Forum Polityka, aktualnościPolityka

SLD nie będzie rządzić z PO

SLD nie będzie rządzić z PO

Money.pl / 2006-09-30 17:44
Komentarze do wiadomości: SLD nie będzie rządzić z PO.
Wyświetlaj:
warszawianka / 83.24.13.* / 2006-09-30 19:50
Powiem więcej , SLd już w ogóle nie będzie rządzić.
wojcher / 2006-10-01 18:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po 1989 roku rózni analitycy (niezależni) przewidywali że SLD i pochodne tej partii najwcześniej po 2005 roku wejdą dopiero do parlamentu. I co wyszło? Więc nie mów hop
tatko / 2006-10-01 00:11 / Tysiącznik na forum
warszawianka,nie bądź taka pewna. Jeszcze dojdzie do tego,że sama na SLD zagłosujesz,kiedy porządki białoruskie u nas odczujesz...
emigrant96 / 213.230.129.* / 2006-09-30 19:45
Tak, panie olejniczak - sugerowanie powiązań niedopuszczalne, ale same powiązania... - odnosząc się do historii SLD - tak...
Wy jesteście niereformowalni. Nie bez przyczyny nazwano was betonem...
tatko / 2006-10-01 01:23 / Tysiącznik na forum
Wyluzuj się,emigrant96.Czy ktoś jest reformowalny ,czy nie jest, tego nie ta się stwierdziś tak z marszu.Gosiewski też niereformowalny-wynika to z jego zachowania i wypowiedzi.Podobnie J.Kaczyński i jeszcze paru z PiS-u.Ale tak na 100% nie twierdzę,że przy sprzyjających warunkach nie można by tych ludzi zreformować. Więc nad Twoimi stwierdzeniami można się co najwyżej zastanowić i to cała ich wartość. I tak duża,ale niech Ci będzie...
emigrant96 / 213.230.129.* / 2006-10-01 17:18
Tatko...
przeczytaj jeszcze raz, uważnie, zmuś do zastanowienia - właśnie i ewentualnie odpowiedz na temat...
Starym wypróbowanym sposobem ubecji mijasz się z sednem i to dwa razy w tak krótkim tekście...
A ponadto masz manię wielkości...

Reformować - jak rozumiem - chciałbyś w stronę PRL-u i Białorusi, pożyczki ruskiej, FOZZ i innych afer. Wszyscy wiemy jak wygodnie wam się żyło kosztem reszty

Narodu "mydląc im oczy" "...wyższymi celami..."
Twój "marsz", też nie ma zbyt długiej historii jeśli nie znasz przeszłości swoich "idoli"... a może nie chcesz znać...? Ja też bym nie chciał... na Twoim miejscu...

"...eh, co jo godom, co jo godom..."
ja niechciałbym być na Twoim miejscu...!

Ps.:
A tak na marginesie...
Możesz mi odpowiedzieć dlaczego Twój idol, na fotce wyżej, jakoś dziwnie przypomina mi stalina...?
...Może ja też mam jakąś manię...? - Prześladowczą...?
tatko / 2006-10-02 01:10 / Tysiącznik na forum
emigrant96,nie mam zamiaru się z Tobą licytować. Powiem tylko,że ja nie chciałbym być na Twoim miejscu, bo musiałbym nosić w sobie chorobliwą nienawiść do wszystkich,w tym także do Ciebie.Patrząc na dzisiejsze chochole tańce Twoich idoli,potrafię wyobrazić sobie Ciebie. Jesteście wszyscy ludzie słabi, ziejący nienawiścią do innych. Nie potraficie łączyć ludzi.Potraficie za to ich dzielić i skłócać. Jeśli na tym ma polegać Wasza mądrość, to jesteście okazami,których warto pokazywać na świecie w celu ostrzeżenia...A co do Białorusi, to jesteśmy teraz bliżej niej niż to było kiedykolwiek. I jeszcze jedno. To pewnie Tobie żyło się świetnie w PRL-u. Mnie na pewno nie.I dlatego potrafię odróżnić dobro od zła.To,że komuna nie zdołała mnie zniszczyć, wiele mnie nauczyło. Dziś z każdym mogę dyskutować o całej historii PRL i już tej najnowszej,po 1989 roku. Ale jest pewna grupa ludzi,do których ni Ty należysz, z którymi dyskutować nie można. To grupa oszołomów i jednocześnie ignorantów politycznych...Poedukuj się trochę,jeśli chcesz na takie tematy dyskutować,żeby znów ktoś inny nie nazwał Cię ignorantem w tej materii...Pozdrawiam i już z Tobą do tematu tego nie wracam,przynajmniej na czas edukacji...
emigrant96 / 213.230.129.* / 2006-10-06 23:50
Typowa zagrywka PO: "...nie mam zamiaru się z Tobą licytować..." już w pierwszych słowach a cała wypowiedź jest niczym innym jak właśnie tą licytacją.
I jak poprzednio - nic na temat.
Trudno dyskutować z kimś kto nie wie na czym polega dyskusja...
O manii wielkości już Ci pisałem... jest charakterystyczna dla ludzi, którzy "wszystko wiedzą najlepiej"... a reszta to motłoch.
mac. / 83.21.248.* / 2006-10-01 19:04
emigrant, co ty wiesz o czasach komuny,prawdopodobnie w tym czsie o ile już byleś na swiecie to jeszcze sikałes w majtki. Slowa i wypowiedzi obecnej władzy przypominają mi właśnie twarzyszy z tamtego okresu. Jedno jest pewne, demokracji nie mogą usprawniac partie które same są niedemokratyczne ( wodzowskie).
emigrant96 / 213.230.129.* / 2006-10-06 23:34
... w majtki - synku - to sikali w Nowej Hucie tacy jak Ty kiedy latały śruby, gwoździe i granaty łzawiące...
Słów jak widać też nie jesteś w stanie pojąć tak tej jak i tamtej władzy, bo dzisiaj najbardziej do demokracji odwołują się właśnie Ci, którzy wtedy jej nas pozbawili a Ty im wierzysz... - to taki "chwyt medialny" ... na takich, którzy "wierzą w reklamy"...
tatko / 2006-10-02 20:59 / Tysiącznik na forum
mac,popieram takie stanowisko. To jest to ,czego emigrant nigdy nie zrozumie...
Jakub Wędrowycz / 2006-09-30 17:44 / Giełdowy egzorcysta amator
Pożyjemy , zobaczymy Towarzyszu Olejniczak !
tatko / 2006-10-02 22:39 / Tysiącznik na forum
Słusznie, towarzyszu Jakubie Wędrowyczu.
tatko / 2006-09-30 17:48 / Tysiącznik na forum
Towarzyszu Jakubie Wędrowyczu,od Olejniczaka powinniście się odpiąć,bo z niego żaden towarzysz. Młody człowiek, a Wy tu z towarzyszem wyjeżdżacie. Ojca albo dziadka popytajcie, to Wam wytłumaczy te zawiłości dla Was...Powodzenia...Lenin
krzysiek.l / 83.9.31.* / 2006-09-30 19:35
to prawda,jest marionetka w rekach starych towarzyszy

Najnowsze wpisy