Forum Polityka, aktualnościKraj

SLD za radą Komorowskiego, PiS przeciwne

SLD za radą Komorowskiego, PiS przeciwne

Money.pl / 2010-05-15 12:22
Komentarze do wiadomości: SLD za radą Komorowskiego, PiS przeciwne.
Wyświetlaj:
jonasz2 / 77.91.51.* / 2010-05-16 12:37
Decyzja Komorowskiego bardzo słuszna.Natomiast myślicielą z PiS to nie w smak,niech obudzą się nie są sami jak obecnej radzie na czele z kuchtą Fotygą
joyce / 178.42.166.* / 2010-05-15 12:22
Bronisław Buc Komorowski znów "gra trumnami". Przecież widać, że rządowi niezależy na wyjaśnieniu przyczyn katastrofy. A za określenie, iż kawałaki ubrań (czyt. szczątki ofiar) to nie jest "wielki problem" należy się Trybunał Stanu. Może Bronek powinien poczytać czym zajmuje się Trybunał Stanu również w Wiki.
palmall / 95.49.20.* / 2010-05-16 08:55
Niestety przekręcanie nazwisk i zaklinanie rzeczywistości to ciągle ulubiony język zwolenników PIS. Czy naprawdę nie macie nic do powiedzenia.
Kawałek paska od spodni i but to nie są chyba rzeczy istotne dla wyjaśnienia przyczyn wypadku lotniczego. Czyż nie tak?
yuki / 77.65.44.* / 2010-05-15 13:34
Od kiedy kawałki ubrań to szczątki ludzkie?
Się PiS czepił Wikipedii. Co z nią jest nie tak?
To, że elektorat PiS w większości boi się komputera, nie czyni z niego demona.
dgen / 2010-05-15 14:23 / Tysiącznik na forum
pewnie jesteś typowym wyborcą PO: młody, wykształcony, z dużego miasta...............
wyjasniam więc:
wikipedia do wiedzy ma się tak jak sms do literatury
joyce / 178.42.166.* / 2010-05-15 15:12
Tu należy się małe wyjaśnienie:
- młody - zapewne tak, ale ja też jestem poniżej 30 :)
- wykształcony - różnie z tym bywa, mnóstwo młodych szczurów w bankach/ubezpieczalniach to ludzie po wyższych szkołach, które kształcą na niskim poziomie
- z dużego miasta - raczej przyjezdny. Ja jestem z Warszawy od 4-tego pokolenia i widzę zależność, że to przyjezdni studenci i szczury głosują na PO, bo czują się w ten sposób bardziej europejscy ;)
Elendir / 2010-05-15 14:30 / Łowca czarownic

wikipedia do wiedzy ma się tak jak sms do literatury

Może dlatego tak Ci wyszło że wikipedię to najwyżej mógłbyś porównać z encyklopedią, a nie z wiedzą.

pewnie jesteś typowym wyborcą PO: młody, wykształcony, z dużego miasta...............

Jak rozumiem nie jesteś wyborcą PO, nie jesteś młody, ani wykształcony ani z dużego miasta?
joyce / 178.42.166.* / 2010-05-15 13:44
A Ty jak zwykle powtarzasz te komunały o "obawie przed internetem", żałosne.
PO i jak również jego elektorat ma duże kompleksy na punkcie swojego wykształcenia, zapewne większość pochodzi z prowincji i pokończyła Wyższe Szkoły Mycia i Pucowania Podłóg. Sami wybitni hiostorycy (Tusk, Komorowski), "profesorowie" - Bartoszewski, który nie ma nawet tytułu magistra. Możnaby wymieniać ...
Tak się zgadza, że wiedzę o komputerach mam zapewne znacznie większą od Ciebie (tytuł magistra informatyki).
NIe mów, że jeżeli znajdują jeszcze wiele dni po katastrofie części ubrań to nie ma już tam szczątków. Nie chcę tego już dalej ciągnąć, bo jest to zbyt poważna i tragiczna kwestia, żeby o tym rozmawiać z ludźmi głuchymi na krzywdę i powagę sytuacji.
mirandaa / 95.49.20.* / 2010-05-16 08:59
Wydaje się że tytuł magistra dezinformatyki byłby stosowniejszy w tym bolesnym przypadku.
Stoczniowiec / 88.156.231.* / 2010-05-15 15:24
Co już nie wymyśla ten PiS! Jaki temat nie zostanie poruszony, to źle, chyba że to powiedział ktoś z PiSu. Przez dw i pół roku , kiedy utracili władzę, jeszcze ani raz nikt z PiSu nie powiedział jednego zdania dobrego co mógł zrobić Rząd PO. Wszystko źle! Panowie pisowcy, to dlaczego nie ma jeszcze rewolucji, jeśli w Państwie Polskim jest tak źle!!! Teraz robią co mogą na trumnach smoleńskich. WSTYD! Przecież wiemy jak wyglądały wasze rządy. A teraz na siłę pchacie się do władzy, jak na siłę Prezydent chciał wylądować w Smoleńsku! Naród jeśli się trochę otrząśnie, to napewno wybierze kogokolwiek, aby nie J. Kaczyńskiego!!!
Polski obywatel / 88.156.231.* / 2010-05-15 15:30
Popieram wszystkich, którzy głoszą prawdę przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie wolno dopuścić PiS do władzy. Teraz, kiedy Konstytucyjnie rządzi Pan Komorowski, też im się wszystko nie podoba. A Rada Bezpieczeństwa Narodowego, aż się prosi, by jak najszybciej była powołana, bo może gdybu P. Fotyga i Kaczynski uczciwier popracowali, to może nie doszło by do takiej światowej katastrofy>

Najnowsze wpisy