Forum Polityka, aktualnościKraj

Śledztwo Smoleńskie się kończy - najważniejsze już wiadome

Śledztwo Smoleńskie się kończy - najważniejsze już wiadome

Wyświetlaj:
buuu / 149.254.182.* / 2010-05-15 14:47
idą Komorek z Jaruzelem na trybunę honorową w Moskwie na palcu czerwonym i hrabia zagaduje generała
- wie generał, 4oo lat temu w Moskwie byli Polacy
- tak, a ja byłem w Berlinie w 1945
do gości niespodziewanie podchodzi Putin zaciekawiony wspomnieniami.
- tylko pamiętajcie wszędzie trzeba być zaproszonym.

cd. wycieczki hrabia idzie z generałem do mauzoleum Lenina
- ale ten Lenin to miał dużą głowę - co generale? taką nieproporcjonalną do ciała zupełnie jak nasz Kaczyński...
- nie ważne jak duża głowa, ważne ile ciosów cegłówką wytrzyma - odrzekł generał.

Komorowski stoi przed murami kremla z generałem i prosi o zdjęcie, akurat znalazł się polski turysta i przymierza się do zrobienia fotki i własnym oczom nie wierzy.
- gdzie podziała się głowa Komorowskiego?
no gdzież by indziej taka czerwona gęba musiała "zlać" się z otoczeniem.
dgen / 2010-05-15 14:27 / Tysiącznik na forum
dzisiaj przeczytane:

Putin zwołał Wielką Dumę Narodową i powiada:
- Tak dalej nie może być! Musimy zrobić porządek
z tymi strefami czasowymi!
- Dzwonię rano do Pekinu złożyć życzenia
urodzinowe a on mi mówi,że to było wczoraj.
- Dzwonię zaraz potem do Warszawy z kondolencjami
a tam mi mówią, że jeszcze nie wylecieli....
buuu / 149.254.182.* / 2010-05-15 14:21
Tusk, Komorowski, Niesiołowski, Palikot, Gronkiewicz-Waltz, Sikorski, Schetyna, Zdrojewski, Drzewiecki, Chlebowski, Klich, Grad i spółka. tym ludziom dziękuję.
Trzeba tych łapserdaków wymienić na innych, bo państwowe pieniadze są marnowane na ich POsadki.
fhdg / 83.25.158.* / 2010-05-15 10:33
Tusk się czegoś boi bo robi wszystko aby prawda z zamachu na prezydenta nie wyszła na jaw.
Zdrajcy powinni zostać publicznie powieszeni jak za średniowiecza
mrówka123 / 83.28.87.* / 2010-05-15 12:31
Tusk to olewa tylko udaje że coś robi. Przecież zniknął jego najgorszy przeciwnik czy świadomie czy też nie. A wszystko się toczy pomału i po cichu się rozmyje (podobnie było w sprawie ministra Grada i prywatyzacji stoczni buńczuczne zapowiedzi o zwolnieniu a jak przyszło co do czego to cisza jak makiem zasiał)
normalna / 78.8.92.* / 2010-05-15 14:08
Prawda dla niego to na rękę a prawda będzie taka,,zawiniła załoga,, przecież to z góry było wiadome,Rosjanie nigdy nie byli niczemu winni i nigdy nie będą, od poczatku wciskają nam SAMĄ prawdę

Najnowsze wpisy