Forum Polityka, aktualnościKraj

Sky Club i Triada od dawna były podejrzane. Jaka jest prawda o branży?

Sky Club i Triada od dawna były podejrzane. Jaka jest prawda o branży?

Wyświetlaj:
Julita303 / 77.115.63.* / 2012-07-20 10:09
@kitek773 może on ma racje? Postarajmy się odzyskać te pieniądze. Niektórzy biorą kredyty, aby gdzieś wyjechać. Sama polecam: poszkodowani.net
turysta556 / 188.125.56.* / 2012-07-18 15:53
Co to znaczy, że wyniki finansowe firm turystycznych są "skrzętnie ukrywaną tajemnicą"? Przecież co roku firma powinna publikować swoje sprawozdanie w KRS! Problem w tym, że u nas jak zawsze, jak jest jakiś sensowny przepis, to się go nie egzekwuje. Zamiast tego skupiamy się na bzdetach i bzdurach, a potem zawsze jest wielkie zdziwienie i lament, że coś tam się schrzaniło, coś zbankrutowało itp. Co za kraj tragiczny...
pawel_pismak / 213.17.137.* / 2012-07-16 15:26
Jedyny sposob to placic po wykonaniu uslugi a nie przed. Jesli biuro zbankrutuje w trakcie wycieczki to turysta wraca na swoj koszt do domu a za wycieczka uiszcza oplate pomniejszona o ilosc dni nie zrealizowanych i koszt transportu. Wtedy firma musialaby istniec jeszcze aby jej uiscic oplate. Jak nie to oplate uiszcza sie firmie ubezpieczeniowej.
Bardzo prosto i bez kombinacji
Jakub193 / 46.76.7.* / 2012-07-16 09:27
Witam, jestem nie pierwszą i nie ostatnią zapewne osobą poszkodowaną przez SkyClub. Mam nadzieję, że uda odzyskać się stracone pieniądze.. POSZKODOWANI zapisujcie się tak jak ja na poszkodowani.net - zbiorowy pozew da nam możliwość odzyskania pieniędzy..
kitek773 / 188.125.56.* / 2012-07-18 15:55
Pozew można oczywiście złożyć, ale sam pozew niczego nie gwarantuje. Jeśli firma straciła te pieniądze i ich nie ma, to sąd przecież ich nie wydrukuje. Też mam taki wygrany proces o zwrot wpłaconych pieniędzy. Niedługo się przedawni i będę sobie mógł ten wyrok oprawić w ramkę na pamiątkę.

Najnowsze wpisy