Forum Spółki giełdowe GPW SA

Sobolewski: GPW ma szansę stać się małym Londynem

Sobolewski: GPW ma szansę stać się małym Londynem

Wyświetlaj:
mejsjasz / 78.8.248.* / 2012-01-13 13:40
to idota kto to tam dal natychmiast reowlcuja w 2012 i PO srancow usunac,i tego durnia sobolewskiego on teakie brednie opowiada ze glowa boli clzowiek ten wogole nie zna rynkow siedzi tam an stolku bo go grad koelzka wpakowala on cni nie wie,jest pusty nawet nie wie co to inwestowanie!!! wprowadza na NC smiecie zeby kasa byla kupuje jakeis TGE nie wiedomo poc o i an co ten shit gamon do ntej szybko go zwolnic i to w trybie natychmistowym on jest psychzinie chory!
King Kong / 46.205.74.* / 2011-06-20 21:27
jak małym? pewnie tak małym, że nikt w świecie oprócz TVN24 tego nie zauważy ;) kolejny bzdet testujący granice głupoty Polaków.
prezydęt / 178.37.121.* / 2011-06-20 22:51
O hola!
thuskomatołki to kupią
likorrr / 83.25.201.* / 2011-06-20 20:18
koniecznie to trzeba sprzedać najlepiej zagranicznym inwestorom aby polacy mogli sie patrzeć jak inni robia biznes na ich ziemi...to taka nasza polska specjalność kto przy korycie sprzedaje za bezcen polske kasując od wielkiego pana p***************** ły szmaciarski naród
Wacuś Młoda Finansjera / 83.10.144.* / 2011-06-20 20:17
Kochane LEMINGI --- no wicie, sami widzicie, jak minie zagrożenie kaczorami, a własciwe kaczorem to POwróci spod tamtego Londynu i Kulczyk i Krauze i powróci Stokłosa i dostaniecie do michy dubeltowy ochłap -- no to jak, POpieracie ?
zaciekawiony / 46.112.11.* / 2011-06-20 20:05
Co kryje się za stwierdzeniem:
"Mamy porozumienie technologiczne z giełdą nowojorską"?
Czy Goldman i inni w elektronicznym handlu nadal mają jakieś przywileje w stosunku do "miejscowych" inwestorów?
JanuszPOlikot / 2011-06-20 19:28 / Tysiącznik na forum
Ten pan jest bardzo zorientowany w sprawach globalnych rynków ......Pamiętam kilka lat temu w trakcie ogólnoświatowej "przeceny" akcji pan prezes GPW tak śledził sytuację na rynkach globalnych że nazajutrz nie był zorientowany jak poprzedniego dnia DJIA gwałtownie zniżkował o ok 6%. Osobiście uznałem to za swoisty skandal..............Może on pracuje od dzwonka do dzwonka giełdowego. PO godzinach go inne rynki widocznie nie interesują.......

Ciekawe czy pan prezes wie że świat czeka druga kolejna POważna przecena aktywów......Zobaczymy panie Sobolewski co pan będzie oPOwiadał za kilka miesięcy:):):):)

Jak widać nie robi ten człowiek żadnych analiz.....Bo skoro by robił to by nie oPOwiadał takich bzdur.........
wytrych / 79.163.11.* / 2011-06-20 17:23
ten facet bredzi, do psychiatry go skierować ! 95% spółek giełdowych to bankruci, pozostali będą bankrutami wkrótce. Banki splajtują jak frank będzie po 5 zł, co nastąpi jeszcze w tym roku.
JAW / 89.74.188.* / 2011-06-20 16:31
A co mi z tego? Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. Z moejgo punktu siedzenia w Polsce nie ma żadnego wzrostu czegokolwiek poza nędzą i podatkami. Nawet nadzieja w wyborach jest żadna, bnho jak powiedział 15 lat temu pewien profesor, ten naród jest na to za głupi.
Adaamo / 83.22.6.* / 2011-06-20 17:20
A w grecji kiszona zakwitła kapusta - i nie sprzedawac mi akcji dla jakiejś prywatyzacji bo wszystkie akcje mieć będziemy po groszu! a za tydzień 1500 spółek na Nc. Tacy dobrzy jesteśy, że ażżż!
arch / 2011-06-20 16:23 / Tysiącznik na forum
....konieczna jest POlityka utrzymywania ludzi wstanie głupoty , -Mao

To co się dzieje przypomia coraz bardziej " Misia " - Bareji

---" Co mogłem, to załatwiłem. "

POwiedział Ryszard po wyjściu z komendy milicji, w której skorzystał z toalety .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy