Forum Polityka, aktualnościKraj

śmierć noworodków w Lubawie

śmierć noworodków w Lubawie

otooka76 / 2013-04-11 09:37
W jednym z mieszkan w Lubawie znaleziono troje chlopcow- noworodków w zamrazarce . Ich matka zostaje jedyna podejrzana w tej sprawie, co mnie troche dziwi, bo ojciec tych dzieci oraz rodzenstwo podobno nic o tym nie wiedzieli, jak maz mogl nie wiedziec, ze zona jest w ciazy? a on zostal przesluchany i wypuszczony, skandal...
Wyświetlaj:
roam372 / 2013-04-12 10:50
tragedia, mam nadzieje, ze ta kobieta spedzi lata za kratkami, tam samo ojciec dziecka powinien za to odpowiedziec, pewnie sie do tego przycyznil, jak nic!
sylla876 / 2013-04-12 10:50
masakra, to co sie dzieje ostatnio w Polsce, coraz czesciej matki morduja swoje dzieci, dlaczego sie pytam? z biedy czy co?
wulkanisko / 5.184.66.* / 2013-04-11 17:50
o jezu.... jestem ojcem jestem mezem...nie wiem co ma napisac lzy zalewaja mi oczy jak to slysze co sie stalo z tymi dzieciatkami,nie wiem jak mozna nazwac takiego czlowieka?czy to czlowiek?raczej nie,zwierze?absolutnie!nie ma slow na to cos,kara smierci??nie to zbyt lagodny wymiar kary ,dożywotnie wiezienie a zaostrzonym rygorze bez warunkowago wyjscia na wolnosc i jaoich kolwiek odwiedzic uwazam ze tyle mozna by bylo zrobic a jesli nie dosiegnie jej zdryzota lub sumienie to niech gnije do konca swoich dni za kratami.jak mozna bylo tak zrobic przeciesz mozna bylo te dzieciatka oddac ,lzy same mi leca z oczu.
sofcik / 2013-04-11 10:56
to bedzie kolejny proces podobny do procesu katarzyny w cos czuje, dlatego matki robia to co chca, zabijaja dzieci i nie martwia sie, ze zostana skazane
wiratka / 2013-04-11 10:56
oczywiscie, ze ojciec dziecka wiedzial ze jest w ciazy, bo co urodzila i gdzie sie podzialy dzieciaki, mysle, ze nawet jej w tym pomagal

Najnowsze wpisy