Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Solidarna Polska chce wyższego podatku dla najbogatszych

Solidarna Polska chce wyższego podatku dla najbogatszych

Wyświetlaj:
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-12-17 18:51
Czemu najbogatsza instytucja w Polsce nie płaci podatków - czyli kościół katolicki. No ale podwładny rydzyka - ziobro gwóźdź nie zaproponuje opodatkowania tej pasożytniczej instytucji tylko najlepiej ściągać podatek od tych, którzy uczciwie pracują - także na nieroba ziobrę
pgrz / 89.206.32.* / 2011-12-17 18:49
baju baju baju, mam nadzieje ze nikt tego nie kupi, gadaja banialuki i ludowi wode z mozgu robia, niech moze Kurski zrezygnuje z czesci wynagrodzenia, albo powie glosno ile mu placa w europarlamencie, mowia ze kryzyz ze premier i obecny rzad nic nie robi a sami co ? tylko kasuja kasuja i sie smieje ze wszystkich, a Ty glupi plac i placz
pgrz / 89.206.32.* / 2011-12-17 18:49
baju baju baju, mam nadzieje ze nikt tego nie kupi, gadaja banialuki i ludowi wode z mozgu robia, niech moze Kurski zrezygnuje z czesci wynagrodzenia, albo powie glosno ile mu placa w europarlamencie, mowia ze kryzyz ze premier i obecny rzad nic nie robi a sami co ? tylko kasuja kasuja i sie smieje ze wszystkich, a Ty glupi plac i placz
Ziobro bolszewik won / 89.69.193.* / 2011-12-17 17:44
A najbogatszy to ten co 2200 euro miesięcznie zarabia. Kundlizm pełną parą. niech każdy w Polsce będzie dziadem. Oczywiście oprócz Ziobry, który jako poseł nierób w parlamencie europejskim co miesiąc 50 tyś złotych dostaje.
Niby to prawica a pomysły mają ja bolszewicy. Lenin byłby dumny.
Pilsener / 2011-12-17 22:03 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jaka prawica? Tusk, Kaczyński czy Ziobro to kiedyś była lewicowa frakcja PZPR - tak bardzo radykalna w swoich postulatach, że nie było dla nich miejsca nawet w takiej formacji. Pamiętacie ich postulaty? Wolne soboty, krótszy czas pracy, mieszkania dla wszystkich...
jak tam w szambie / 193.200.47.* / 2011-12-17 18:44
żal ci ...ściska?,popieram w całej rozciągłości z jednym ale-MUSZĄ COŚ ZROBIĆ Z TYMI ,,BIEDAKAMI,, CO WYPROWADZAJĄ KASĘ DO RAJÓW PODATKOWYCH!!!!!,DOSYĆ REPUBLIKI BANANOWEJ RYCHÓW ,JANKÓW I STASZKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DRODZY ,,BIZNESMENI ,, PRZESTAŃCIE W KOŃCU PŁAKAĆ :) ŻE WAM JEST TAK ŻLE I NIC SIĘ WAM NIE OPŁACA A JEŚLI TAK TO DO ROBOTY ZA 1500!!!!!!
polocoto / 31.174.251.* / 2011-12-17 22:10
Bogaci wyprowadzają kasę za granicę, bo za granicą są niższe podatki.

Bolszewik? :)

Ty pewnie wolisz żeby mi krowa zdechła niż tobie miałaby się ocielić.
Prawdziwy Polak ...
matek14 / 83.30.136.* / 2011-12-17 19:21
człowieku zastanów sie co piszesz... Ziobro bolszewik ma racje jak myślisz, ze jak ktoś zarabia 2200 EUR to jest bogaczem to jesteś w wielkim blędzie. A pokaże ci zjawisko jakie zaczyna panować a raczej już od dawna funkcjonuje w niemieckiej gospodarce. Firmy zamykaja oddziały w niemczech bo im sie to nie oplaca a dzieje sie nie dlatego ze niemiec chce zarobic 2000 EUR ale dlatego ze na ta wyplate przypada jeszcze wiele innych oplat typu ZUS, a do tego jeszcze dochodzi podatek dochodowy (ktory jest wyższy niż w Polsce), wszystkie fabryki przenoszą na wschod gdzie podatek dochodowy jest niższy a i pracownicy tańsi takie podwyższanie podatkow doprowadzi do sytuacji z jaką borykają sie USA kiedyś na opakowaniach nie pisało made in "China" tylko "USA" przez podatki(socjal) firmy takie jak np Apple poprzenosiły się do chin vietnamów itp. Trzeba działać tak żeby bogaci chcieli przyjezdzac do polski a nie żeby uciekali z kapitalem za granice. Tyle w temacie
jak tam w szambie / 193.200.47.* / 2011-12-17 19:38
czyli proponujesz wolontariat? he he ,nie mów mi że w polsce jest tak żle bo nie uwierze,dam ci dwa przyklady pierwszy- znam pewną pracodawczynię która rok temu narzekała na to że mało zarabia(ma mały sklepik mięsny i równie niewielką hurtownię) ,utarg dzienny! z samego sklepu wynosił 3000-4000 zł odliczając koszty zostawało jej ok.1500 zł to jest malo?????dwójka pracowników-pensja brutto 1386zł,drugi niewielki zakład kilkadziesiąt osób(ok.60) rocznie obroty na kilka milionów zł!! ,niedawno kupili!! maszynę za milion!!!!-twoim zdaniem jest żle???przestań chrzanić p.s CHODZIŁO MI O TYCH CO MAJĄ MILIONY I MAJĄ NAS W D....
matek14 / 83.30.136.* / 2011-12-17 19:54

CHODZIŁO MI O TYCH CO MAJĄ
MILIONY I MAJĄ NAS W D...

ok ale nie da sie opodatkować "złych" bogatych(np takich jak w przykladzie) i jednocześnie nie opodatkować tych "dobrych" (wierze ze tacy są) tak aby dla tych drugich np. Polska czy inny kraj był dla nich atrakcyjny. A nie zapominajmy ze to jednak glównie ludzie przedsiębiorczy tworzą miejsca pracy.
jak tam w szambie / 193.200.47.* / 2011-12-17 21:01
wiesz ,ja już wyzbyłem się optymizmu i nie wierzę w polaków,dali mi się we znaki w irlandii( straciłem dwa erazy pracę przez nich-donosicielstwo ,gdyby to była prawda to pół biedy.....) i już nie mam co do nich zadnych złudzeń( w polsce-teraz jest tak samo-karierowiczostwo ,zero refleksji i odruchów ludzkich ,dramat...
matek14 / 83.30.136.* / 2011-12-17 20:02
a pozatym nie pisałem że w PL jest źle.. nawet napisałem że jest lepiej niz np w Niemczech. Tylko dokąd zmierzają Niemcy...
LaVega / 2011-12-17 19:52 / portfel / Bywalec forum
No to super jak Ci twoi znajomi mja tak łatwo to bierz sie zakładaj zaklad lub sklep miesny
Zawsze najlepiej jest liczyc czyjes...
jak tam w szambie / 193.200.47.* / 2011-12-17 21:08
widzisz gdyby wszyscy chcieliby byc pracodawcami to kto by pracował:),nie jestem zawistnikiem ale jak słyszę te wieczne płacze ,,a jak to jest żle to mnie szlak trafia:( niech idą do ludzi co nie mają na chleb a pracowali przez 30-40 albo nieraz więcej lat i mają grosze....),oglądalem pewien program o byłym żołnierzu AK który miał być wyrzucony z mieszkania bo nie miał na opłaty(prywatny kamienicznik) ,powiedział wtedy ,,gdybym wiedział co mnie spodka w ojczyżnie to bym nie walczył...,,TEN KRAJ TO %$^%$$%@%##%!@%
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy