Forum Polityka, aktualnościKraj

SLD: W związku z pedofilią, konkordat do zmian

SLD: W związku z pedofilią, konkordat do zmian

Wyświetlaj:
ona 1960 / 83.25.145.* / 2013-10-11 11:58
Powinno być
ZERO KK w przestrzeni publicznej nie tylko ze względu na pedofilię księży.
Jednakowe traktowanie wszystkich złapanych pedofili - cywilów i księży.
Zajęcia religii poza szkołą.
Prawo świeckie i ekonomika bez przywilejów dla KK.
Aby tak było mogę zrezygnować z wolnego w lany poniedziałek i inne dni świąteczne.
Natter2 / 2013-10-09 17:26 / Tysiącznik na forum
Ten konkordat jest nam wogóle nie potrzebny. niech ktoś napisze jakie korzysci z konkordatu ma państwo.? Ja widzę że Państwo z tego tytułu ma tylko wydatki i to duże.Na początek należałoby natychmiast ograniczyć lekcje religii w szkole do jednej tygodniowo i zlikwidowac religię w przedszkolu.
taki tam / 213.227.93.* / 2013-10-09 17:06
Czy w związku z tym że wśród pedofili są również nauczyciele WF ze szkół wycofany będzie WF? A oni mają znacznie większe możliwości.
chichot dona / 5.174.14.* / 2013-10-09 16:35
Jeżeli SLD chce się zmarginalizować niech dalej idzie w podobne pitolenie.
Mam wrażenie jakby z SLD ubyło bardzo dużo ilorazu IQ. Chciałbym aby było to tylko moje subiektywne wrażenie, bowiem jestem zdania, że lewica jest potrzebna, bardzo potrzebna.
Ale lewica społeczna a nie zacietrzewiona religijnie i ideologicznie formacja okopana w swoich fobiach.
Podobnie zresztą jest z prawicą w Polsce, dokładnie tak samo tyle , że dokładnie jak lustrzane odbicie.
Zapewne ideologicznie zacietrzewieni walczą o pożytecznych idiotów. Tylko tym można tłumaczyć podobne pitoły.
To ze tak pisze nie oznacza, ze usprawiedliwiam hierarchie kościelną. Ale tym razem to jednak SLD gnie pałę niemiłosiernie. Wykorzystując konserwatyzm hierarchów dla swojej politycznej ideologii. Jak ma się pedofilia w kościołach (wszystkich bo we wszystkich ma miejsce ale to KK jest ulubieńcem SLD) do nauki religii? Jeżeli SLD chce odrobić lekcje to niech zapozna się z raportami i opracowaniami dotyczącymi pedofilii w Polsce (to nawet dość trudne ale możliwe - w Polsce takie raporty są trudne do zdobycia ale są) i na świecie.
Z raportów wynika, że z pedofilia najlepiej poradziły sobie kościoły właśnie w tym tak atakowany KK. zapewne wielki wpływ miała powszechna nagonka na KK, ale to dobrze, ta instytucja pierwsza zmuszona została do reakcji i oczyszczenia swoich szeregów z pedofilii, ale inne instytucje publiczne , szkoły, domy dziecka, placówki opiekuńczo wychowawcze, a nawet chóry szkolne czy inne których członkami są dzieci, tam aktów pedofilii dopuszcza się wykwalifikowany personel. jakoś w tym temacie SLD milczy, nie krzyczy aby zamykać domy dziecka, chóry czy placówki opiekuńczo wychowawcze. A tak składa się na świecie, że pedofili w takich placówkach jest więcej niż w KK . Jest jeszcze jedno kuriozum, poszkodowani żądają odszkodowań od instytucji kościelnych a nie od konkretnego człowieka pedofila księdza, natomiast w przypadku pedofili z placówek publicznych nie żąda się odszkodowań od placówek, ba placówki umywają ręce. Wiec jak to jest?
Polska to specyficzny kraj, plebs pomimo tego , iż elyty w tym elyty polityczne w tym (mam takie wrażenie) i elyty z SLD uważaja , że plebs to głu... ups .. niemądre i przytępawe ludziki, otóż ten plebs jednak ma wyczucie i jakieś rozeznanie. Pogrywanie w taki sposób przysporzy tylko głosów konkurencji politycznej SLD. Młodym pijarowcom z SLD przydało by się kilka lekcji z historii Polski przynajmniej tej z okresy PRL-u.
Może wtedy nie popełniali by tak samobójczych błędów.
Taka polityka jaka obecnie prowadzicie to zyskacie paru fanatyków, ale stracicie próg wyborczy, czy tego chcecie?
A macie tyle do zrobienia tym bardziej , że sytuacja polityczna , społeczna i gospodarcza wam sprzyja.
Wszak to mogą być wasze żniwa, wasz czas.
Jeżeli tego nie dostrzegacie, jeżeli wolicie wszczynać kolejne wojenki zacietrzewień które najprawdopodobniej przegracie to róbcie tak dalej.
RafałR / 89.228.136.* / 2013-10-09 16:30
Religia powinna być wycofana ze szkół nie ze względu na pedofilię ale dlatego , że jesteśmy państwem świeckim !
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-09 16:07
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
B_7 / 89.66.62.* / 2013-10-09 16:30
A ty co jakiś klecha jesteś,że bulwersuje Cię jak ktoś potępia pedofilie?
Trochę to dziwnie o tobie świadczy i odnoszę wrażenie,że sam ten test zdał byś bardzo pozytywnie...
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-09 23:13
...nie potępia, ale używa do swoich celów, i to jest ten punkt.

Najnowsze wpisy