Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Solidarna Polska sprzeciwia się przyjęciu paktu fiskalnego

Solidarna Polska sprzeciwia się przyjęciu paktu fiskalnego

Wyświetlaj:
xxyxx / 80.54.231.* / 2013-02-20 12:01
Kępa nie ma pojęcia co mówi. jest w opozycji i wszystko co ogranicza koalicję powinna popierać. Pakt fiskalny nakłada na rządzących kaganiec z wydatkami,jeżeli jest przeciw koalicji to powinna być za tymi ograniczeniami.A moze mysli ,że za chwilę to PiS będzie w rzadzie i to ten pakt będzie ich krępować.
Zbyszek. / 31.183.1.* / 2013-02-20 12:03
zapomnaiłes ze juz wkleiłeś ?
:)
xxyxx / 80.54.231.* / 2013-02-20 11:53
Kępa nie ma pojęcia co mówi. jest w opozycji i wszystko co ogranicza koalicję powinna popierać. Pakt fiskalny nakłada na rządzących kaganiec z wydatkami,jeżeli jest przeciw koalicji to powinna być za tymi ograniczeniami.A moze mysli ,że za chwilę to PiS będzie w rzadzie i to ten pakt będzie ich krępować.
Zbyszek. / 31.183.1.* / 2013-02-20 12:01

xx / 80.54.231.* / 2013-02-20 11:53
+ - 0 usuń
Kępa nie ma pojęcia co mówi.

u nas ta malenka opozycja działa na zasadzie -skoro rząd mówi czarne to my krzyczymy białe -niech nas usłyszą
odruch wymiotny

a w ogóle to po co jest ten artykuł ?
czyzby autor zwolennikiem Kempy był ?;)
debos / 95.49.59.* / 2013-02-19 12:38

Jej zdaniem należy bronić postanowień budżetowych wypracowanych na ostatnim szczycie w Brukseli.

Gdyby zdanie tej mojej ulubionej posłanki jakoś ważyło to można byłoby zapytać co ma piernik do wiatraka. No ale ponieważ bełkocze wieśniaczka to nie ma nawet sensu pytać.
Naród nasz plebejski powinien zdawać sobie sprawę z tego, że gdyby od lat obowiązywał pakt fiskalny to prawdopodobnie dzisiaj nie mówilibyśmy o kryzysie w Europie. Nie mówilibyśmy w kontekście kryzysu o Grecji, Włoszech, Hiszpanii itd. Pakt fiskalny, ponieważ stabilizuje, zabezpiecza stan finansów UE jest dla Polski niezwykle korzystny i potrzebny. Poniewaz Polska i tak ma własne, bardziej restrykcyjne zabezpieczenia to nawoływanie do odrzucenia paktu fiskalnego jest działaniem na naszą szkodę dla prymitywnego, partykularnego interesu politycznego pisiaków i odszczepieńców pisowskich autoramentu Kempy, Ziobro itp. A to, że wszyscy oprócz tych wymienionych są za paktem oznacza, że są zdrajcami którzy chcą oddać Polskę w lenno? A może jest odwrotnie? Może to pisiaki mają za nic interes państwa?
henieck / 159.205.146.* / 2013-02-19 15:33
ustaw się chłopie pierwszy w kolejce po RFIDa i nie zawracaj głowy, bo krzyczysz bzdury głośniej nawet niż oficjalne media.
obserwator007 / 95.160.155.* / 2013-02-19 10:59
Jak będą jakieś bzdurne przepisy to premier powie to Unia tak chce,nie ja ale co ja mogę zrobić?

Najnowsze wpisy