Forum Polityka, aktualnościKraj

SLD szykuje się do kolejnych wyborów

SLD szykuje się do kolejnych wyborów

Money.pl / 2010-07-17 14:23
Komentarze do wiadomości: SLD szykuje się do kolejnych wyborów .
Wyświetlaj:
sfera2 / 2010-07-17 22:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Teraz kiedy Kaczyński znalazł się w opałach i walczy na śmierć i życie z Tuskiem, jest to najlepszy momentem do poprawienia wyników SLD, w samorządach, co pozwoli im, na odbudowanie swojej pozycji w wyborach parlamentarnych. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Ostatnio Kaczyński określił SLD jako partię lewicową, ale widzę że jego zwolennicy od początku wiedzieli ze to jest kłamstwo pod wybory. Tylko niech się zastanowią, co jest wart polityk mówiący nieprawdę pod potrzeby kampanii, miej niż nic.
Teraz kiedy PO i PiS, dwie partie centro - prawicowe, walczą ze sobą tylko o przekonania ich liderów, przestaje być śmieszne, a staje się żałosne.
Taka sytuacja powinna w końcu zaowocować spadkiem poparcia ich elektoratu na rzecz SLD, tym bardziej że Napieralskiego nie można już kojarzyć z PZPR-owskim betonem. Prawdę mówiąc mnie bardziej odpowiadają poglądy lewicowo-liberalne niż liberalno-konserwatywne jakie tak naprawdę mają politycy PO i PiS. Do tej pory byłem po stronie przeciw Kaczyńskiemu, ponieważ widzę jego marzenia o władzy absolutnej. Może nie stanie się "polskim Fillerem", ale może bardzo zaszkodzić interesom Polski.
em96 / 95.41.235.* / 2010-07-18 20:38
Ciąg dalszy robienia wody z mózgu...
PZPR-owcom PO się "wypaliło", więc zaczynają przygotowywać opinię publiczną do przerzucania powolutku kolesi z powrotem by przejąć rządy na kolejne lata pod "innym szyldem"...
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-07-17 23:12

Teraz kiedy PO i PiS, dwie partie centro - prawicowe, walczą ze sobą tylko o przekonania ich
liderów, przestaje być śmieszne, a staje się żałosne.

PO nie jest partią centro-prawicową jest to partia "liberalna"
Więc nie wciskaj kitu. I bliżej PO do SLD niż do Pis-u


liderów, przestaje być śmieszne, a staje się żałosne.
Taka sytuacja powinna w końcu zaowocować spadkiem poparcia ich elektoratu na rzecz SLD, tym bardziej
że Napieralskiego nie można już kojarzyć z PZPR-owskim betonem.

Man nadzieję że ludzie przejżą na oczy i skończy się to znacznym spadkiem poparcia dla PO oraz nie dadzą się omamić niby lewicowemu Napieralskim

Prawdę mówiąc mnie bardziej
odpowiadają poglądy lewicowo-liberalne niż liberalno-konserwatywne jakie tak naprawdę mają politycy

PO i konserwatyzm zwłaszcza prawicowy to tylko propaganda Oszukujesz ludzi nie zorientowanych.

Do tej pory byłem po stronie przeciw Kaczyńskiemu, ponieważ widzę jego marzenia o władzy
absolutnej. Może nie stanie się "polskim Fillerem", ale może bardzo zaszkodzić interesom Polski.

Do tej pory nie przeszkadza ci działanie na szkodę Polski PO...?
Nadal ci nie przeszkadza?
dgen / 2010-07-17 19:11 / Tysiącznik na forum
ale jaja !!!!!!!!!!
pseudolewica eseldowska poparła pseudolibrała komorowskiego, który sądził się z kaczyńskim za to, że ten go oskarżył o chęć prywatyzacji !!!!!!!!!!!!!!!!
kabaret nie z tej ziemi
kaabel / 83.10.158.* / 2010-07-17 15:10
ty sie pospiesz bo ci robotniki od waszej opieki wyzdychaja
kaabel / 83.10.158.* / 2010-07-17 15:07
zgodziliscie sie na skazanie 900 ooo robotnikow na 5 lat ciezkiej pracy bo fizycznej po 60 gdy inni sa emerytami po20 latach pracy
ByśX / 83.26.201.* / 2010-07-17 14:23
Drogi Grzesiu jeśli będziesz kolaborował z PIS- em to na mnie nie licz!.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-07-17 22:56
Grzesiu nie udawaj że kolaborujesz z Jarkiem. Przecież ty i homoseksualiści tworzycie świetną parę. No i jeszcze ta maska lewicowości co tak mocno uciska twoją "liberalną" twarz...

Najnowsze wpisy