyle ze mysle ze akcje przejmie któras z firm pana Romana a nastepna emisja to juz bedzie z prawem poboru bo nie mysle ze obedzie sie na jednej emisji ktos kto przejmie pakiet stworzy gre na tych akcjach
jogaz / 188.33.51.* / 2013-02-20 20:36
akcje bez prawa poboru mysle ze akcje sa bardzo tanie a akcjonariat jest bardzo rozdrobiony jest na siłe wyczekiwanie na odsprzedaz akcji od obecnych akcjonariuszy którzy nastawienie sa na inwestycje długo terminowe wiadomo ze akcje sa niedoszacowane pisał to sam pan Roman w parkiecie w grudniu przy kursie 4 zł kurs podskoczył do 5zł była okazja do sprzedazy ktos skupował dosc powaznie akcje teraz uwazam nastał znowu czas wsparcia 4.35 i tu bedzie wyczekiwanie na odsprzedaz jak długo niewie mwiem tylko tyle ze mysle ze akcje przejmie któras z firm pana Romana a nastepna emisja to juz bedzie z prawem poboru bo nie mysle ze obedzie sie na jednej emisji ktos kto przejmie pakiet stworzy gre na tych akcjach
cherub / 62.244.156.* / 2013-02-16 18:54
Witam GDA66TY i BILILULU :) starzy znajomi :)
OZEN już się dobiera do AWBUD-u, pisałem już wcześniej, że AWBUD s*****... lił robotę i kasy za to nie dostał i mam nadzieję że nie dostanie ! Wszystko w rękach Osądu :) O drożdżowni cichutko. Nic tam się nie dzieje ?! Czy AWBUD znów s*****... robotę bo ostatnie info o drożdżowni to właśnie, że nie ma wydajności takiej jaką oczekiwano i miało być to dopracowane do CZERWCA !!!! ubiegłego roku ! Myślę, że drożdżownia odejdzie w zapomnienie jak garbarnia skór i biopaliwa, booo hm... może teraz drożdże nie potrzebne i rynek ich nie potrzebuje. Mamy przecież modyfikacje genetyczne, kto tam drożdże będzie chciał kupować. Następna bajka przed nami :) Ciekawy jaki scenariusz będzie ...
Pozdrowionka :)
wielkiszu / 96.24.150.* / 2013-02-12 05:57
prz obecnym kursie chcac kupic wiekszy pakiet jest malo prawdopodobne by dostac przykladowo 1 mln akcij to by sie odbilo duzymi % w gore,a tak bedzie okazija wejscia bez wiekszego wkladu[mam na mysli inwestora branzowego,w ostatecznosci zabierze pan Romek lub Grazynka i tak maja 54%] tak dla przypomnienia pamietam jak Grazynka czerwiec/lipiec do ceny 3.80 zwiekszala udzial w spolce na rynku regulowanym i skok byl z2.80 do 5.20 na NWZ bedzie tylko grupa Karkosika tak ze wiekszych informacij nie bedzie, moze i lepiej bo stabilniej bedzie wygladala cena.
GDA66TY / 2013-02-11 21:55 / Tysiącznik na forum
Tak sobie analizuję tą nową emisję i mam takie dziwne spostrzeżenie że to jest spółka typowo eksperymentalna. Wdrażane są tu pionierskie instalacje i do tego pan Karkosik eksperymentuje na wdrożeniu nowej emisji bo przecież on tu będzie największym wygranym lub (w co wątpię) przegranym.
wielkiszu / 96.24.150.* / 2013-02-10 20:07
Mysle ze pomysl z emisija jest uzasadniony tylko 10%dla instytucij z ominieciem drobnicy,Proces wdrozena,aktualizacija rynku,pierwsze kontrakty to wszystko wymaga nakladow.Pierwszy etap produkcij jest wdrozony na temat drugiego nie podano zadnej info.[dotyczacej wydajnosci] na dzisiejszy czas projekt drozdrzy to jest najkorzystniejsza inwestycijala spolki w 90% zrealizowana.Trzeba pamietac ze nie potrzebuja 25mln.na splate dlugu[jak wiadomo nie maja go] tylko na zaczete projekty w tym szczegulnie produkcije drozdzy.a co do emisij dla drobnych akcijonaruszy tez zrobia.Pomyslcie jaki by bylo zamieszanie jak by zrobili pp teraz a spolka jest na etapie rozwoju a co z reszta projektow, w dalszej perspektywie wzrost bylby trudny a tak jest czas .Zobaczymy co bedzie po walnym.Ta emisija wplynie korzystniej na kurs ,patrzac na sprzedaz akcij i obroty [jestem optymista to jest tylko moja opinia] POZDRAWIAM.
qax / 178.36.240.* / 2013-02-11 09:43
jezeli teraz spzredadza pp dla prywatnego po tej cenie to maja okolo 25mil ,jezeli dobzre licze. prywatny inwestor nie bylby zadowolony ,nawet czulby sie wystrychniety na dudka gdyby wyciagali teraz na sile kurs bo widac ze robia to specjalnie pod emisje.czy ty jeden z drugim jako prywatny inwestor ktory chcialby objac emisje bylbys zadowolony z takiego obrotu sprawy?
SB0BILILU / 83.12.116.* / 2013-02-10 12:32
ALE P******* GŁOPOTY PONIŻEJ JAK W PRZEDSZKOLU
SKOTbwp / 2013-02-08 12:23 / Bywalec forum
A jakie byłoby powodzenie nowej emisji z PP skoro nie wiadomo praktycznie nic o projekcie drożdżowym /o terminach i o zyskach / - to dla spółki wielka niewiadoma, a kasa szybko jest potrzebna.Z drugiej strony biorąc sprawę - wiedzą dokładnie jakie będą przychody i zyski, więc nie chcą się dzielić z innymi.Taka jest moja teoria.
samy / 178.36.240.* / 2013-02-09 12:12
powiedzmy sobie szczerze-z pewnoscia zdawali sobie sprawe z tego ze zrobia prywatna emisje od moze kilku miesiecy-tygodni .aby korzysytnie opchnac papier w trakcje tej emisji musielby kurs ciagnac jak najwyzej od kilku miechow bez pzrerwy w gore .zwykly kowalski z ulicy nie kupi pod te info akcji bo nie ma w tym interesu,nie dla niego bedzie emisja!z co poniektorych wypowiedzi wynika iz kurs teraz to musi wystrzelic na 10-20zl....bo zarzad jest zaskoczony wlasnym komunikatem i musi cignac kurs aby najlepiej spzredac akcje -bo niby termin juz sie zbliza...rozumowanie na poziomie przedszkola,,,,,mieli czas juz wczesniej na wyciagniecie kursu za uszy -teraz musza wyciagac 100%-200% w ciagu krotkiego czasu ....bo niby knf spi snem zimowym .gratuluje dedukcji mlodym inwestorom
SKOTbwp / 2013-02-09 12:36 / Bywalec forum
A gdzie był KNF jak Krejzi rósł od 2 do 15 zł/bo wtedy bodajże Roman ogłosił nową emisję/.Po drugie nie napisałem,że kurs wystrzeli na 10-20zł,a jedynie cena serii D powinna być w tej cenie,żeby sfinalizować wszystkie projekty związane z drożdżami/ nie wiadomo,czy jeszcze z jakimś projektem wyjdą/. A po trzecie - niby dlaczego ma na tym zarobić Kowalski?. Czy ktoś z akcjonariatu Krezusa narzeka, że kurs został wyciągnięty za uszy?
swe / 178.37.246.* / 2013-03-07 14:51
gdzie ten madry skotbwp??? gdiez te owe 10zl pod emisje?...analizy na poziomie przedszkola!
samy / 178.36.240.* / 2013-02-09 14:48
ok z knf to bez sensu napisalem,jednak mieli duzo czasu na podniesienie kursu ,malo tego widac jak sie kurs zachowywal np po ostatnich wzrostach kiedy doszedl do 5zl...zamiast pchac w gore dalej lub bronic kursu to pozwolili na jego spadek-to co najmniej dziwne...jaki scenariusz stawiasz sktbwp?
SKOTbwp / 2013-02-12 20:30 / Bywalec forum
Mnie nie interesuje,czy za tydzień kurs będzie po 5 czy po 4 zł. Skotan długoterminowo obrał -wiadomo jaki - kurs. Ja nie gram tutaj DT-dowo.To co teraz się dzieje, to eliminacja grosigrajków i jak mówi główny akcjonariusz - a te słowa szczególnie odnoszą się do tej spółki - trzeba mieć "coyones" żeby zarobić.
GDA66TY / 2013-02-08 12:03 / Tysiącznik na forum
Siedziałem bardzo długo na tej spółce i sporo na niej zarobiłem i mam na jej temat sporo wiedzy. Karkosik to jeden z uczciwszych i lojalniejszych inwestorów. Nie pamiętam aby kiedykolwiek robił emisję z wykluczeniem PP.
Mam nadzieję że jak dojdzie do emisji dla osób,instytucji,uprzywilejowanych to przy rozsądnym kursie bo wizerunek można szybko sobie zszargać.
SB.BILILU / 83.12.116.* / 2013-02-08 10:34
I PO PTOKACH ,EMISJA Z WYŁĄCZENIEM PRAWA POBORU DLA DOTYCHCZASOWYCH AKCJONARJUSZY, TO NIE W STYLU KARKOSIKA ,I JAZDA NA CZERWONO TUŻ TUŻ
wielkiszu / 96.24.150.* / 2013-02-08 11:08
zobacz co sie stalo z akcijami po emisij midas,boryszew. mysle ze lepiej za zabierze z zonka i z komarcylizuja drozdzowke mniej akcij wiecej dla nas zostanie.Nie po to iwestowali w budowe fabryki i instalacije zeby ja poprostu zamknac.wkoncu musza jakis raport podac do wiadomosci Mial byc do konca 2012. a tak po zatym robi sie coraz wiecej informacij i szumu
wielkiszu / 96.24.150.* / 2013-02-08 10:15
zobacz zrobilem wzor ;kupno 4.68 20k od g.9.58 wyciag z tego wnioski czy warto???????
wielkiszu / 96.24.150.* / 2013-02-08 09:49
I po co sie chwalic ile beda za nie placic pieniadz lubi cisze;powodzenia
SKOTbwp / 2013-02-08 10:01 / Bywalec forum
To po co jest forum - żeby milczeć?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy