Forum Polityka, aktualnościKraj

Solidarna Polska prezentuje projekt nowelizacji konstytucji

Solidarna Polska prezentuje projekt nowelizacji konstytucji

Wyświetlaj:
rer / 82.143.164.* / 2013-05-03 17:44
Ten "politykier" nie ma nic do powiedzenia. Jest NUDNY JAK KATARYNA..
To namisałem ja Ważniak równiez ekspert od wszystkiego / 83.27.53.* / 2013-05-03 17:02
Według mnie ta konstytucja dała by początek państwu Nacjonalistycznemu i koniec państwu demokratycznemu i umożliwiła dojście do władzy Polskiemu "Hitlerowi" który mógł by każdorazowo oddalać wyrok TK, który stoi na straży przestrzegania podstawowego Prawa jakim jest Kontytucja, a co zatym idzie też prawa do istninienia zwykłym obywatelom wiec niech Pan Ziobro przeanalizuje jeszcze raz co chce zmieniać i niech powie wprost, że chce być:Królem, krolów, wodzem, Panem życia, śmierci i sprawiedliwosci według swojego punktu widzenia.
~jurga / 31.62.163.* / 2013-05-03 22:12
Trybunał Konstytucyjny stoi na straży finansów państwa, a nie Konstytucji. Dał temu wyraz odrzucając skargi z uzasadnieniem, że ich uwzględnienie zagrozi finansom państwa. Wiele z jego orzeczeń urąga treści i duchowi Konstytucji RP.
ważniak / 83.10.101.* / 2013-05-04 07:29
W tym mogę sie zgodzić że czsami jego decyzje mogą a nawet przysparzają rzadowi wiecej problemów ale lepiej że go powstrzymują przed dalszym zaciaganiem długów . jak by tego nie robił mialibyśmy drugą grecje tak to wymusza na nich działanie i szukanie innych bardziej mądrzejszych rozwiazań niż wydawnie pieniedzy, które potem Społeczenstwo musi spłacać, a co do artykółów no cóż niekture rzeczywiście można by zmienić, ale lepiej dwa razy przemyśleć co chce sie zmieniać, niż popełnić gafe, a potem dziwić sie, że tacy zbrodniaże jak Hitler dochodzą do władzy dlatego też powinni dopisać na poczatku jeden artykuł, który niemógł by być zmieniany nigdy przez rzaden rząd ani przez wszystkich obywateli Polskich.

Najnowsze wpisy