Forum Polityka, aktualnościKraj

Śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Znaleźli trotyl na wraku tupolewa

Śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Znaleźli trotyl na wraku tupolewa

Wyświetlaj:
niedoinformowany / 91.102.104.* / 2012-10-30 11:06
"Jednak ślady znaleziono zarówno na obudowie jak i wewnątrz samolotu."

Na wszelki wypadek sprawdźcie inne TU-154 , także te cywilne, czy nie mają śladów uranu, wąglika, marihuany, wirusów ptasiej grypy i innych niebezpiecznych substancji..
m-53 / 95.49.204.* / 2012-10-30 11:34

niedoinformowany

no to doinformuję
- Litwinienko - polon
- Arafat - polon(?)
- Juszczenko - dioksyny

Pewnie pili czeską gorzałkę o dziwnym składzie
niedoinformowany / 91.102.104.* / 2012-10-30 15:55
Tak, tak , masz racje, niech szukają też śladów polonu i czeskiej wódki!
lenin12 / 81.210.106.* / 2012-10-30 10:48
Trzeba spytać towarzysza Palikota skąd te ślady,on napewno już dostał od komunistów wytłumaczenie skąd się wzięły.Po co robić sensację, przecież wkrótce Palikot wytłumaczy.
sdfhdfhbd / 79.187.160.* / 2012-10-30 10:37
Ale teraz w kancelarii mają zagwozdkę - co z tym g.... zrobić.
Jak skomentować, jaką teorię dorobić.

To jedyny kraj na świecie w którym rozwalili samolot prezydencki, dwóch prezydentów, pół sejmu, cały sztab armii i nic.....

Ciekawe co by było po czymsz takim w USA???

Pewnie Abramsy były by już pod Moskwą ( zniszczoną zresztą wybuchem nuklearnym ).
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-30 11:50
Tyle tylko, że amerykanie nie dopuscili by aby im sie rozwalił samolot prezydencki - mieliśmy przykład działania państwa gdy Obama przyleciła do Warszafki. Z tego co pamiętam to kontrolerzy nawet zostali zaminieni na czas lądowania ....
hghgj / 79.187.160.* / 2012-10-30 12:11
Słuszna uwaga.

Tym właśnie się różni bajzel który ma być przykryciem tego co się stało.

Każdy wie że mamy burdel więc nie ma po co badać czegokolwiek.
I tak wiadomo że zawinił nikt.
Premier poinformuje że wprowadzi reformę i jest git.
trhdfhfhdh / 79.187.160.* / 2012-10-30 10:33
Zaraz powiedzą że tyle śladów trotulu było bo myli samolot wodą z trotylem.

Pan który prze pomyłkę dolał do wody gliceryny zamiast ludwika już nie żyje.
Zmarł na chorobę popromienną bo pomylił uran z kanapką.
m-53 / 95.49.174.* / 2012-10-30 10:19
Mycie, lakierowanie nie pomogło.
Wynajęli kiepską firmę sprzątającą.

Nic dziwnego, że nie wydali wraków, zakazali otwierania trumien, sekcji.
tw896 / 62.111.218.* / 2012-10-30 10:52
Jeżeli śladowe ilości trotylu i nitrogliceryny znaleziono na fotelach samolotu to powinny beż również na ciałach. Ciekawe czy zbadano wcześniej już w Polsce ciała pod tym kątem.
m-53 / 95.49.204.* / 2012-10-30 11:24
.
Ciekawe czy zbadano wcześniej już w Polsce ciała pod tym kątem.

Wątpię.
Przecież możliwość zamachu wykluczono natychmiast.
Zajęli się badaniem zawartości alkoholu.
bsf / 46.45.103.* / 2012-10-30 10:09
Zauważam ostatnio intensywną aktywność absolwentów POdmoskiewskich tajnych uczelni. Niektórym "wykształconym" wydaje się , że rozwój kraju jest możliwy będąc kolonią Rosji i UE.
Dla takich kumatych inaczej proponuję POpatrzyć na skorumpowane i ograbione kraje afrykańskie z biedą i nędzą gospodarczą i umysłową. W tym kierunku zdąża "zarząd Tuska i jego nieudaczna cwaniacka ferajna"
prrrr / 91.224.47.* / 2012-10-30 11:46
Największą zaletą polskiego narodu jest to że jest tanią siłą roboczą, jak na warunkii europejskie.
antyelektorat / 2012-10-30 10:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Teraz wszystko się układa. Najwięcej trotylu jest na tym feralnym skrzydle, bo właśnie tym skrzydłem pilot zarył w ziemię trafiając na minę z II Wojny Światowej. Zamachu więc nie było.
vhdhfd / 79.187.160.* / 2012-10-30 09:58
Trybunał Stanu !!!

Za coś takiego ( co wiedzieli wszyscy poza lemingami ) Tusk z Arabskim powinni dostać dożywocie. I nie ma znacznia kto wysadził samolot.

A jak wyjdzie że mieli z tym coś wspólnego to powinni wisieć na stryczku przed pałacem prezydenckim
L_W / 83.7.104.* / 2012-10-30 09:52
Teraz zaczyna się to układać:
- ślady trotylu i nitrogliceryny, o czym prokuratura wie od kilku tygodni
- "samobójstwo" chorążego Musia,
- wytyczne Seremeta rozesłane do prokuratorów nakazujące ściganie nieprzychylnych PO komentarzy w internecie pod przykrywką ścigania "podżegania" do nienawiści, rasizmu itp

Pali się pod PO.
fdsafvsd / 79.187.160.* / 2012-10-30 10:01
Mogą sobie ścigać..... im bardziej ścigają tym gorzej dla nich.

PO jest pozamiatane, teraz niech ścigają tych z opozycji poglądowej.

Oj żeby tylko się nie zaczeli wieszać ci co komentarze piszą
cghfgfg / 79.187.160.* / 2012-10-30 09:52
Hahahahaha

Samolot spadł na minę z II WŚ ????

No to hipotezę wymyślili fiu fiu....... trzynma się kupy jak mało co.

Pyjas spadł po pijaku ze schodów a Popiełuszko był pijakiem i złodziejem i koledzy go zamordowali.
W katyniu wszystkich zamordowali Niemcy a Sikorski miał wypadek lotniczy. A II WŚ sprowokowali polacy.
jacek12e3d / 83.27.138.* / 2012-10-30 10:06
Też mnie to rozbawiło ale zaraz pomyślałem sobie, że skoro są natym świecie ludize wierzący bezgranicznie w rosyjską hipotezę pancernej brzozy, czy pył wulkaniczny uniemożliwiający przybycie głową państw na pogrzeg LK to także uwierzą, że samolot spadł na minę. Tak jest bezpieczniej... bo przecież nikt nie dopuści do siebie myśli, że nasz sympoatyczny złotousty TuSSk mógł maczać w tym swoje sympatyczne paluszki. Kaczyńki tak, ale nie TuSSk...
taki tam 3 / 81.210.123.* / 2012-10-30 09:46
Zanim się zaczniecie podniecać proponuję poprosić o dowody. Ja twierdzę, że takich dowodów nie ma. Twierdzę, że są ludzie zainteresowani sianiem zamętu i skłócaniem Polaków i to jest jeden z elementów ich działania.
Jeśli ktoś bezkrytycznie wierzy w to co mówią lub piszą dziennikarze to jest zwykłym osłem. Dziennikarze żyją z sensacji oraz z tworzenia sensacji również na czyjeś życzenie i za czyjeś pieniądze. Radzę zachować rozsądek.
taki tam / 213.227.93.* / 2012-10-30 10:10
Czy pisząc o dziennikarzach masz na myśli również tych z GW? Im też nie należy wierzyć, a kto im wierzy jest osłem?
taki tam 3 / 81.210.123.* / 2012-10-30 10:43
mam na myśli właściwie wszystkich dziennikarzy bez względu na redakcję.
taki tam / 213.227.93.* / 2012-10-30 11:17
Więc wszystkie fakty musiałbyś znać z autopsji, bo w każdym innym przypadku informacje przechodzą przez media, które zawsze są pod jakimś wpływem.
debos / 79.191.181.* / 2012-10-30 09:52

Dziennikarze żyją z sensacji oraz z tworzenia sensacji również na czyjeś życzenie i za czyjeś pieniądze.

Prawie wyłącznie. To przybrało już karykaturalne rozmiary. Ale może dlatego, że naród nasz rozemocjonowany potrzebuje tego rodzaju przekaz. Widocznie kino sensacji już nie wystarcza do zaspokajania chorych emocji.
k aczordonald / 92.20.75.* / 2012-10-30 10:05
Gras ciec ,Drzewiecki willa na Florydzie za pieniadze podatnikow, Premier AMBER GOLD, Mucha pol miliona premi dla kolesia za stadion ktory wystawil nas na posmiewisko calego swiata,baba bez rozumu ale nie do ruszenia,waluta EURO w 2012(mijajacym juz) roku wedlug premiera i zielona Grecja zaslonieta na mapie jego plecami.

ACH,gdyby nie ci dziennikarze,to bylo by tak ROZSADNIE(wszystko w rodzinie) jak proponuje na koniec twoj przedmowca ::))
debos / 79.191.181.* / 2012-10-30 10:33

Drzewiecki willa na Florydzie za pieniadze podatnikow

Willę kupił za swoje. Ale to nieważne. Największy zarzut jaki kiedykolwiek Drzewieckiemu postawiono ta taki, ze gra w golfa. Z tego powinien się wytłumaczyć.
k aczordonald / 92.20.75.* / 2012-10-30 10:54
za swoje :::)))))
pewnie siedzac na panstwowym odlozyl ze sredniej krajowej ::)))
debos / 79.191.181.* / 2012-10-30 11:51

pewnie siedzac na panstwowym odlozyl ze sredniej krajowej

Nie. Prowadząc biznes w USA i Polsce. On na państwowym siedzxiał dla zaspokojenia własnych ambicji. Większość tych co w rzadzie i na zapleczu rządu siedzą dla zaspokojenia ambicji. Bo co tam za pieniądze oferują? 10 000-15000? To nie są pieniądze na które kusi się człowiek kalibru Drzewieckiego. Większość do rządu przychodzi już z kasą. Więc nie zachowuj się jak komuch. Nie zaglądaj komuś do kieszeni. Też mógłbyś mieć dzisiaj miliony. Jest tylko jedno ale...
k aczordonald / 92.20.75.* / 2012-10-30 12:00
dokladnie tak jest dzis w Polsce jak napisales.

Najpierw biznesy za mlodu,czyli lewizna jak rzucanie fajek przez granice, a potem zaczynamy od radnego.

I nie przychodza z KASA DO RZADU ak napisales tylko przychodza do RZADU DZIEKI KASIE.-i to sobie zapamietaj.
debos / 79.191.181.* / 2012-10-30 12:46

Najpierw biznesy za mlodu,czyli lewizna jak rzucanie fajek przez granice, a potem zaczynamy od radnego.

Jaka lewizna? To to wszystko co jest naokoło nas to jest lewizna? To co masz w domu, co leży na półkach sklepowych to jest lewizna czy wytwór biznesu, prywatnych przedsiębiorców?
I nie przychodza z KASA DO RZADU ak napisales tylko przychodza do RZADU DZIEKI KASIE.-i to sobie zapamietaj.

Nie myślisz logicznie. Jeśli nawet przychodza dzięki kasie to jednak dla zaspokojenia ambicji a nie dla kasy. Zapamietaj to sobie. I staraj się myśleć na miłość Boga. Bo jak nie to bedziesz mięsem armatnim dla wszelkiego rodzaju manipulatorów i prowokatorów. Choćby takich jak pan prezes. I na wieki wieków jego i takich jak on wyznawców.
k aczordonald / 2.99.66.* / 2012-10-30 16:15
dziekuje debos,musze to teraz przemyslec i zaczac inaczej myslec-zapewne.
JanuszPOlikot / 2012-10-30 09:55 / Tysiącznik na forum
Pamietasz te twoje chore bzdury które tutaj wypisywałeś?.....Dlaczego POwcy tacy jak ty nie mają honoru..?
JanuszPOlikot / 2012-10-30 09:51 / Tysiącznik na forum
No tak ta brzoza to był wymysł dziennikarzy dla tych mniej wykształconych .......Pewnie teraz wymysłem tych "dziennikarzy" jest fakt że zabrakło skali w aparacie wykrywającym materiały wybuchowe......
taki tam 3 / 81.210.123.* / 2012-10-30 10:47
Z tobą ciężko polemizować bo twój rozum jest w niewoli twoich emocji. Masz okreslone poglądy i widzisz tylko te rzeczy które pasują do tych poglądów a niepasujące odrzucasz.
k aczordonald / 92.20.75.* / 2012-10-30 09:45
czy Lemingi rozumieja ze jezeli odkryto nawet male ilosci materialow wybuchowych,po kilku latach , to jak duzo tego musialo byc we wraku po katastrofie.
Ze wrak znajdowal sie w rekach ludzi ktorym zalezalo na zacieraniu sladow(obojetnie czy byli zamachowcami czy nie).

A do tego mieli w rekach WASALNY rzad POLSKI, ktory medialnie potrafi zrobic Lemingom wode z mozgu.Przeciez wasz rzad sklada sie z ludzi ktorzy Polakami sa co najwyzej w polowie i ich wlasny interes jest im blizszy niz w kraju w ktorym sa namiestnikami prawdziwych wladcow.
taki tam / 213.227.93.* / 2012-10-30 09:41
Kolejna wersja będzie taka, że to śp. J. Kaczyński sam się wysadził w powietrze żeby zaszkodzić Tuskowi - Słońcu Andów i pierwszemu trampkarzowi RP i wszyscy to wiedzieli tylko przez szacunek dla pamięci ofiar tego nie ujawniali.
RyszardW / 194.42.119.* / 2012-10-30 09:33
Przykro, ale naszym tzw polski elitom nie wierze. Dla mnie ci ludzie politycy,prokuratorzy , dziennikarze sa antypolskimi ,zdradzeckimi sq-rwesynami, jak Poninski , Rzewuski, Branicki i inni. Oszołom Rejtan odwiecznie ma racje .;-Teraz Maciarewicz.
JanuszPOlikot / 2012-10-30 09:25 / Tysiącznik na forum
Może niedługo te POwskie błazny POwiedzą że Kaczyński wniósł w siatce do samolotu.......

THUSKE tak jak piszę od dawna do POłowy przyszłego roku się POżegnamy........

POzdrawiam wszystkich .....Pyclika..Debe ...Jam-to ekonomistę......i liczę że niedługo znikniecie z tego forum......
jam to ekonomista / 2012-10-30 09:42 / Bywalec forum
a ja liczę, że ty znikniesz za swoje nietrafione prognozy. Poza tym smoleńsk średnio mnie interesuje, a jego finał nic nie zmieni w tym że pisowskie gospodarcze propozycje - a to mnie najbardziej interesuje - są do bani i wziętę z sufitu.
JanuszPOlikot / 2012-10-30 09:48 / Tysiącznik na forum
Kolego jeszcze raz piszę.....Za kilka miesięcy wig na POziomie ok 30 tys pkt ......
Ten twój POwski Dyzma POleci do POłowy przyszłego roku......
Liczę że niedługo spadniesz z tego forum.......:):):)
Jak masz trochę honoru......Pamietasz te brednie co wypisywałeś na temat teorii wybuchu......?
jam to ekonomista / 2012-10-30 09:57 / Bywalec forum
tiaa tyle że to obstawiałeś na miesiac temu! Jakim mój poowski dyzma? O czym mówisz?
A pamiętasz jak po wypadku autokaru we Francji pisałeś od razu że to wina tuska?
Jak masz trochę honoru......Pamietasz te brednie co wypisywałeś na temat teorii wybuchu......?

mozesz mi przypomnieć. Bo ja pamietam to że pisałem, że nie wiem jak było naprawdę czy był zamach czy nie, pisałem także że samolot może tak wyglądać po kontakcie z brzozą (i tego dalej się trzymam, bo jest realne jak się ogląda crash testy, co nie znaczy że w tym przypadku nie mogło być wybuchu) i pisałem także o tym że nie ma motywu do zamachu.
Podsumowując nigdzie nie twierdziłem, że nie było zamachu, ale też za nim nie obstawiałem.
Także odróżnij tekst "że jest jak najbardziej możliwe, że samolot tak wygląda po brzozie" od tekstu "nie było zamachu bo na pewno samolot wleciał w brzozę".
No i tak jak mówię, niezaleznie od tego ekonomiczne pomysły pisu są 100 lat za murzynami
heniek14 / 91.225.188.* / 2012-10-30 11:33
Jeżeli jesteś pewny,że teorie ekonomistów,ekonomistów nie PiS-u,to 100 lat za murzynami,proszę mi to udowodnić.Bo teorie Tuska doprowadziły do tego,że moje prapraprawnuki z tych długów nie wyjdą.No i jeszcze jedno.Na program PiS-u trzeba 60 mld.i jakie było larum Ministerzyny,że to piramida finansowa i krach gospodarczy.Na program Tuska potrzeba 400 mld.i nie ma problema.Potrafisz mi to wytłumaczyć?I kto tu jest lepszym gospodarzem.Czy ten który chce wydać mniej,czy ten który chce wydać więcej.Obaj chcą tego samego.Dobra Polski i Polaków.Kierując się tylko logiką,PiS jest uczciwy,a Tusk przy okazji chce nakraść.Zaznaczam,to tylko logiczne myślenie.Nie teoria.
jam to ekonomista / 2012-10-30 11:52 / Bywalec forum
nigdzie nie piszę o dobrym programie PO ale mogę powiedzieć że ten ostatni ich program to też lipa.
A wracajac do pomysłów pisu. Jużnie raz opisywałem, więc tobie tylko rzucę hasła, otóż sam możesz sobie obliczyć jaki skutek przyniesie wybór między OFE i ZUS jeśli zgodnie z prognozami pisu 20% osób wybierze OFE. Łatwo można policzyć, że jednorazowo owszem budżet zyska bo zagarnie z OFE to co już się uzbierało, ale w kolejnych latach budżet będzie na tym tracił miliardy (pomijam już fakt że nie tak dawno sami krzyczeli o tym że tusk robi zamach na kasę w OFE).
A jeśli chodzi o pomysł zakładania loka na każde dziecko to chyba nie muszę się rozwodzić nad tym jakie to głupie?
Albo możliwość wielokrotnego przewalutowania kredytów hipotecznych (bodajże za 100zł) czyli tak naprawdę zrobiłoby się z tych kredytów hazard, bo co dziennie ludzie mogliby się bawić w przewalutowanie i zarabiać bądź tracić.
A może pomysły typu, utrzymanie pomostówek są ok?
Poza tym co m iz tego że kaćżyński jest uczciwy jak nie ma odpowiednich pomysłów gospodarczych. Równie dobrze na czele rządu można postawić ucziwego i szczerego do bólu czterolatka, jeśli tylko takimi kryteriami będziemy się kierować.
heniek14 / 91.225.188.* / 2012-10-30 17:07
Wybór pomiędzy ZUS,a OFE powinien być dobrowolny.Na tym polega demokracja.Mam wybór.OFE to nic innego jak firma bez kapitału,która rządzi się obcym kapitałem,bez rzadnego ryzyka.Banki.A niby dlaczego banki nie mają ryzykować,skoro ja muszę?Podwyżki oprocentowań,spredy.Ryzyko jak kazde.jednak obecnie działa to tylko na korzyść banku.Kaczyński nie ma pomysłu na gospodarkę.Ale jest uczciwy.Chcesz mi powiedzieć,że Tusk jest nieuczciwy,ale ma sposób na gospodarkę?Szef nie musi mieć wykształcenia w określonym zawodzie.Rolą szefa jest odpowiedni dobór kadry oraz odpowiednie nią zarządzanie.Dobry szef nie działa na szkodę firmy.A taką firmą w uproszczeniu jest Polska,szefem zaś premier.Dlatego uczciwość rządzącego jest bardzo ważna.Wracając jeszcze do OFE.Tusk ukradł to co ludzie uskładali.Kaczyński nic nikomu nie chce ukraść.Daje wybór.A to jest zasadnicza różnica.
jam to ekonomista / 2012-10-31 08:03 / Bywalec forum
no jeśli wybór między OFE a ZUSem powinien być dobrowolny to powiedz mi co w sytuacji gdy wszyscy albo większość wybierze OFE? Wiesz czy to grozi? A no bankructwem kraju z miejsca!
A dlaczego pytasz mnie o Tuska? Ja na Tuska nie zamierzam głosować więc dziwi mnie twoje porównanie tylko między tymi dwoma panami.

Kaczyński nic nikomu nie chce ukraść.Daje wybór.

daje wybór, ale jak pisałem to jest nie odpowiedzialne
JanuszPOlikot / 2012-10-30 10:03 / Tysiącznik na forum
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
jam to ekonomista / 2012-10-30 10:30 / Bywalec forum
aa i chętnie mogę sie umówić, że jak znajdziesz posta w którym rzekomo pisałem o tym że to nie był zamach, to obiecuję że nie będę sie wypowiadał na forum przynajmniej do czasu aż nie będzie rządził pis. Ale pasowałoby też zrobićzakład w drugą stronę, może ta jedna z twoich teori typu: do konca roku wig20 na poizomie 1800pkt? Jeśli nie będzie to ty przestaniesz się wypowiadać?
Układ jest prosty, jeśli jesteś pewien swoich słów przyjmiesz go, jeśli wiesz że wszystko co piszesz to kłamstwa to nie spodziewam się żebyś miał honor przyjąć zakład
jam to ekonomista / 2012-10-30 10:16 / Bywalec forum

POwski matole nie wymyślaj głupot z tym autokarem? Bo nie masz żadnych argumentów i konfabulujes

tutaj choćby sugerujesz, że była t owina zbyt długiej jazdy, pewnie na umowę zlecnie no i przy tym nawiązanie do ThuskengosPOdarka jakoby to ona ponisiłą winę
http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/wypadek;polskiego;autokaru;we;francji,99,0,1156963.html

nie przykryjesz swojej głuPOty........PO prostu POwskie ćwoki zaczynają się wstydzić swoich POglądów...:

mówisz chyba o sobie. Jak masz jakiś problem to napisz co takiego nieprawdziwego pisałem, a skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj.
Ale ok, próbuj sobie przykrywać twój brak argumentów obelagmi, które tylko dodatkowo pokazują jaką jesteś nędzną istotą.

Najnowsze wpisy