Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sondaż CBOS. Ponad jedna trzecia Polaków dobrze ocenia sytuację w kraju

Sondaż CBOS. Ponad jedna trzecia Polaków dobrze ocenia sytuację w kraju

Wyświetlaj:
acomitam / 109.241.112.* / 2014-12-18 14:02
CBOS, CBOS... Czy to jest ta instytucja, nad która bezpośredni nadzór sprawuje prezes rady ministrów, a członków zarządu mianują prezydent, sejm i senat oraz premier? Tak! To musi być bardzo wiarygodna instytucja, co zresztą nieraz udowodniła swoimi sondażami. He, he...
debos / 178.42.254.* / 2014-12-18 12:36
Taki sondaż w sytuacji gdy z mediów sączą się brednie, kreowane afery, mało istotne dla ludzi i kraju informacje nie ma sensu. Jeśli badania dotyczą osobistej sytuacji ludzi to ok 75% jest zadowolonych a nawet szczęśliwych a swoją sytuację materialną określają jako dobrą. Jak ich pytają o sytuację kraju to mówią, że zła a będzie jeszcze gorsza a sytuację rodaków widzą jako dramatyczną. I to jest ta paranoja która panuje w naszej przestrzeni publicznej. Odnoszę wrażenie, że zmierzamy pod tym względem w złym kierunku. To może zaważyć na naszych gorszych, głupszych wyborach opartch na urojeniach a nie rzeczywistości.
Chcę być wolnym Człowiekiem / 212.160.172.* / 2014-12-18 11:48
...a wydawałoby się, że money to obiektywny serwis...
Skąd oni wytrzasnęli takie wyniki, przecież to jedna wielka ściema dla ogłupiałego ludu.

Prawda znajduje się na kilkunastu tablicach porównawczych w serwisie:

www.polskabieda.com

Ciekawe czemu money nie publikuje takich informacji?
debos / 178.42.254.* / 2014-12-18 12:45
Tamte kraje miały demokrację, wolny rynek i wolność gospodarczą a z pokolenia na pokolenie przekazywali sobie bogactwo. I o tym wie każdy obywatel naszego postkomunistycznego, postsowieckiego kraju w którym jedno pokolenie po drugim dzidziczylo biedę i gospodarkę nakazowo- rozdzielczą która wytwarzała barachło które generowało straty. Dlatego oni muszą być i długo jeszcze będą bogatsi od nas. Nie wiem dlaczego, a takie odnoszę wrażenie Ty myślisz, że to jest ukrywane a tylko niektórzy, tacy np. jak Ty posiedli tę wiedzę tajemną.
Autor:Autor: / 89.66.192.* / 2014-12-18 12:05
po fuzji z Wirtualna Polska zaczęło im odchylać w stronę PO-propagandy
ale W.Wasilewska lepsza była. / 178.36.243.* / 2014-12-18 11:44
Ponad jedna trzecia Polaków dobrze ocenia-pełen szacun i uszanowanie za ten tytuł.Ech, łza mi się zakręciła w oku, gdy przypomniałem sobie Trybunę Ludu.

Najnowsze wpisy