Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż PGB: Tusk ma 4 proc. przewagi nad Kaczyńskim

Sondaż PGB: Tusk ma 4 proc. przewagi nad Kaczyńskim

Wyświetlaj:
Xporferus / .* / 2005-10-02 11:34
O metodzie. Tego samego dnia podano w portalu money.pl wyniki sondaży dwóch firm. Wyniki różnia się znacząco. Wnioski: 1.Sondaże są mało wiarygodne. Najczęściej powstają na konkretne zamówienie, dla przypomnienia (odpowiednio konstruuje sie pytania)2.Z pkt.1 oraz z doswiadczenia (wyniki realnych wyborów w porównaniu z sondażami) można przyjąć, że są one bardziej elementem kampanii wyborczej niż jej opisem, badaniem - wpływaja na wynik (np. ,,głosuję na A, bo B nie ma szans")Mass media chętnie też wzmocnią ,,przekaz sondaży" lub osłabią. To wszystko jest takie ,,bezinteresowne" oczywiście, wręcz ,,obiektywne".
wyborca / .* / 2005-10-01 22:46
do silver: z jakich wysokich lotów pochodzisz ty pucybucie. Obawiać to się trzeba aby takie cymbały nie dochodziły nigdy do władzy.
wyborca / .* / 2005-10-01 17:35
,,każdy uczciwy i pracowity będzie zarabiał sam na siebie . obiecuje'' i podkreśla to cytat Tuska, czyli 600 zł. A ja mam trójkę młodzieży w szkole , która ma być płatna. No lepszego od ciebie to już nie ma wśród tej trzynastki kandydatów.
silver / .* / 2005-10-01 17:39
Niewatpliwie trzeba byc kretynem, zeby wypisywac takie elaboraty jak ten i poprzedni. Obawiam sie, ze poziom czytelnikow jest zbyt wysoki, zeby polasic sie na teksty tak niskich lotow. Moze wiec pora wrocic do szkoly i tym razem za nia zaplacic. Bedzie gwarancja, ze zostanie cos w glowie, a nie tylko nienawisc i zabobony.
wyborca / .* / 2005-10-01 17:19
Tusk podejmuje 3 zobowiązania tzn. silną Polskę, skromną władzę za 15tys. miesięcznie, a dla ludu obiecuje pracę dla każdego by mógł się każdy sam wyżywić tzn. 600 zł też miesięcznie. OK. Jesteś w porządku gość.......Na pewno cię skreślę ty burżuju.Taki arystokrata to mi kiedyś ukradł skarpetki które miałem do prania.

Najnowsze wpisy