Forum Polityka, aktualnościKraj

SLD domaga się dymisji Elżbiety Radziszewskiej

SLD domaga się dymisji Elżbiety Radziszewskiej

Wyświetlaj:
Michalangelo / 109.243.131.* / 2010-09-21 14:08
Witam, na początku chciałbym oznajmić iż jestem w 100% heteroseksualny. Wierzę w Boga, jestem katolikiem i szczerze Pani Elżbieto? Żenada! Przez takich ludzi jak Pani na całym świecie rodzą się konflikty. Człowiek rozumny potrafiący myśleć obiektywnie, ocenia wartości człowieka biorąc zupełnie inne czynniki pod uwagę. Szczególnie że, mówimy tu o przyjęciu do pracy na stanowisku nauczyciela. Co w żaden sposób nie ma związku z orientacją seksualną osoby rekrutowanej. Tak mi się wydaje, ludziom zapewne też... No chyba że, chcę Nam Pani opowiedzieć kilka ciekawych przygód z lat szkolnych? Z wypowiedzi Sz.P. Minister można wnioskować iż ludzie o innej orientacji są przede wszystkim homoseksualistami, a dopiero potem ludźmi, członkami społeczności czy reprezentantami danych zawodów. Jedyną rzeczą jakiej nie toleruję to braku tolerancji.
Jestemza anawetprzeciw / 81.219.160.* / 2010-09-22 18:27
,,Jedyną rzeczą jakiej nie toleruję to braku tolerancji,,-Historia mówi ,że jest pan w błędzie.Lloyd Georg machał świstkiem mówiąc ,,Przywiozłem wam pokój,, po rozmowie z kanclerzem Rzeszy.Skończyło się II Światową.Katolicyzm nie polega na tym,że odpalił pan działkę za fajny ślub.Były encykliki i Jana Pawła i obecnego Benedykta wystarczająco jasnym językiem.Katolik Wyborczy bym powiedział. Wolę uczciwych komuchów,którym w RFN nie wolno było zostać pedagogiem.
europejczyk / 109.243.161.* / 2010-09-21 14:44
TAK, TAK I KONIECZNIE WPROWADZIĆ
OBLIGATORYJNE ZAJĘCIA Z SEKSUOLOGII STOSOWANEJ W SZKOLNYCH PRACOWNIACH
OD PIERWSZEJ KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ŁĄCZNIE Z PRZYMUSOWYM ZALICZENIEM NA
OCENĘ SKROBANKI W TEŚCIE GIMNAZJALNYM.
BO CO O NAS POWIEDZĄ NA SALONACH
EUROSAJUZA. PUKNIJ SIĘ W GŁÓWKĘ "KATOLIKU".
@nauczyciel / 109.243.188.* / 2010-09-21 13:47
P. Elżbieta Radziszewska wypowiedziała się rozsądnie. Trudno oczekiwać aby w szkole o określonym profilu wychowawczo-aksjologicznym dopuszczać osoby, które jawnie przeczą tym wartościom. Niezależnie od powyższego, tak samo KAŻDA publiczna szkoła powinna odmawiać współpracy z zadeklarowanymi onanistami, ekshibicjonistami, amatorami nastolatek, czy np. zwierzątek futerkowych. Takie wypowiedzi jak obecnie p. Wiklińskiego świadczą tylko o zupełnym rozkładzie zdolności racjonalnego myślenia albo jakieś prostytucji intelektualnej – głoszenie sądów na ideologiczne zamówienie (a może jedno i drugie ?).
normalny / 95.49.5.* / 2010-09-21 12:33
Skoro mają być obrączkowani pedofile to myślę, że lisbijki też powinne. W orientacji nie ma różnicy poza płcią. Jedno i drugie to patologia
ARIE / 195.117.149.* / 2010-09-21 12:32
Jak heteroseksualna osoba ma skłonności do nieletnich może nie zostać zatrudniona, nawet gdy potrafi je opanować, tak samo ktoś, kto ma inne skłonności może nie zostać zatrudniony, jeżeli dyrekcja i rodzice mają obawy o swoich podopiecznych.
menio / 94.75.85.* / 2010-09-21 11:55
i co zamkniecie mi firme? spróbujcie!
młodzik / 94.75.85.* / 2010-09-21 11:51
"adwokaci diabła" sld zaczyna byc w mniejszosci
zwolennik / 85.222.39.* / 2010-09-21 12:02
A ja lubie lezbijki. Jest bardziej na co popatrzeć niz na pedałów robote. Do lezbijek przyłączyłbym się na trzeciego a do pedałob nigdy.
babajaga2 / 77.115.13.* / 2010-09-21 11:35
Nie po to oddaję dzieci do szkoły katolickiej, aby były narażone na tak specyficzny pogląd na płeć . Myślę,że lesbijki najlepiej nadawałyby się do szkoły lesbijek . Niech sie smażą we własnym sosie.
Stanislaw Fill / 83.6.56.* / 2010-09-21 12:45
Panie Marku Wikinski wypowiedz pana niczego nie zmieni.Mysle ,ze ta wypowiedzia znajdzie pana uznanie w swojej partii.W panstwie demokratycznym obowiazuja oprocz prawa unijnego prawo rodzicielskie,ktore mowi:rodzice maja prawo,i obowiazek wychowywac dzieci do lat 18-tu w wierze jaka uwazaja za wlasciwa.Gdy osiagna wiek dojrzaly sami zdecyduja,jaka wiare wybiora.Rodzice z godnie z uchem demokracji moga zgodzic sie,lub nie,na nauczyciela homoseksualiste lub lesbijke.Po co wiec zabiera glos w tak drazliwej sprawie.Tego rodzaju wypowiedzi,nie pomoga panu w karjerze jako palitykowi.
Moherek / 85.222.86.* / 2010-09-21 11:25
Temat lesbijski znalazł się na czołówce Google.Brawo!A już myślałem,że złote myśli P.Kuczyńskiego z dzisiejszej Rzepy będą cytowane przez obiektywnych i apolitycznych dziennikarzy Google Polska.Kogo dziś interesuje absolutny margines spraw-jakim jest miłość lesbijska?Za to myśli Kuczyńskiego warte są uwagi.Panie Kuczyński:gdyby nie Ci pobożni i patriotyczni Polacy,którymi Pan gardzi--byłby Pan dziś aktywistą na froncie ideologicznym PZPR i wykazywał wyższość socjalizmu nad kapitalizmem.Mija 20 lat,a Pan nadal służy kierowniczej sile -czyli PO,która powoli przekształca się w PZPR.ZA NIEDŁUGO BĘDZIEMY MIELI HISTORYCZNY KOMPROMIS:SLD-PO.Jasnogród wykazuje wyjątkową aktywność na froncie walki z ciemnogrodemn i jak zwykle w Polsce-poniesie klęskę.
nieprawda / 83.1.100.* / 2010-09-21 11:21
Brygadzista czerwonych khmerów zaczyna wdrażać swoją ideologię.
zdzicho55skr.pl / 89.79.61.* / 2010-09-21 10:22
z jednej strony ścigają pedofilów a z drugiej nie wolno muwić o pedał,,i lezb,,,przeciez to samo
spacegurps / 2010-09-21 10:57
To jest zupełnie co innego. A ty naucz się języka polskiego. Pisze się "mówić". Uczą tego w szkole podstawowej.
Camel111 / 91.198.246.* / 2010-09-21 11:31
Jest jedna drobna różnica: pedofil krzywdzi, lesbijka/pedał, nie.
figazmakiem / 77.115.13.* / 2010-09-21 11:49
Napastliwy pedał nie krzywdzi? Albo rozwydrzona lesbija?
tamiflu / 109.243.92.* / 2010-09-21 13:44
co za różnica czy pedał czy lesbijka czy pedofil przecież każde z nich "kocha inaczej" więc czemu nie traktować ich po równemu skoro toleruje się u nas homoseksualizm to niedługo zalegalizuje się pedofilizm i może pani prezydent im marsz z montuje i coś mądrego powie( chociaż to mało prawdopodobne).
faajnynick / 79.186.50.* / 2010-09-22 17:55
homoseksualizm to nie choroba[; pedofilizm owszem. Homoseksualizm jest uznawany przez Kościół do tego momentu kiedy nie jest konsumowany. Jestem lesbijką, nie jestem rozwydrzona, zachowuje się normalnie, poznaję kobietę, spotykamy się etc., a czasem kiedy widzę jak zazdrosny facet traktuje kobietę to się we mnie strasznie burzy, bić? bluźnić? to jest wg Was normalne. Spójrzcie na siebie czy jesteście warci swoich słów, swoich opini. Boli mnie kiedy widzę tak znaczną dyskryminację, ale czasy się zmieniają także niedługo będziecie się musieli przyzwyczaić do takiej codzienności;]
Niewinny_2 / 2010-09-21 09:26
A lesbijki będą płacić bykowe?
Chyba, że w ramach równouprawnienia bykowe będą płacić oczywiście tylko i wyłącznie osoby wyznania katolickiego.
fred / 2010-09-21 08:35 / Bywalec forum
Jeszcze większą ujmą dla kraju były konsultacje z przedstawicielem Watykanu.
myślcie / 83.22.101.* / 2010-09-21 08:58
Ma do tego pełne prawo i to normalne i zrozumiałe .

Najnowsze wpisy