Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Socjalistyczna twarz rządu Marka Belki

Socjalistyczna twarz rządu Marka Belki

MAXX / .* / 2004-06-28 11:04
Komentarze do wiadomości: Socjalistyczna twarz rządu Marka Belki.
Wyświetlaj:
Wapniak / .* / 2004-07-24 11:07
Panowie! Po co tyle piany? Polska nierządem stała zawsze i stać będzie. Zobaczcie wokół siebie. Prawie każda rozmowa, dyskusja zatraca cel lecz broni wlasnego zdania. W rodzinie, w towarzystwie gronie znajomych itd. Pieniactwo i tupanie nogą. W genach slowianie mają kłótnie od zarania...Sadząc drzewo trzeba mysleć o cieniu i jedzeniu...Tak mówił mi mój dziad, ojciec i...Czy znacie jakie kolwiek w tym kraju wspólne działanie na rzecz racji wyższych? Kłotnie, waśnie i swary. Tanie chciejstwo, krytyka innych i pouczanie. Wokół i wszędzie, więc co?.. - polski porządek. Konia z rzędem, a nawet dwa, jak to ktoś posprząta!
Kate / .* / 2004-07-14 15:05
Oczekiwałem, że Money jest portalem finansowym, a on również robiony jest przez politruków - o czym świadczy ten tekt. Tego mam nadto w innych agitkach. Dzięki, rezygnuje z prenumeraty serwisu.
von Mises / .* / 2004-07-05 08:55
tak jakby poprzednie były wolnorynkowe...
zb / .* / 2004-07-04 15:58
Tak to wlasnie wyglada, socjalistyczne usuwanie nedzy i biedy polega na jej mnozeniu. Jeszcze pare lat rzadow socjalistow a bedziemy mieli 1 %bogatych zlodziei i 99 procent nędzy. Mniej bedzie zlodziei? Nie, tylko bedą bogatsi...Socjalistami nie chcialbym sobie wycierac nawet d... zeby sobie nie pobrudzic. To najgorsze męty i ostatnie szumowiny ludzkości. Począwszy od Lenina i Hitlera a skończywszy na naszych ostatnich żądach i genialnych politykach.
Adam J. / .* / 2004-07-03 09:57
Przestańcie wycierać sobie gębę socjalistami. Prawda jest taka, że w kraju mamy 5% bogatych złodzieji, którzy są przeciwni usuwaniu nędzy i biedy, oraz 95% tych którzy ją cierpią.
wrafal / .* / 2004-07-03 22:14
te 5% to właśnie socjaliści u żłobu ...usuwanie nędzy i biedy polega na nie zabieraniu ludziom tego co zarobią...
robi / .* / 2004-07-03 00:30
Potrzebny jest nowy "Wałęsa" , ktoś kto zorganizuje, połączy naród i dokona rewolucyjnych zmian. Rząd sam nie odejdzie, a to co się obecnie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Budowa nowego gmachu ZUS w Warszawie, 4 mln zł odprawy Wróbla z Orlenu, brak pieniędzy na podstawowe leczenie itp itd. Codziennie w Wyborczej pojawiają się takie artykuły od których włos na głowie się jeży. Sprawa Kulczykparku gdzie miasto Poznań sprzedaje Kulczykowi tereny o kilka mln. zł taniej niż powinno. Przecież tym powinna zająć się prokuratura, minister sprawiedliwości może prezydent. Ale nie, jest cisza tylko prasa jak grochem ościanę rzuca nam co chwilę nową aferę, ale my już nie reagujemy, chyba powoli uodparniamy się na to co się dzieje. Myślę, mam nadzieję, że są w Polsce ludzie, którzy będą potrafili przebić się i doprowadzić ten nasz kraj do normalności.
wrafal / .* / 2004-07-03 22:17
z całym szacunkiem dla L.W. - ale on nie wygenerował ani jednej zlotówki dchodu w gospodarce... wręcz przeciwnie, będąc prezydentem przyzwalał na ponowną stopniową recydywę socjalizmu po przelomie 88/89ponadto był szefem związku zawodowego robotnikow - walczył o demokrację i przywileje pracownicze - a nie o wolnosc i swobodę gospodarczą...a teraz jest zatwardziałym uniofilem nie potrafiąc logicznie tego uargumentować...
Anonim / .* / 2004-07-02 22:39
Oszołomy,w jakim kraju nam przyjdzie żyć?Stołki za kasę,za przywileje.Początek końca.
wrafal / .* / 2004-07-03 22:20
w scojalistycznym - tym razem odmiana wczesnoeuropejska (była już narodowo-piłsudska, komuno-stalinowska, komuno-gomółkowska, konsumpcyjno-gierkowska, rozpaczliwa-jaruzelska)
Marek / .* / 2004-06-30 12:05
A może tu coś wymyślimy??? Większość /o zgrozo!/ społeceństwa jest za tym żeby dzielić te złote jajka jak najbardziej chojnie. Niestety pozostaje głucha na argumenty tych co twierdzą że tą kurę należy podtuczyć.... Wymyślmy /my, co to uważają że im bardziej podtuczymy kurę tym większe złote jaja/ jakiś sposób żeby społeczeństwu jakoś to wytłumaczyć. Niestety społeczeństwa się nie wybiera a wszyscy siedzimy na tej samej gałęzi.... Pozdrawiam myślących!!!!
Pawel / .* / 2004-06-29 15:37
Jezu...!! następny LEPER (z kąd biorą sie tacy ludzie????)
darson / .* / 2004-06-30 10:20
Twój komentarz jest całkowicie niezrozumiały. Gdzie ty dostrzegasz Lepera w tym tekście? Uzasadnij, albo nie zawalaj forum niejasnymi wypowiedziami pozbawionymi elmentarnych zasad ortografii polskiej. Pisze sie "skąd", a nie "z kąd".
Michał / .* / 2004-06-29 12:55
mnie się wydaje, że tak źle nie będzie, a Pan Panie Rafale to jakiś kolejny nawiedzony przyjaciel Pana Giertycha ;-), więcej optymizmu. pozdrawiam i życzę wszystkim oby Pana czaaaarny scenariusz się nie sprawdził, choć troszeczkę obawiam się tego Pana Belki
wrafal / .* / 2004-06-29 14:25
ja też mam nadzieję ze jakims cudem źle nie będzie - ale rosnąca inflacja i nic nie robienie RPP mnie niepokoi - pisałem jakis czas temu ze trzeba juz dzialać - to Panstwo nie przyznawaliscie mi racji - poczekajmy ... za tydzien napisze wlasnie o inflacji... i koniunkturze...a Pana Giertycha to nie znam osobiście... jego niektóe poglądy podzielam w sposób ograniczony - np nie zgadzam sie w sprawie wojny z Irakiem, mamy inną wizję pomocy socjalnej (ja jestem za zerową), inne spojrzenie na prywatyzacje i dotowanie, na sluzbe zdrowia czy edukacje...i ja nie jestem politykiem :)
cccc / .* / 2004-06-29 11:11
zgadzam sie z tekstem Pana Rafała. dodam ze w tak kochanej budzetowce szukaja sobie cieplych stolkow ci ktorzy wiedza ze odpadna za chwile.
antagonista / .* / 2004-07-02 22:56
Ciekawe dlaczego w tak nielubianej budżetówce, na byle jakim wydziale Uczelni państwowej pracuje pan dr Rafał Wójcikowski? A miał szansę mieć dobry start. Cóż, UŁ i bez niego sobie doskonale radzi :)
wrafał / .* / 2004-07-05 08:28
moje przejście z UŁ na PŁ wiąze się właśnie z socjalistycznym i bolszewickim podejściem pewnych osób do honoru i prawdy... - a kto chce bez trudu sprawdzi prawdę... po dokumentach...- nie od dziś za plagiat w Polsce karze się nie sprawcę lecz pokrzywdzonego
wrafal / .* / 2004-07-05 08:25
z punktu widzenia chama bez honoru moze i tak to wygląda...poproszę redakcję o numer ip... jesli chcesz porozmawiac o sprawach prywatnych to się podpisz buraku - bo inaczej twoje słowa tylko świadczą o tobie - buraku czerwony....
darson / .* / 2004-06-29 09:26
Nie sadzi Pan, że skręt w lewo jest konieczny. Elity rządzące Polską, po całkowitym zdominowaniu sceny politycznej i gospodarki, mają przed soba tylko jedno zagrożenie. Tym zagrożeniem jest niewątpliwie niekontrolowany wybuch społeczny, który mógłby zmieść cały okrągłostołowy układ i dać władzę populistom w rodzaju Leppera. Faktem jest, że Polski nie stać na państwo socjalne w tym wymiarze w jakim funkcjonuje ono np. w krajach starej Unii, ale rządzących nie stac też na wyzbycie sie władzy i profitów z nia związanych. Nie sądze by istniało w tej sytuacji dobre rozwiązanie. Bedzie ono raczej nijakie. Czy Polska ma jakieś jasne perspektywy? W najgorszym wypadku czeka nas los Argentyny, w innym będziemy przy UE tym czym Meksyk przy USA. Obie perspektywy sa beznadziejne.
wrafal / .* / 2004-06-29 10:15
moim zdaniem skręt w lewo jest krzykiem rozpaczy tych którzy czuli już na plecach skalpel mający ich odciąć od zyciodajnego koryta... - a opozycja nie wykazala dosc determinacji poniezwaz sama nie chce aby podczas operacji usuwania lewicy zniszczylo sie samo koryto - ono im sie przyda - moze troche zreformowane i mniejsze - ale jest im potrzebne...
mario / .* / 2004-06-28 20:42
PANIE RAFALE zgadzam się z Panem całkowicie.Moze by Pan spróbował zjednoczyc wokół siebie ludzi podobnie myślących i utworzyć jakaś partię , stowarzyszenie oczywiście w celu przejęcia władzy i naprawienia tego całego bagna. Co Pan na to?
wrafal / .* / 2004-06-28 22:19
jeden taki 100 razy bardziej znany ode mnie :) próbował i teraz nigdzie nie pracuje :)ludzi nie lubiących socjhalizmu jest bardzo niewielu ... trzeba edukować i tłumaczyć i czekać ... jak Mojżesz 40 lat chodzić po pustyni :)a tak poważnie - to nie wszystkie partie sa socjalistyczne ... a niektóre z tych socjlistycznych mają potencjał w kierunku nawrócenia...moje poglądy leżą gdzieś pomiędzy PO LPR i UPR i trochę PiS - w USA to wszystko jest jednąpartia i nazywa się Partią Republikańską ... więc trzeba pomyśleć nad Polską Partią Republikańską (bynajmniej nie z nazwy - a z przekonań - poprosić o pomoc ludzi z USA i Anglii związanych z byłą premier T. i prezydentem R. oraz chicagowską szkołą ekonomii...
DA / .* / 2004-06-28 18:45
Wiele prawdy. Dodać można jeszcze to, że podział na lewicy na "kostuchy" i borówki to zabieg socjotechniczny. Tak na prawdę Pan Borowski szykowany jest na prezydenta. Aby zaistnieć, utworzył własną partię (o ile jest tu już partia). Pan prezydent, i baedzo szerokie grono SLD współpracuje ze sobą, a nie zwalcza się wzajemnie. Miller dostał po łapkach, bo był zbyt zachłanny i chciał być niezależny. Tak naptrawdę to teraz padlina PZPR ia w zasadzie młodszego pokolenia dzielnych przodowników ZSPM zjada nasz kraj jak najobrzydliwsze robactwo. A wszystko za przyzwoleniem pseudo prawicy. Ale po co o tym pisać. Jakie społeczeństwo taki i rząd.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy