Forum Forum emerytalneInne

Solidarność zapowiada protesty ws. wieku emerytalnego

Solidarność zapowiada protesty ws. wieku emerytalnego

Wyświetlaj:
lukaszduran / 2012-03-13 00:52 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (CZTERY OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY. PONADTO SKONTAKTOWAŁA SIĘ ZE MNĄ OSOBA Z POZNANIA, KTÓRA JEST PO FINANSACH I RACHUNKOWOŚCI I WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY CIĘCIA PO STRONIE WŁADZY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
wisznowaty / 79.163.171.* / 2012-03-12 20:24
gratuluję solidarności, że prosi o współpracę, w tej ważnej sprawie, OPZZ i FZZ !! to jest zbut ważna, dla wszystkich polaków sprawa, aby pamiętać o jakiś urazach !! te gnoje, które nieprzerwanie rządzą polską, od roku 1945, szastają na prawo i lewo naszymi pieniędzmi, a teraz chcą nam zabrać ciężko wypracowane emerytury !! DUDA, jesteś gość !!
VETOL / 78.9.153.* / 2012-03-12 19:43
3. Fundusz Rentowy osób którzy nie dożyli emerytury
- każdy PO KILKA MILIARDÓW! + zysk z NBP i dewidenda z KGHM - też po kilka MLD i ... może się chwalić, że dług nie wzrosną aż tak jak się zanosiło ... TAK SIĘ ŚCIEMNIA ...
Rtx / 89.68.128.* / 2012-03-12 18:36
Nie podoba mi się takie podejście opozycji.
Sensowna opozycja zamiast rozwalać kraj protestami powinna powiedzieć: macie większość więc pewnie to uchwalicie.My przedstawimy swoje racje i jak wygramy wybory to to zmienimy. Reforma jest na 30lat naprzód wybory są za trzy lata.W tym czasie przejdzie może kilkadziesiąt tys. na emeryturę o kilka miesięcy późniejszą, więc nie ma o co aż tak bardzo kruszyć kopii.I jest to sensowniejsze rozwiązanie niż referendum-którego wynik jest jasny.
Być może przez te 3 lata uda się przekonać polaków że nie ma sensu przerzucać kosztów na nasze dzieci, które prawdopodobnie gdy im przyjdzie płacić za te nasze emerytury, zwyczajnie wyjadą z tego kraju.Dla mnie testem uczciwości rządu będzie rozwiązanie kwestii przywilejów emerytalnych.
Bo tutaj jest sedno problemu.
wolny człowiek / 83.27.34.* / 2012-03-12 19:21
To co piszesz może miałoby jakiś sens w NORMALNYM demokratycznym kraju, gdzie głos obywateli jest szanowany.
Jeżeli ta PODŁA ustawa zostanie przegłosowana, to zapomnij że kolejne ekipy cokolwiek zmienią na korzyść ludzi.
Przypomnij sobie na jaki okres wprowadzony był podatek Belki, też miało być to czasowe do załatania "dziury Bauca", ale się przyjęło i mimo że ten rudy oszust prawie 5 lat temu obiecał że ten podatek zniesie, to tego nie zrobił, a jeszcze podniósł podatek VAT.
Przypomnij sobie jak znoszono podatek drogowy, wliczając go w paliwo, miała być kasa na budowę bezpłatnych autostrad. Podatek w paliwie jest,autostrad prawie nie ma, a te które są są płatne, a nawet ci złodzieje przymierzają się do wprowadzenia opłat na autostradzie wybudowanej przez Adolfa, pomiędzy Wrocławiem, a Gliwicami.
I można by tak wymieniać długo.
Ci przy korycie mają w nosie Polaków i to bez różnicy jaka opcja akurat jest przy żłobie.
Popatrz na te obleśne mordy lawirujące między partiami przez ponad 20 lat i żerujące na naiwności i zwykłej głupocie Polaków, których nie stać na stanowczy protest przeciwko tym szubrawcom.
To jest właśnie szansa na masowy społeczny sprzeciw i wysadzenie z ciepłych posadek tych drani.
zzzd / 93.105.164.* / 2012-03-12 18:57
Co ty pie ..lisz za bzdety...
Opanuj się człowieku.
Nie po to zap...m aby finansować Państwo...
Składki odprowadzam regularnie , a tu mi się podnosi wiek emeryturalny do którego nie wiem czy dożyję ...\szok.
maciekkkk / 2012-03-12 18:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Krótkowzroczność Polaków mnie powala.
DFSS555 / 89.74.7.* / 2012-03-12 19:38
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - szklarek.]

Najnowsze wpisy