Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż nastrojów ekonomicznych. Przeważa pesymizm

Sondaż nastrojów ekonomicznych. Przeważa pesymizm

Wyświetlaj:
moodyspekula / 2011-11-21 17:14
A jakie maja byc nastroje jak politykierzy takie jak Rostowski czy Kaczynski piszcza ze zle i bieda, a czasem ze wojna!!!!
tesa1959 / 2011-11-21 19:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No właśnie. Do tej pory to tylko Kaczyński głosił biedę w Polsce, a teraz tę samą tezę stawia rząd. Trudno nie być pesymistą, bo rząd na pewno dobierze się do naszych kieszeni jeszcze bardziej niż dotąd.
A to, co najbardziej mnie wkurza, to że na te 600 zł emerytury będę musiała pracować o trzy lata dłużej (całe szczęście, że nie dosięgnie mnie całkowite zrównanie wieku emerytalnego do 67 lat). Chociaż do wieku emerytalnego 30% ostatniej pensji będzie pewnie wyższa, ale i tak na co to wystarczy.
bolesław1 / 178.235.51.* / 2011-11-21 20:58
Bieda była i przed kaczyńskim , tylko rządzący jej nie widzieli , aszczególnie z sld i po . Polska dzisiaj jest biednym i dziadowskim krajem , młodzież albo pracuje za 1380 pln , albo emigruje . Natomiast propaganda sukcesu ma się lepiej niż za gierka . PKB np w 2008 wynosiło 7500 usd na głowę , rok póżniej już 19 000 usd - rekord świata , tak sobie przeliczyli. I tak właśnie polska jest liderem . nawet potęgą . Niech w końcu rostowski się zdecyduje jaką teorię przyjąć - czy jest bieda czy dobrobyt , bo politycy po i prorządowe media muszą muszą opracować odpowiednią propagandę.
tesa1959 / 2011-11-21 21:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Chyba przestanę czytać artykuły na Money, bo tv już dawno przestałam oglądać. Nic nie zmienię przez to, ale będę zdrowsza.

Najnowsze wpisy