Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Socjalista i mormon - wszystko, co trzeba wiedzieć o zwycięzcy i wielkim przegranym

Socjalista i mormon - wszystko, co trzeba wiedzieć o zwycięzcy i wielkim przegranym

Wyświetlaj:
mnbvce / 88.199.31.* / 2012-11-09 08:31
Mam wrażenie że Obama dla USA to jak taki Donald T dla Polski - socjalizm i populizm (mimo wszystko nie chcąc obrazić przy tym porównaniu Pana Obamy)
marcin1966 / 82.145.74.* / 2012-11-08 11:27
Nie amerykanie sobie zafundowali tylko afro...
1993 Kasia / 89.79.232.* / 2012-11-08 09:43
Kiedy w Polsce nasz zacofany naród wybierze na prezydenta jakieś fajne Afro-Ciacho. Jak do tej pory to mieliśmy mlaskającego złośliwego karła, dwóch chamów z wąsikami jeden nie umiał pisać drugi nawet mówić. Kwaśniewski był z nich najlepszy bo chodził na solarium i mówił po angielsku ale i tak nie kręcił polskich kobiet.
1993 Kasia / 89.79.232.* / 2012-11-08 09:33
Chyba każdy normalny człowiek się cieszy, że wygrał człowiek wykształcony w Harvardzie, laureat pokojowej nagrody Nobla, pierwszy Afro-Amerykanin, człowiek pokoju i najseksowniejszy prezydent świata.
I co Polskie ksenofoby, Afro-Amerykanin został prezydentem najpotężniejszego kraju, to on będzie wysyłał i rozkazywał Polskim Wojskiem w wojnie z Iranem i Alka-idą. Po prostu ludzie z Afryki są od nas lepsi, są najlepszymi sportowcami zdobywają najwięcej medali na olimpiadach są najlepszymi kochankami i jak się ogląda Amerykańskie filmy to widać jasno, że zawsze piastują kierownicze funkcje, są naukowcami, sędziami, policjantami czy innymi bohaterami. Wy tu w Polsce macie wykrzywione pojecie o Afro-Amerykanach. W waszych opiniach jest tylko język nienawiści. Żal mi was sfrustrowanych zakompleksionych ksenofobów z małymi ptaszkami. To pan prezydent Obama zniesie wizy do USA?? To przez te wasze rasistowski język nienawiści tyle to trwało. Dla mnie Afro-Amerykanin albo Afro-Brytyjczyk to prawdziwy symbol seksu i mężczyzny który potrafi zaspokoić kobietę. Odkąd zaczęłam zdradzać męża z Afro-Polakiem to czuje się spełniona. Wcześniej mój związek z moim mężem Polakiem nie szedł w najlepszym kierunku, ja nigdy nie miałam orgazmu, na początku udawałam a później mi się nawet nie chciało tylko najczęściej stawałam na czworakach na łóżku a mąż robił swoje. Rekompensowałam to sobie prysznicem. Wszystko się zmieniło kiedy w pracy poznałam pana Tomasza z Kamerunu, na początku niczym mnie nie zachwycał nawet go nie lubiłam byłam jego szefową i traktowałam go surowo. Wszystko się zaczęło jak pewnego dnia w pracy pan Tomasz namieszał coś w naszej bazie danych i musiałam zostać z nim żeby to naprawić. Zupełnie niespodziewanie kiedy siedziałam przed komputerem pan Tomasz stanął za mną powiedział że muszę się wyluzować i zaczął masować moje plecy skończyło się na stosunku przy którym pierwszy raz miałam orgazm jakiego nigdy nie znałam. Od tego czasu regularnie zdradzam męża i nawet chce mi się kochać z mężem i czasami nawet dochodzę ale muszę myśleć o panu Tomku. Mam wyrzuty sumienia i lepiej traktuje męża, mój mąż też pozytywnie przyjął tą moją przemianę i teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Nie potrafiłabym już żyć bez mojego Afro-kochanka, jeżeli pan Tomasz kiedykolwiek zniknie z mojego życia bo jest atrakcyjny i ma dużo kochanek to wyjadę na stałe do Anglii, już nawet pomału przygotowuje do tego mojego męża, że tu się nie da żyć i zapisałam go na kurs w szkole Berlitz. Moim zdaniem każda kobieta która spróbuje z panem z Afryki już nigdy nie będzie naprawdę szczęśliwa z białym samczykiem.
ixi76 / 79.184.44.* / 2012-11-10 16:20
p******** ja sprobowałamz panem z Afryki ale szczesliwa jestem z polakiem.I Go nie zamienie a juz na pewno NIE ZDRADZE!!!!. PS. Z Afro byłam zaminm poznałam mojego kochanego i jaki z niego kochanek czarnus musi sie z kryc ze swoim duzym k******, to dowód na to ze nie rozmiar ma znaczenie. hehehe.
wt01 / 83.6.234.* / 2012-11-07 14:46
Od kilkudziesięciu godzin tylko wybory w ameryce i nic więcej .Wyjdźcie wreszcie z roli wasala.Czy wszyscy musza koniecznie słuchac i oglądać tych knotow zza oceanu.
Don Kichot / 2012-11-07 14:49
Nawet ludzie w Stanach Zjednoczonych mieli już dość kampani wyborczej Obamy Romneya... podobno wszędzie były porozwieszanie plakaty i cały czas leciały spoty wyborcze...
sfr / 83.22.189.* / 2012-11-07 12:04
Daję im jeszcze 2 kadencje.
przemo888 / 83.21.78.* / 2012-11-07 12:44
A potem co ??? koniec, USA padnie ??? Ciekaw jestem ile nam dajesz kadencji...
abubabu / 89.72.156.* / 2012-11-07 10:13
z całym szacunkiem ile lat będzie się klepało komentarze z tzw "brodą" że ktoś wie o naczyniach połączonych, nie można nic nowego ze spora wiedzą wymyśleć?
smysia / 89.72.156.* / 2012-11-07 10:08
możliwe, że to jest tak, że Amerykanie są prawicowi w skali mikro a tracą prawicowość w makro skali, i to pasuje idealnie do wyniku po raz drugi, do ich international view i polityki globalnej, przekładając to dalej i dalej
debos / 178.42.255.* / 2012-11-07 10:49

możliwe, że to jest tak, że Amerykanie są prawicowi w skali mikro a tracą prawicowość w makro skali,

Amerykanie prawicowi i w skali mikro i makro. Tylko dzisiaj widać, że czas prymitywnego kapitalizmu minął. Dzisiaj kiedy nie do końca właściwie wiadomo gdzie są pieniądze, kiedy więcej liczą się nie do końca zdefiniowane przepływy finansowe niż sfera produkcji potrzebne są regulacje. Bo inaczej będziemy cyklicznie przeżywać takie zawieruchy jak teraz albo nawet z tych zawieruch powstaną jakieś nieobliczalne ruchy społeczne. Ale to nie znaczy utraty prawicowośći. Amerykanie tak jak zawsze ponad wszystko szanują Ojczyznę, swoją flagę, władze i urzędy państwa no i własność prywatną.
baron84 / 2012-11-07 10:51 / Bywalec forum
a to tak trochę na siłę dopasowywanie mam wrażenie, dlazcego chcemy za wszelką cenę pokazać ich jednowymiarowość? nic nie ejst białe ani czarne - jakkolwiek to nie zabrzmi w tym kontekście
remember / 46.149.220.* / 2012-11-07 09:51
Longuś Pastusiak - Wielki Amerykanista, ten sam od "imperializmu amerykańskiego" (patrz do jego wiekopomnego dzieła z lat 80tych XX wieku), któremu w 1989 r. poglądy zmieniły się niczym ustawienie chorągiewki na wietrze i z komunisty stał się piewcą kapitalizmu!
debos / 178.42.255.* / 2012-11-07 10:14

Longuś Pastusiak - Wielki Amerykanista, ten sam od "imperializmu amerykańskiego"

Takie czasy. Longin był z-cą dyr. Instytutu Badania Współczesnych Problemów Kapitalizmu. Mój kolega pracował tam przez jakiś czas. Pracował to za dużo powiedziane. Brał wypłatę bo do roboty to tam nic nie było. Jakieś fatum ciąży na tamtym miejscu. Dzisiaj stoi tu najbrzydszy wieżowiec w Warszawie.
konserwa / 2012-11-07 09:41 / Tysiącznik na forum
Obama jest niezłym prezydentem dla Rosjan, Chińczyków tudzież Irańczyków. W Polityce będzie za wszelką dążył do kompromisów nawet kosztem przyjaciół. Problemy widzę dla Izraela, ale to już problem tego kraju. Obama jest nijaki dla Polski co prawda obiecał zniesienie wiz przed pierwszą kadencją,jednak trzeba się przyzwyczaić, że poza socjalistycznymi pomysłami i PRowskimi nie realizuje żadnych innych obietnic. Na czas kryzysu nie wybiera się faceta, który chce więcej wydawać niż ma, ale to już problem Amerykanów. Prawdopodobnie również różnorodność etniczna i mnóstwo emigrantów Afroamerykanów miało też niebagatelny wpływ na ten wybór.
AD929 / 76.124.227.* / 2012-11-08 01:38
RADZE PRZECZYTAC : ponad 10% na kampanie Obamy wplynelo z Chin (ponad 100 mln dolcow) , nielegalnie , jeszcze wiecej z Europy ,nielegalnie ,pierwsza jego wizyta powyborcza do Moskwy. Co z tego wyniknie : boom gazowy w USA , Putin dogada sie Obama czyli wstrzymane wiercen gazu w PL. Wegiel bedzie najdrozszym srodkiem energii a Chinczycy wlasnie buduja w Polsce elektrownie weglowa (czy zaraz zaczna) . Wegiel bedziemy kupowac po cenie zlota z zachodu (ktory wczesniej sprzedalismy za grosze) a reszte z Moskwy :). W tym samym czasie Ameryka bedzie kwitla na skutek odkrytych wlasnie zloz gazowych i exportu gazu a polaczki beda plakac ze ich znowu ukochana UE wysiudala , i ktos mi powie prymitywny kapitalizm w USA
debos / 178.42.255.* / 2012-11-07 10:02

Obama jest niezłym prezydentem dla Rosjan, Chińczyków tudzież Irańczyków.

Obama jest przede wszystkim dobrym prezydentem dla Amerykanów. Dlatego Amerykanie Obamę wybrali.
W Polityce będzie za wszelką dążył do kompromisów nawet kosztem przyjaciół.

Bo polityk a nie szaleniec dąży zawsze do kompromisów. I do tego aby wszędzie mieć przyjaciół.
Ja jestem zwolennikiem raczej tego aby w Polsce starać się wybrać władzę która w sposób racjonalny, spokojny, długofalowy bez demagogi i emocji potrafi prowadzić nasze sprawy a innym zostawić problem wyboru polityków którzy mają rządzić ich krajami. No chyba, że Polacy są tacy mądrzy że lepiej wiedzą co dla innych lepsze. Może Polak potrafi?
.............................. / 88.199.137.* / 2012-11-07 12:24
Ciągłe kopromisy za wszelką cenę spychają kraj na drogi którymi nigdyby nie poszedł.
Przywódca musi być sobą zdecydowaną i świadomą swoich celów i możliwości , Obama jest nijaki gdyby to on decydował o polityce usa w czasie zimnej wojny to strach pomyśleć.
Kompromisy względem HItlera doprowadziły do II WŚ oby tym razem nie było podobnie
bsf / 77.255.49.* / 2012-11-07 18:46
Nijaki to jesteś Ty i Donald T. który wieczorem nie pamięta co mówił rano.
Dlatego wszystkie sondaże mówią ,że strach żyć w takim dzikim niecywilizowanym kraju pod zarządem POdwórka o STANDARDACH Białorusi.

Najnowsze wpisy