Forum Polityka, aktualnościKraj

Śledzińska-Katarasińska: Lewica powoduje obstrukcję KRRiT

Śledzińska-Katarasińska: Lewica powoduje obstrukcję KRRiT

Wyświetlaj:
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2011-02-12 02:35
No Grabarczyk ją ustawił ,
jakub2 / 87.96.32.* / 2011-02-11 22:56
A cóż to za ślicznotka,że tez nie zasiada jeszcze w KRRiT? i nie jest jeszcze gwiazdą szklanego ekranu ? skąd się to to takie coś bierze wśród ludzi?
sceptyk / 2011-02-11 21:41 / Tysiącznik na forum
Kiedy pójdziesz wreszcie odsiedzieć wyrok z awypadek spowodowany PO PIJANEMU?
Kiedy odpowiesz za swój zoologiczny antysemityzm??????
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2011-02-11 18:58
Śledzińska-Katarasińska MA OBSTRUKCJE ,ALE...ŻOŁĄDKOWE , A DWORAKA TRZEBA WYWALIĆ Z TVP ,,NA BRUK" - PONOWNIE ZACZYNA SIĘ TO SAMO ,CZYLI KOMBINACJE I SZWINDLE , CO ZA POPRZEDNIEJ JEGO PREZESURY...
pinoko / 94.75.74.* / 2011-02-11 16:43
TVP - należy rozgonić . Mało kto zdaje sobie sprawę jak promuje się faszystowskie poglądy np na kanale Historia. Do dyskusji w różnych tematach zbiera się ludzi z radia maryja. Przecież tam są wygłaszane kuriozalne poglądy śmierdzące ciemnogrodem.
Promuje się również tak niesławnie zapisaną w historii "Brygadę Świętokrzyską". Wg kanału Historia to byli niezwykle ofiarni polscy patrioci. Tylko ani słowa, że oddziały NSZ występujące pod nazwą Brygady wycofały się pod naporem Armii Radzieckiej a oficerem łącznikowym z Wermachtem był szef radomskiej placówki Gestapo. Ani słowa o morderstwach dokonywanych przeza NSZ na każdym, którego poglądy były na lewo od szefów tej brygady. Doszło nawet do tego, że wymordowanyno własnych żołnierzy NSZ, którzy opowiadali się za scaleniem z AK.
jakub2 / 87.96.32.* / 2011-02-11 23:14
Na dziś to ty jesteś pewnie tym największym patriotą ? chyba raczej to ty śmierdzisz - czosnkiem i cebula , pomyśl lepiej kogo mordowali tacy jak ty.
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2011-02-11 15:36
Śledzińska-Katarasińska to jedna z przyczyn obstrukcji w mediach - ta baba od lat miesza w mediach ,i zdarzyło się też w przeszłości ,że ze wskazaniem czyli ,,po spożyciu" jako V kolumna ,,Wybiórczej" - takie istoty jak ona i Czarzasty i mamy węzeł gordyjski w mediach. Wyjątkowo negatywna osoba ... .
PO to dno / 194.213.1.* / 2011-02-11 13:42
a Marcin Meller pisze list do przyjaciół z Platformy informując,że ma ich dosyć

"Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii. Jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet
straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobiliście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie,wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu
"dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie
przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo - Wasz były wyborca - Marcin Meller "

Jak nawet Mellerowi i Kukizowi zbrzydła Platforma , to kto na platformesów jeszcze chce głosować ?
ByśX / 83.26.110.* / 2011-02-12 21:46
Wszyscy ministrowie, którzy ocaleli przy próbie odwołania dostają zwyczajowo kwiaty ! Klich nie mógł ponosić odpowiedzialności za katastrofę Casy bo był na stanowisku dopiero dwa miesiące!. Klich chciał odwołać popieranego przez Lecha Kaczyńskiego gen Błasika - Dowódcę Sił Powietrznych RP odpowiedzialnego za burdel panujący w lotnictwie do dziś. Lech K. Zwierzchnik Sił Zbrojnych RP nie wyraził na to zgody. Efektem tych przepychanek były katastrofy w lotnictwie a największą katastrofa w Smoleńsku. Lech K. zapłacił za to cenę najwyższą a przy okazji przyczynił się bezpośrednio do śmierci pozostałych 95 osób. Teraz jego brat żeruje na tej katastrofie jak najnędzniejsza hiena. Pomagają mu w tym środowiska radiomaryjne. wraz z kreaturą Rydzykiem. Polska pomimo trudności wywołanych kryzysem światowym jes jednak Zieloną Wyspą a emerytury nikt jak dotąd ci nie odbiera. Reformy w emeryturach są jednak konieczne, bo żyjemy coraz dłużej a dzieci rodzi się coraz mniej. Takiej inwigilacji jak za Ziobry i PIS - u jeszcze nie było!.Jak chcesz cudów to idź do swojego Rydzyka bo wyborcą PO ani żadnej innej cywilizowanej partii nigdy nie byłeś (mimo deklaracji) i nie będziesz . No chyba że coś źle zakreślisz!. Co do wpadek to Lech był ich niedoścignionym mistrzem. Jeśli Wałbrzych jest jakąś wpadką to co można powiedzieć o oszustwach finansowych w kampanii wyborczej PIS, które były bezpośrednią przyczyną rozpisania przedwczesnych i nieoczekiwanie przegranych przez tę partię wyborów. Komisja Wyborcza (PKW) udowodniła PIS oszustwa finansowe a PIS po wyczerpaniu wszelkich odwołań sądowych poddał się rozpisując wcześniejsze wybory. Wykańczanie koalicjantów było tylko pretekstem mającym ukryć prawdziwe przyczyny wcześniejszych wyborów. Utrata finansowania PIS z budżetu oznaczała dla tej ,,partii" śmierć. Do dziś ta ostatnia przyczyna rozpisania wcześniejszych wyborów nie dotarła do powszechnej świadomości społeczeństwa!. Spytam przewrotnie skoro niektórzy odchodzą z PO to co powiesz o PJN?.
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2011-02-11 19:04
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
sceptyk / 2011-02-12 02:09 / Tysiącznik na forum
Aj waj!
Niezły bluzg na kaczora musiał być, że cenzorzy wpis usunęli.
Ciekawe, czy cenzorzy siedzą tradycyjnie na Mysiej 4, czy nowomodnie na Czerskiej 10?
kikoroko / 94.75.74.* / 2011-02-11 16:48
A co to jest gazeta polska ?? Nie wiem czy się nie mylę ale słyszałem co prawda o jakiejść gazetce wydawanej przez polskich faszystów w liczbie kilkuset egzemplarzy. Czy to właśnie gazetka polska ?
niewierzący ateusz / 83.10.71.* / 2011-02-11 18:06
idź do kiosku.kup i przeczytaj zamiast zadawać durne pytania, szczególnym fanem gazety polskiej nie jetem, ale od czasu do czasu kupuję, więc ci mówię,że się mylisz, akurat wczoraj kupiłem, właśnie po to by wywiad z kukizem przeczytac , bo mnie zwyczajnie zainteresowało co ma do powiedzenia ktoś kto jeszcze rok temu bardzo platformę popierał
na / 83.10.71.* / 2011-02-11 18:14
na niezależnej jest wywiad z kuzkizem
na zachętę fragmencik ilustrujący jak bardzo kukiz platformę popierał

"Kiedy zaczął Pan tracić zaufanie do polityków Platformy?
Były to chyba nominacje generalskie w policji, m.in. dla oficera z rozdania dawnej SB, którego awans wcześniej blokował prezydent Kaczyński. Potem szaleństwa Janusza Palikota i jego niejasne relacje na styku biznesu i polityki. Kolejny szok to komisja hazardowa. Bolało mnie to, bo naprawdę dużo czasu poświęciłem Platformie. Mimo ogromu obowiązków rodzinnych i zawodowych przed wyborami jeździłem z południa na północ Polski, by zachwalać PO. Tak bardzo im wierzyłem.."

całość

http://niezalezna.pl/5694-tak-bardzo-im-wierzylem
sceptyk / 2011-02-11 21:49 / Tysiącznik na forum
To najlepszy przykład "pozytecznego idioty".
Takiego uwiedzenia komunizmem doznali np. Szymborska, Miłosz, Woroszylski i setki "artystów".
Platforma od stalinowców różni się tym, że JESZCZE nie strzela przeciwnikom w potylicę.
Ale samoloty już spadają.
PO to dno / 194.213.1.* / 2011-02-11 13:57
"Osobisty PR-owiec Tuska szuka nowej pracy"

"Najwierniejszy osobisty PR-owiec premiera Donalda Tuska Igor Ostachowicz odwiedza różne firmy w poszukiwaniu pracy - taka wieść z kręgów biznesowych w tym tygodniu dotarła na polityczne korytarze. Dla polityków PO to musi być ostateczny alarm: jest źle, bardzo źle"
poeta / 89.79.228.* / 2011-02-21 17:51
Ciekawe, gdzie go wpuszczą. Wiwat młodosci! Za Mickiewiczem oczywiście. Niech Pan Tadeusz przez grządki z marchewka na Mysią się uda, a za nim poeci niech pójdą ksiegę nową Pana Tadeusza dopiszą.
Wiwat młodości która doprowadzi do upadłosci!!!
sylwana letka / 89.77.21.* / 2011-02-11 13:16
za lewicy można było oglądać tvp. teraz to twór kościelno-pospieszalski
zero dobrego kina, publicystyki, teatru itd. a jeżeli "już" to w NOCY
Pilsener / 2011-02-11 11:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ale lepiej emerytom zabrać niż KRRiTv zlikwidować, do tego próbuje się wciągać społeczeństwo w jakieś chore debaty, kto ma maczać swoje **** w tym specjalnie do tego celu stworzonym korycie. Kogo to obchodzi? Podobnych urzędów, agencji i funduszy jest kilkaset a ważnych stanowisk z klucza partyjnego 50 tysięcy, będziemy się rozczulać nad losem biednych partyjniaczków? Bo nabrudzili przy korytku?
essi / 217.153.72.* / 2011-02-11 09:16
powinna coś zrobić z tym swoim nazwiskiem. Tak to jest jak niezależne_pancie koniecznie chcą zachować swojej panieńskie...
EURO STUDENT / 2011-02-11 06:57
KRRiT miało być zlikwidowane ! taki zapis jest w obietnicach przedwyborczych PO (2005-2007)

dziś gryzą się o stołki

Najnowsze wpisy