Forum Polityka, aktualnościKraj

Solidarna Polska chce ograniczenia liczby fotoradarów

Solidarna Polska chce ograniczenia liczby fotoradarów

Wyświetlaj:
Natter2 / 2013-01-17 18:50 / Tysiącznik na forum
W zasadzie jeżdżę zgodnie z przepisami i z reguły nie przekraczam dozwolonej prędkości.Ale przytoczę przypadek gdzie tą prędkość przekroczyłem.To były jeszcze czasy PRLu Jadąc w mieście zostałem zatrzymany przez drogówkę,Przekroczył obywatel dozwoloną prędkość o 12km ! Nakładam mandat w wys. 30 zł..czy ob się zgadza? Panie władzo przy tej pogodzie i dużym ruchu ja patrzę na ulicę żeby kogoś nie potrącić i nie spoglądam ciągle na licznik.Po chwili wahania odpowiedz -ma pan rację szerokiej drogi oddając mi dokumenty.Możliwa jest taka sysuacja obecnie??
ad1970 / 83.238.230.* / 2013-01-17 18:01
należy przeprowadzić dochodzenie kto tak naprawdę ma zarobić miliardy złotych na tej absurdalnie wielkiej liczbie postawionych fotoradarów, tu chodzi o te urzązdenia, o ich konserwację i utzrymanie systemu, być może większa część pieniedzy z grabiezy mandatowej trafi tak naprawdę do kieszeni prywatnych, nic za darmo, być może to kolejna afera jak ze stawianymui za pieniądze podatników zbędnymi ekranami akustycznymi, jestem tak na czuja wrecz tego pewien
Natter2 / 2013-01-17 18:58 / Tysiącznik na forum
Oczywiście muszą być i są firmy ktore to obsługują i konserwują ale narazie o tym sie nie pisze.Napewno zostana rozpisane przetargi na obsługę fotoradarów.
fan debilizmu / 93.154.163.* / 2013-01-17 17:47
to znaczy że ktoś będzie łamał prawo w tym wypadku szybko jadąc i nic jemu nie zrobia to może lepiej podnieść maksymalną prędkość i nie będzie ,,tego'' debiliżmu z fotoradarami.ja jak nie przejdę po pasach to dostaje mandat jak piję piwko w miejscu publicznym też mam mandat i to ma być sprawiedliwe że kierowcy bedą jeżdzić jak wariaci i tak jeżdżą ich prawo nie będzie obawiazywać-niech wszyscy przestrzegają prawa.,a podrugie to jakaś praranoja z tym tematem fotoradary.


-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
kierowca ciezarowki 20 lat doswiadczenia / 168.244.11.* / 2013-01-17 17:41
Niech sie zajmuja naprawde pilnymi sprawami polepszajacymi poprawe zycia ludzi w kraju jak bezrobocie,glodowe emerytury,chore i zaniedbane lecznictwo w kraju,poprawa warunkow bycia rodzin z ciezko chorymi dziecmi czy tez schorowanymi ludzmi starszymi ktorych nie stac na zycie w godnosci i leczenie a ktorzy swoje cale zycie poswiecali dla dorobku kraju.Co ten ich projekt wnosi? ochrone cwaniakow ktorzy nagminnie maja gdzies przestrzeganie prawa drogowego,bezpieczenstwa ludzi na drodze.Jest wiele krajow gdzie fotoradary i roznego rodzaju kamery rejetrujace sa w uzyciu na porzadku dziennym czy nocnym i nikomu to nie przeszkadza a poprawia bezpieczenstwo na drogach i nie tylko na drogach.A moze w tej partii sa tacy cwaniaczkowie i pod siebie chca naciagnac prawo?
hamulec postępu / 83.10.146.* / 2013-01-17 17:41
Nawet jeśli chwilowo odpuszczą to cichaczem i tak w ciągu 2-3 lat postawią to co sobie zaplanowali.
Odkryli nowe źródło wyciągania kasy i łatwo nie odpuszczą.
mam 6 punktów ... bo mi zeszły / 79.186.138.* / 2013-01-17 17:29
Do czasu aż sami będą rządzić . Po co ktoś przed nimi ma zgolić ich owce .beee, beee ,bee .
Jaka hipokryzja... Fotoradary są też potrzebne ! ALE W NAPRAWDĘ ZAGROŻONYCH MIEJSCACH !! . W miejscowości obok mnie na krajowej 55 ciągle były wypadki na skrzyżowaniu . Teraz jest fotoradar od 3 lat i jest spokój .To jest O.K. . Ale straż miejska z fotoradarem w koszu przy długiej prostej to żenada tego kraju .

Najnowsze wpisy