Forum Polityka, aktualnościKraj

Skrzynki na radary postraszą piratów drogowych

Skrzynki na radary postraszą piratów drogowych

Wyświetlaj:
adinek / 83.27.229.* / 2009-05-06 08:34
W ramach akcji przeciw radarowemu terrorowi na drogach przejeżdżając obok radaru TRĄB ile się da, nie okoliczni mieszkańcy sami spowodują likwidację radarów.
maciek56 / 83.25.174.* / 2008-03-29 16:38
W każdym zachodnim kraju stawiają foto radary i nikogo to nie dziwi!!!

Tylko w każdym zachodnim kraju mają DROGI a nie „polne Ścieszki” (bo chyba tylko tak można nazwać polskie drogi). Więc nie dość że 90% dróg w Polsce nie jest w ogóle przystosowana do takiego natężenia ruch jak jest teraz i z tego powodu każdy kierowca musi łamać przepisy żeby gdziekolwiek dojechać to jeszcze BARANY będą stawiać foto radary żeby kierowców jeszcze bardziej pod denerwować na trasie.

Zamiast wziąć się za budowanie Autostrad to ja dalej muszę stać w korku trasie Rzeszów – Kraków choć powinienem za tą kasy co wszyscy płacą z paliwem być w Krakowie w max godzinne 45 a nie za 3 godziny.
Do tego jeszcze najlepsza jest Policja która widzi świetne podreperowanie swojego budżetu tymi foto radarami i nachalnie twierdzi że wypadki to WINA kierowców dlatego trzeba ich bardzie kontrolować.
DSA / 83.25.174.* / 2008-03-29 16:21
Bezpieczeństwo na polski drogach wygląd tak że wystarczy przejechać w Polsce z punktu A do punktu B min 100 km żeby zobaczyć jak idiotycznie jest oznakowana każda z dróg. I tak też lina przerwany się pojawiają tam gdzie jest najmniej widoczny drugi pas ruchu a linia ciągła w ternie nie zabudowanym na odcinku 1km prostej z świetną widocznością. Wszyscy mówiło że to jakiś idiota bo wyprzedza na podwójnej ciągłej, tylko prawda jest tak że gdyby ktoś inteligentny się stosował do tych znaków drogowych to: raz by niegdzie nie dojechał a dwa by wypad na czołówek z samochodem z nad przeciwka.
drogowiec / 83.31.244.* / 2008-03-29 16:13
skrzynki muszą tyle kosztować bo są z super blachy i ustawiają je wybitni fachowcy - now how kosztuje
Tomwic / 2008-03-29 11:08 / Bywalec forum
Pomysł raczej głupi. Lepiej te pieniądze przeznaczać na rzeczywistą poprawę bezpieczeństwa dróg....
tyfus / 83.11.85.* / 2008-03-29 10:11
brawo super!!!! jeszcze postawcie sygnalizacje swietlna i może jakby sie udalo te drogi "szybkiego" ruchu przetnijcie z jakims przejazdem kolejowym.

Uwazacie ze bedzie bezpieczniej? Tiaaaaa, przykład trasa katowicka wszyscy jezdza 160km/h hamulec do 70 mijaja fotoradar czy pudelko i znów 160 - jezeli mi sie dobrze wydaje to tylko poziom agresji te fotoradary u kierowcow wywoluja i ich skutek dzialania jest zupelnie odwrotny do zamierzonego.
xdxdxdd / 87.205.44.* / 2008-03-29 10:39

Tiaaaaa, przykład trasa katowicka wszyscy jezdza 160km/h


Nie wszyscy. Tylko DEBILE.


o tylko poziom agresji te
fotoradary u kierowcow wywoluja


U debili wszystko wywoluje agresje, nie tylko fotoradary.
Kero niezwerbowany / 77.253.54.* / 2008-03-29 09:12

Postawienie skrzynki kosztuje od 14 do 18 tysięcy złotych.


Ja mogę to robić po 5 tysięcy i jeszcze postawię obiad od każdej ustawionej:-)

Skąd ma w budżecie starczać kasy kiedy tę zgarniają kołnierzykowi złodzieje?
marrylou / 83.30.17.* / 2008-03-29 15:55
ja pier... ile? oni oszaleli żeby sama skrzynka (kupa blachy) kosztowała prawie 20 tys. a kamera 120? niesamowite te kamery muszą być...
Tomwic / 2008-03-29 11:05 / Bywalec forum
Słusznie! Cena mocno wygórowana, jak za atrapę.

Najnowsze wpisy