Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sondaż: Polacy podsumowali sto dni rządów Tuska

Sondaż: Polacy podsumowali sto dni rządów Tuska

Wyświetlaj:
jjjjjjj / 77.113.125.* / 2012-02-24 20:17
mamy stadiony orliki euro 2012 gaz lupkowy itp jako jedyni ominelismy kryzys na plusie
JanuszPOlikot / 2012-02-24 20:32 / Tysiącznik na forum
POwiedz ile jeszcze POwstało nowych zakładów pracy.....Mówię o poważnych firmach a nie o geszeftach które padną gdy mocniej wiaterek POwieje....

W sprawie boisk to proponuję zmienić forum bo te forum zajmuje się ekonomią....Z kolei jeśli chodzi o gaz łupkowy to chyba raczej "zasługa" natury a nie POlitykierów...

Jeśli chodzi o ominięcie kryzysu na plusie...Kraje afrykańskie mają nawet większe plusy i nic z tego nie wynika...Jeśli zaczniemy liczyć nasz PKB w relacji do waluty euro jako benchmark to mamy recesję...Wystarczy popatrzeć na wykres zmian EUR/PLN albo USD/PLN......POlecam stronę stooq.pl....I wszystko jasne.....Więc dla kogo wypisujesz te propagandowe slogany?....No chyba tylko dla POletariatu....
JanuszPOlikot / 2012-02-24 20:13 / Tysiącznik na forum
Ja nie czuję się zawiedzony.....tymi POpaprańcami.....Wszystko tak jak przewidywałem....:):):):).....A będzie jeszcze lepiej.....Cierpliwości POletariusze jeszcze musicie trochę POczekać.....:):):):)
kolo_TT / 46.134.204.* / 2012-02-24 20:05
jesteście zawiedzeni? wybraliście to macie!wszyscy biadolą,ale siedzą na dupach i nic nie robią żeby przerwać poczynania PO-wców w pognębienia kraju totalnej biedzie i chaosie!
Pilsener / 2012-02-24 19:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A jak można podsumować rządy nieudolnego socjalisty, który uparł się by iść śladami Grecji? Ciągle tylko nowe podatki i jakieś afery, brak jakichkolwiek reform, brak nawet pomysłów, brak w ogóle mówienia o reformach, kiedyś Tusk miał chociaż odwagę mówić o tym, czego nie zrobi - dziś nie robi nawet tego, bo opozycja jaka jest każdy widzi - jeden pali zioło a drugi studiuje plany techniczne dużej tutki.
bsf / 87.205.250.* / 2012-02-24 19:23
Cztery lata leżakowania, wydłużonych weekendów, biegania PO plaży, haratania w gałę pełny luzik i sielskie życie na koszt POdatnika.Teraz wszystko się wali, zapaść finansowa, POtężne zadłużenie, zubożenie polskich rodzin,bezrobocie właściwie w każdej dziedzinie życia WIDAĆ PARTACKĄ RĘKĘ Donalda i jego ferajny.
ACdeusz / 83.13.95.* / 2012-02-24 18:54
Według 36 proc. gabinet rządzi mniej więcej tak, jak się spodziewali.

RÓWNIEŻ NALEŻĘ DO TYCH 36 %.
SPODZIEWAŁEM SIĘ ŻE BĘDĄ BEZNADZIEJNE RZĄDY I SĄ. ))))
eme / 83.238.228.* / 2012-02-24 19:45
Ja sie nie spodziewalem ja wiedzialem ze to matoły w rzadzeniu

Najnowsze wpisy