Forum Polityka, aktualnościGospodarka

SLD i Solidarna Polska bez przekonujących pomysłów

SLD i Solidarna Polska bez przekonujących pomysłów

Wyświetlaj:
emeryt 2008 / 83.6.90.* / 2012-09-17 08:52
Szczególnie dużo nowych twarzy jest w PSL a także w Platformie Obywatelskiej. Np. taki Zych, Pawlak, Żelichowski z PSL to bardzo nowe twarze nie mówiąc już o Tusku, Sikorskim czy o tej pijaczce z Łodzi z PO. Oni mają strasznie przekonywujące pomysły doprowadzające ludzi do biedy. Szczególnie przekonywującym pomysłem są kłótnie PO z PiS o wpływy i o kasę i o przekręty.
emeryt 2008 / 83.6.90.* / 2012-09-17 08:52
Szczególnie dużo nowych twarzy jest w PSL a także w Platformie Obywatelskiej. Np. taki Zych, Pawlak, Żelichowski z PSL to bardzo nowe twarze nie mówiąc już o Tusku, Sikorskim czy o tej pijaczce z Łodzi z PO. Oni mają strasznie przekonywujące pomysły doprowadzające ludzi do biedy. Szczególnie przekonywującym pomysłem są kłótnie PO z PiS o wpływy i o kasę i o przekręty.
JanuszPOlikot / 2012-09-16 19:09 / Tysiącznik na forum
To naturalne. Partie chcą przedstawić się jako alternatywa. Do tej pory to Platforma była postrzegana jako ugrupowanie, które jest "właścicielem tematów gospodarczych", które się zna na tej tematyce. W tej chwili w związku z kryzysem takie przekonanie ulega zachwianiu - powiedział Flis.

Ale się POśmiałem.....:):):):):):)

Najnowsze wpisy