Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Śledzińska - Katarasińska: Nie poddam się szantażowi SLD

Śledzińska - Katarasińska: Nie poddam się szantażowi SLD

Wyświetlaj:
Hannah Lish / 217.97.193.* / 2008-07-23 15:42
Paniusia bardzo chce zmarginalizowć telewizję publiczną. Ciekawe, ile jej za to telewizje komercyjne zapłaciły.
kobieto, odpuść! / 81.210.19.* / 2008-07-22 08:24
"Specjalistka" napisała bzdeta, a teraz broni go jak niepodległości.
Raczejjj / 77.254.52.* / 2008-07-21 16:37
Karasińska-Śledzińska miała wyrok za jazdę po pijanemu. Ponadto jako tzw. dziennikarka pracowała dla Gównianej.

Celem nowej ustawy medilanej jest nic innego jak odsunięcie obecnego kierownictwa KRRiTV i posadzenie tam swoich 'fachowców" - tych z PO oczywiście, bo jakoś tak się składa, że u Nas w PeeRoLandii PO to synomim fachowości i profesjonalizmu. No skoro jednak Pani Karasińska odbywała praktyki u pana Michnika, no to faktycznie - ma "glejt" do wypowiadania sięw sprawach mediów.
rozwado / 2008-07-21 10:59 / Tysiącznik na forum
Jest jasne ze SLD i PiS walcza tylko o stolki i o wladze, kosztem interesow Polakow. Dlatego przy kazdej sposobnosci wkladaja kij w szprychy polityki wewnetrznej i zagranicznej. Tu nie chodzi o pryncypia, tylko o sabotaz.
sceptyk / 2008-07-21 12:27 / Tysiącznik na forum
A ja myślę, że tuskowniarzom chodzi o zamknięcie dzioba opozycji.
merval / 83.22.197.* / 2008-07-21 12:34
A ja myślę, że właśnie jesteśmy świadkami powstawania czegoś na kształt sojuszu dwóch socjalistycznych partii.
KAP / 2008-07-21 17:12 / Tysiącznik na forum
tzn narodowej i socjalistycznej...
sceptyk / 2008-07-21 13:58 / Tysiącznik na forum
Przecież socjalizm w Polsce ma się doskonale od 1944 roku. Zmieniają się tylko beneficjenci (świnie przy korycie), a barany do zarzynania (czyli my podatnicy) wciąż te same.
merval / 83.22.197.* / 2008-07-21 14:13
To powszechnie wiadomo.
Ja nie mówię jednak o powstawaniu czy trwaniu socjalizmu lecz o zbliżeniu dwóch lewicowych partii w Polsce. To dobrze gdyż wytworzy się o wiele bardziej czytalna sytuacja polityczna. Retoryka antykomunistyczna jest już środkiem anachronicznym więc nic nie stoi na przeszkodzie aby dwa środowiska które rózni historia lecz łączą wspólne poglądy na wiele spraw zaczęły ze sobą bliżej współpracować. Obrona prezydenckiego weta do ustawy medialnej będzie kolejnym krokiem , po sprawie Gadzinowskiego , w kierunku budowy wielkiego lewicowego bloku.
sceptyk / 2008-07-21 15:47 / Tysiącznik na forum
Dlaczego piszesz tylko o 2 partiach lewicowych?
A PSL i PO to niby co?
Lewica w czystym wydaniu (pomijam retorykę wyborczą).
Radary zamiast dróg, chipy w dowodach osobistych (za chwilę wszczepiane), pozwolenia, koncesje...
Coraz mniej wolności.
Założę się o każde pieniądze, że w ciągu max 6 miesięcy SLD z PO wysmyczą taką ustawę merdialną, że podział będzie prosty jak świński ogon:
PO bierze TVN,
SLD bierze POLSAT
PSL bierze zmarginalizowaną publiczną (z misją instrukcji siania i dziabania oraz pasów łowickich).
Taki właśnie będzie nowy "ład medialny".
Trwały.
Raczejjj / 77.254.52.* / 2008-07-21 16:41
Już niedługo zatęsknimy za "konserwatywnym liberałem" Millerem i Belką, po doświadczeniach z panem Tuskiem i jego ferajną.
merval / 83.22.197.* / 2008-07-21 17:40
Kto wie, kto wie. Przecież nie wierzę ,że ktoś zatęskni za poprzednią koalicją która zafundowała nam odnowę moralną gdzie wzorcem miał być Łyżwiński i Beger.
Raczejjj / 77.253.95.* / 2008-07-21 17:51
A Ty pewnie jesteś taki ortodoksyjny krzewiciel odnowy moralnej, i to popierając lewicę? To krzew ją dalej..

Mnie to guzik obchodzi co Ty, pan Łyżwiński i inny Kowalski robicie z kobietami. Jak ktoś jest zwolennikiem miłości po francusku - to niech będzie, co komu do tego?!

Mając na myśli Millera myślałem o niższych podatkach i biurokracji. Jak na razie to Tuskowi daleko do liberalizmu(poniekąd nawet konserwatywnego) Millera. Oczywiście mowa o mniejszym złu. Z tego pkt widzenia nie wiem czy Tusk nie jest nawet szkodliwszy, kłamać z pewnością potrafi lepiej od Millera - nie ma dwóch zdań..
merval / 83.22.197.* / 2008-07-21 18:04
A czy Ty umiesz czytać człowieku? Nie ja krzewiłem odnowę moralną lecz poprzednia koalicja. Piszę o tym gdyż nie nawidzę obłudy w postaci przestępców "umoralniających" naród.

To oczywiste ,że ostatnie rządy które przeprowadzały jakiekolwiek reformy tworzyła lewica. To rząd Millera przeprowadził 19% podatek CIT oraz pakiet ustaw dostosowujący nasze ustawodawstwo do unijnego. Z okresu rządu Belki pamiętam wypracowanie ugody z Eureko. Gdy pomyślę co z tym zrobili następcy i jakie z tego wynikają zagrożenia to chce mi się zwyczajnie kląć.
merval / 83.22.197.* / 2008-07-21 16:03
Najpierw przeczytaj uważniej co piszę.
Nie miałem zamiaru opisywać polskiej sceny politycznej. Napisałem jedynie o tworzącym się porozumieniu dwóch lewicowych partii.

Nie mam też zdolności jasnowidzenia więc nie wiem co będzie za sześć miesięcy.
sceptyk / 2008-07-21 10:29 / Tysiącznik na forum
Pani Śledzińska,
czy pani alkoholowe wizje obejmują również antysemickie audycje w publicznej TV? Tego pani chce?
Mając taką przeszłość jak pani, lepiej nie zabierać głosu w sprawach mediów i w sprawach publicznych. Najlepiej zaszyć się gdzieś w kącie i podziergać serwetki.
arch / 2008-07-21 16:01 / Tysiącznik na forum
" -Nie wyobrażajcie sobie, że przez całe lata można uprawiać służalczą propagandę na rzecz reżimu, a potem powrócić nagle do intelektualnej przyzwoitości.
Raz się s..........z - k....ą zostaniesz. "

Źródło: George Orwell, felieton napisany 1 września 1944 i

Najnowsze wpisy