Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sondaż. Polacy coraz gorzej oceniają przyszłość

Sondaż. Polacy coraz gorzej oceniają przyszłość

Wyświetlaj:
jakub2 / 31.61.233.* / 2012-09-02 15:18
Było by lepiej zeby pomyśleli o przyszlości , bo złą przeszłość mają na sumieniu , to sie stało za ich sprawą , niech lepiej pomyslą w przyszłości na kogo zagłosują , albo raczej niech wszystki do tej pory znanych pogonią .
tusek / 89.79.204.* / 2012-08-24 21:00
Cóż na pesymism w narodzie!!
-mamy dodatni wzrost gospodarczy (ten bez uwzględnienia inflacji, bo z uwzględnieniem inflacji ujemny)
-mamy wzrost sprzedaży (na pewno nie z powodu że więcej kupujemy- po prostu inflacja)
-mamy najtańsze pawiwo w uni europejskiej (ale w przeliczeniu na średnią pensję- najdroższe)

Nic dodać nic ująć - ZIELONA WYSPA-
srinavarindra / 77.45.44.* / 2012-08-24 19:22
Oczami wyobraźni widzę chaos i rewolucję. Ludzie zaczną wpadać w szał i staną się nieobliczalni. Agresja skieruje się na urzędników i polityków odpowiedzialnych za trwonienie kapitału ludzkiego, bezmyślność, cwaniactwo i kolesiostwo. Niedługo zabraknie pieniędzy na pożerających budżet pracowników administracji,biurowców, nauczycieli, tak zwaną służbę" mamonie",policję a więc takich co pracują 8 godzin i biorą solidne pensje i mają głowę spokojną. Ci ludzie nawet nie wiedzą, jakie pieniądze rządzący płacą za ich ubezpieczenie. ( prowadzący firmę ma dylemat - więcej płacić odejmując od ust czy nie - budżetożerca ma to w dupie ). Ponieważ firmy masowo bankrutują można się domyślać, że pozostaną super i hipermarkety - tyle, że z nich nie ma podatków do budżetu tego państwa. Zatem administracja będzie wprowadzała kretyńskie podatki za wodę z dachu, polbruk na podwórku i tym podobne. Wzrosną opłaty za wieczyste użytkowanie, nieruchomości. Część właścicieli, która już ledwo wiąże koniec z końcem nie będzie miała z czego zapłacić. Co będzie dalej - ano rewolucja.
W tym czasie jak to czytacie rządzący są w pełnym relaksie - oni są już ustawieni i nażarci. Patrząc na doniesienia prasowe ich rodziny , pociotki pewno też... .
mazurek606 / 158.52.254.* / 2012-08-24 15:51
a ja jestem zadowolony. Mój wujek dostał się właśnie do urzędu wojewódzkiego, zatem już niedługo będę z nim gadał o pracy :) Podobno jest tam wiele różnych nowych etatów także są możliwości - nie wiem czemu w tych sondażach ciągle widać, że jest coraz mniej pracy, skoro tworzone są ciągle nowe stanowiska.
zbulwersowany nastolatek / 83.5.145.* / 2012-08-24 16:57
no właśnie... nepotyzm... jeden z ważniejszych powodów skazujący Polskę na porażkę...
zbulwersowany nastolatek / 83.5.145.* / 2012-08-24 16:58
tak, ok nowe miejsca pracy.. ale trzeba się liczyć z tym, że ogromne ilości pracowników z dużych firm, fabryk są wyrzucani masowo!!! A małe firmy po prostu plajtują...
skoda105GL / 217.8.184.* / 2012-08-24 15:40
Jakie sprawy? Co to za bzdurne pytanie.
catpower / 2012-08-24 15:45 / Bywalec forum
wszelakie sprawy, we wszytskich możliwych aspektach życia i nie ma sie co dziwić pzrecież

Najnowsze wpisy