Forum Polityka, aktualnościKraj

Solidarna Polska stała się partią. Oto, do czego będzie dążyć

Solidarna Polska stała się partią. Oto, do czego będzie dążyć

Wyświetlaj:
Toster3d / 83.11.137.* / 2012-03-25 00:09
*ziewa* kolejni socjaliści co chcą się dorwać do władzy. Nic nowego, koło się zamyka. Czas zmienić sposób myślenia, czas zmienić system z niewolniczego socjalizmu na wolnościowy liberalizm. Nie pseudo-liberalizm PO i innych oszustów co się uważają za liberałów lub prawice. To jest taktyka socjalistów - by zniszczyć zainteresowanie ustrojami które są przeciwne niewolniczemu socjalizmowi ogłaszają się że są partią przeciwstawną, np liberalną, czy partią prawicową. Ich czyny są odwrotne ale w mediach głośno że powyższe wolnościowe rozwiązania są złe i jedynym wyjściem jest socjalizm. Tak manipolują ludzmi, smutne. Jest to też wina ludzi że są tak głupi i naiwni.
"Socjalizm bohatersko pokonuje problemy nie znane w innych ustrojach".
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-25 00:18
Szybko sobie plusiki stukasz, ledwo co napisałeś już 11.
moc bierna / 83.24.214.* / 2012-03-24 22:50
Moze powstanie koncepcja tzw.'' Trzeciej Drogi '' bo nie do przyjecia jest twierdzenie iz po upadku komunizmu jedyna alternatywa jest kkapitalizm.../ co myslicie /...
Pilsener / 2012-03-24 20:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ale jaki kraj, taka prawica. Od kiedy to wrogiem prawicy są kapitaliści, klasa średnia i w ogóle gospodarka? To są zwykli lewacy mówiący językiem Gomułki albo Gierka, broniący ludu przed kapitalizmem i zgnilizną demokracji. Na razie z tych co rządzili to najbardziej prawicową partią jest:

SLD (drastyczna obniżka podatku CIT z 40 do 19% i równie drastyczne skrócenie urlopów macierzyńskich), potem
PO (ograniczanie niektórych przywilejów, choć ogólnie rozrost biurokracji i unikanie reform), następnie
PSL (socjalny beton ale i elastyczność w rządach z SLD i PO) a w końcu
PIS - najbardziej lewicowa partia (wprowadzenie np. emerytur górniczych, sprzeciw wobec likwidacji przywilejów, mnożenie regulacji i powiększanie udziału państwa w gospodarce).

Tak oceniam te partie na podstawie ich FAKTYCZNYCH działań. Wycieranie sobie gęby pseudo-patriotycznymi frazesami czy seplenienie hymnu państwowego kojarzy mi się z PRL i PZPR a nie demokracją a tym bardziej z prawicą. To właśnie w PRLu wycierano sobie gęby frazesami w stylu "naród zjednoczony pod biało-czerwonym sztandarem w patriotycznym zrywie wykonał 200% normy". Dlatego też PIS i SP kojarzą mi się od początku ze zwolennikami PRL i PZPR i tak też ich plasuję na scenie politycznej.
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-25 00:14
Jeżeli mówisz o PRLu i zgnilizną demokracji, to zapoznaj się z listą najbogatszych "pola(cz)ków". Kim byli, skąd mieli pieniądze i dzięki jakim układom je pomnożyli.

Dla takiego Rysia K. donek zmienia prawo (inne kulczyki też się z tego uradowały), uchronił ich przed p*******. A zły Ziobro chce ich rozliczyć z przekrętów, co za typ!

http://www.youtube.com/watch?v=wDl8kEfulFg
http://www.youtube.com/watch?v=_ALszp3_MxY
http://www.youtube.com/watch?v=8y162-MH3e8
stary i glupi / 149.156.124.* / 2012-03-24 22:54
tylko nie zaPOmnij jutro wydluzyc sobie godzin w zegarku, innym sPOsobem mozesz nie doczekac sie przywileju emerytalnego POd rezimem prawicowej lewicy.
&&&&&&&&&&&&&& / 83.30.9.* / 2012-03-24 20:58
A jaki tu masz kapitalizm w Polsce:-))) Za wszystkie nitki pociąga lobby żydowskie (jak to mówią niewidzilana ręka rynku) :-))))))))))))))))))))))))
borborowski / 188.147.110.* / 2012-03-24 18:58
I następni mają stołki ! SP-spaprana partia Ziobry ! Co mi za przewodniczący i zastępca partii z pełnomocnymi wyrokami sądowymi ? Dla mnie to ludzie karani ! Tacy nie powinni być w polityce !
TooskZlikwidujPrzywileje / 77.255.34.* / 2012-03-24 18:26

Solidarna Polska będzie walczyć o sprawiedliwość społeczną

A ja bym wolał aby walczyli o normalną sprawiedliwość.
Bo jakoś mnie się to kojarzy z demokracją socjalistyczną w której to miałem wątpliwą przyjemność przeżyć trochę czasu.Bo jeśli jedni maja przechodzić na emeryturę po 15latach a inni po 40kilku to ja tu nie widzę żadnej sprawiedliwości.A o tym ani słowa.
Do bani! / 83.27.46.* / 2012-03-24 19:52
A ja nie. Oszukali i zdradzili. Próbują się urządzić kosztem PiSu. Zwykli kanciarze i megalomani!
konserwa / 2012-03-24 20:24 / Tysiącznik na forum
Nie każdy lubi wstawać o równej porze, jednakowo się ubierać i ciągle być przydupasem Pana prezesa. Popieram Ziobrę i Kurskiego.
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-24 23:50
Ziobra popieram, jako jedyny otwarcie walczy z Ryśkami K. Ale Kurskiego nie pojmuje, a dokładniej braciszka w "Wybiórczej", paranoja jak dla mnie.

Najnowsze wpisy