Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Solidarność zapowiada protest w Szczecinie

Solidarność zapowiada protest w Szczecinie

Money.pl / 2009-09-02 16:54
Komentarze do wiadomości: Solidarność zapowiada protest w Szczecinie .
Wyświetlaj:
osek / 79.188.25.* / 2009-09-18 10:17
czego oni chcą od Tuska ile można utrzymywać stocznię ona nie zarabia na siebie czas z tym skończyć straszą kupca listami a potem dymisja ministra ludzie to jakiś koszmar ...niech szukaja innej pracy ja tez nie wykonuję zgodnej z własnym zawodem ale tak to juz jest więc koniec utrzymywania .....dosyć
gienek11111 / 83.168.106.* / 2009-09-19 20:50
Wspólczuje Tobie, że nie masz pracy, której lubisz. Nie jestem stoczniowcem, jestem szczecinianinem i wiem ze to stocznia utrzymywała Szczecin orzez wiele lat. Tusk ani razu nie był w Brukseli, nie wykonał najmniejszego gestu,aby ją uratować. To oczywiste, że działa na jej szkode. Ma poparcie mediów. Obawiam się najgorszego, że są to antypolskie media m.in. "Tvn" "Superstacja" itp. Nie wiem kim ty jesteś, jaki jest Twoj stosunek do lokalnego patryiotyzmu. Jeśli nie chcesz pomagać to nie bruźdź.
głupek / 83.14.85.* / 2009-12-15 14:18
bieżcie przykład zycyganów oni mają zagwarentowane przez nasze państwo bez żadnej pracy po 2500zł/miesiąc bez rozliczania się z fiskusem no ochronę przez nasze państwo nad tym że mogą na czarno handlować samochodami i też nie płacąc żadnych podatków, tak trzeba żyć a nie protestować i cudować bo po, mają ciepło i wygodnie i to się żyje !!! ŻYĆ NIE UMIERAĆ !!!
_qwert / 2009-09-19 21:02 / Tysiącznik na forum
...to fakt, że stocznie utrzymywały całe Pomorze, ale ponieważ były nierentowne, to ?kto? stale dokładał do tego interesu? na pewno nie lokalny patriotyzm.
tyle w temacie / 89.72.61.* / 2009-09-02 16:54
Czy oni są normalni??
Jak można robić sobie taką antyreklame, widocznie ich przeznaczeniem jest wylecieć na pysk.

Najnowsze wpisy