Skuteczna reklama

Władysław01 / 2011-12-21 14:08
Jaka waszym zdaniem jest najbardziej skuteczna forma by zareklamować swoją firmę? Umieszczenie reklamy w gazecie? Na ulotkach ? Na stronkach internetowych? A może po przez smsy?
Wyświetlaj:
Rad_ek / 213.241.16.* / 2012-07-11 09:55
Moim zdaniem przedewszystkim strona internetowa, sms'y -ee, odpada, gazeta w reklamie - w sumie wporządku, tylko zalezy na jaką skale. Ze swojej strony moge dodać coś co też wypróbowałem, pomijając stronę, ulotki i inne, to reklamę w windach w kilku miejscach Wrocławia i Łodzi.
RioJohnny / 2012-06-27 16:49
Najskuteczniejsza reklama to kompleksowe wykreowanie wizerunku własnej firmy, tzw. identyfikacja wizualna i inne tego typu praktyki. Zadowalający efekt uzyskasz korzystając na przykład z usług tej firmy: http://www.studiokreacja.pl/
Zleciłem jej przygotowanie materiałów reklamowych dla mojej firmy i na brak zainteresowania klientów nie narzekam.
czarny_bez / 31.187.12.* / 2012-05-03 19:16
każda forma reklamy jest w jakiś sposób skuteczna. Ale myślę, że w dzisiejszych czasach warto pomyśleć o reklamie, czy promocji w Internecie, profil na facebook, czy marketing szeptany mogą przynieść wiele korzyści, mogą zbudować pozytywny wizerunek firmy, mogą pomóc dotrzeć do szerokiej grupy osób. Tylko jeśli się zdecydujemy na taką formę promocji warto pomyśleć o zatrudnieniu specjalistów, jak np. firmę Advanced Art, mimo, że takie działania wydają się proste, jednak poprzez nieumiejętne działania można sobie tylko zaszkodzić.
Med-ard / 83.20.41.* / 2012-10-09 21:09
ulotki, plakaty i inne papierki to horrendalne koszta – a i potencjalni odbiorcy już na wstepie zniechęceni ogólnym, zmasowanym atakiem – wiesz jak cos namolnie ci jest wtłaczane, wmuszane to jedyna sluszaną reakcją jest… brak reakcji. ja bym, podobnie jak czarny_bez / sygeruje, celowal w tzw: spolecznosciowki – to taka zabawa w kotka i myszke, wiecej znajdziesz w necie ale poki co rzuc sobie okiem tutaj: http://www.premium-consulting.pl/oferta/social-media-marketing/ tzn. mnie pociągają takie nowinki wiec… :)
Bogumił22 / 2011-12-21 15:04
Spróbuj zainwestować w ulotki!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy