Forum Polityka, aktualnościKraj

Skrajnie wyczerpany trzylatek odnaleziony w Krakowie

Skrajnie wyczerpany trzylatek odnaleziony w Krakowie

Wyświetlaj:
Ar2r. / 80.239.242.* / 2013-08-17 08:45
Matce grożą zarzuty...
To są efekty walki z aborcją !
Zamiast walczyć z przyczynami ciągle zajmujemy się skutkami :-(
mr x743 / 92.28.255.* / 2013-08-17 06:54
Ja walcze o widzenie soe z synem w uk jestem na spalonej pozycji bo sad wierzy w kazde slowo mojej bylej zony . Nie widze go ,nie wiem czy mnie pamieta :)a tu prosze blad sadu mogl skonczyc zycie tego trzy latka -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
chichot dona / 31.1.146.* / 2013-08-16 23:02
Ciekawe zjawisko. Sądy powszechnie przyznają opiekę nad dziećmi matkom w małym poważaniu mając prawa ojców. Oczywiście generalizuję, ale tak się często dzieje, zbyt często. W "boju" o dziecko ojciec w sfeminizowanych sądach rodzinnych jest z reguły na straconej pozycji. Rozumiem, że to kobietom częściej przyznaje się opiekę nad dzieckiem ale bardzo często to kobiety nie powinny takiego prawa dostać, bowiem jak pokazuje ten przypadek po prostu nie nadają się do wychowywania dzieci. W tym przypadku oznaczać to może, że sąd rodzinny nie uznał argumentów ojca z definicji uznając, że matka jest lepsza. Otóż nie była lepsza, dziecko żyje tylko dlatego, że interesował się nim ojciec pozbawiony stałej opieki nad nim.
Takie zdarzenia powinny być przestrogą dla sądów rodzinnych aby orzekając kierowały się wyłącznie dobrem dziecka a nie swoimi uprzedzeniami czy stereotypami. Najczęściej tak jest ( tzn. kierują się dobrem dziecka), ale zbyt często się mylą tak jak jest w opisanym przypadku kiedy to decyzją sądów rodzinnych nie ta osoba dostaje prawo opieki która powinna.
Bartek777 / 178.37.99.* / 2013-08-16 17:59
[...]

### Post usunięty z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
jucha to jucha / 37.31.14.* / 2013-08-16 21:28
oj tam zaraz. Mamusia, tatuś i chłopczyk - rodzina jakich wiele. Poczekaj tylko jak chłopczyk podrośnie, to będzie trząsł miastem Kraka. Tradycje meliniarskie trza utrzymywać przecież.

Najnowsze wpisy