Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż poparcia dla rządu. Tak źle nie było

Sondaż poparcia dla rządu. Tak źle nie było

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2012-08-29 13:46 / Tysiącznik na forum
POparcie...?......Kto jeszcze POpiera tego Dyzmę ?
TED001 / 83.29.255.* / 2012-05-17 19:31
BRAW DONEK DALEJ REFORMUJ TEN KRAJ ( A DŁUGI SPŁACĄ NASTĘPNE POKOLENIA)PO-DEBILE !!!!!!!!!!
dankas / 83.8.216.* / 2012-05-12 20:07
Spokojnie, będzie dobrze. Nie wierzę, by miała wrócić dyktatura kaczyńskiego. Wierzę w mądrość ludzi!!!!!!!!!!
Wapniak/a/ / 46.169.124.* / 2012-03-27 12:27
Mnie się podoba. Będzie jeszcze lepiej...
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-03-26 16:59
Dwie kadencje Kwacha i rozgrabiania Polski przez komuchó zamiast rozliczenia ich.
Potem dwa lata prób rozliczenia i niewyjaśniona w skandaliczny sposób Tragedia Smoleńska.
Teraz druga kadencja Tuskacza i jego kolesi z PO...
Nic mnie już nie zdziwi w tym biednym kraju gdzie ludzie ledwo odzyskali wolność to zaraz zatęsknili za komuną...
O "Bolku" nie wspomnę dużo, wystarczy że "umocnił lewą nogę"...
JanuszPOlikot / 2012-08-29 13:51 / Tysiącznik na forum
POstkomuna Tuska ma się dobrze......Aby wszystkim POciotkom żyło się lepiej.....:):):)

POzdrawiam wszystkich wykształconych PO szkołach "POtstawowych"......
blanka11111 / 2.204.162.* / 2012-03-26 16:33
Wtedy gdy Donald obiecywał cuda , można było wiele zmienić na leppsze. Niestety wspaniała ekipa rządząca wszystko to zaprzepaściła. Czy był to wybór Polaków , nie wiem bo nie chce mi się wierzyć. Może to jakiś przekręt?
kaka88x / 77.113.58.* / 2012-03-26 16:21
Jeśli jedynym celem jest obłędne zapełnianie dziury budżetowej i trzymanie się krzeseł, to taki rząd nie jest nam potrzebny. Wręcz szkodliwy...
sajakkow / 77.113.58.* / 2012-03-26 16:18
Wykształceni "inaczej" powoli się budzą...
JAdaX / 77.253.217.* / 2012-03-26 16:09
A kto jeszcze wierzy w te durne sondaże na zamówienie zlecających?
mieczman / 2012-03-26 15:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Będzie gorzej! do młodych gniewnych dołączają starzy wku...eni! Rozniesiemy ich na flekach.
njliber / 83.9.170.* / 2012-03-26 15:14
Myślałem że na Tuska głosują liberałowie, ale to zawsze mi się wydawało zbyt piękne aby było możliwe że aż 30% ludzi w Polsce to liberałowie. To dlatego teraz jak się już okazało że PO nie ma nic z liberalizmem wspólnego dalej ma niewiele mniejszy elektorat. Co nie zmienia faktu że PO to jedyna partia nie-upośledzonych, może oprócz Palikota, więc na kogo niby głosować?
kuca / 83.24.7.* / 2012-03-26 17:04
to chyba zadrwiłeś sobie z siebie. CO to znaczyłop nie-upośledzonych?
Czy chodzi Ci o stwarzanie dobrego wrażenia? To jest pierwsza cecha każdego oszusta.
Wystarczy zaobserwować na czym polega przekręt.
hhe45q / 24.114.255.* / 2012-03-26 16:38
Zartujesz chyba,,,, :) za bardzo wierzysz w TVN, Polsat i TVP... posiadane przez rezim Tuska...
To jest kolego stara klika, zobacz kim sie otoczyli - samymi komuchami... a kreuja sie na to na co ty chcesz ich widziec... - Najwieksza mafia w (PO)komunistycznej Polsce... - w zielona wyspe tez nadal wierzysz ? a co z cudami ?? :)
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-26 15:25
Niesiołowski też nie jest do końca normalny :)
blanka11111 / 2.204.162.* / 2012-03-26 16:37
Nie lubię obrażać nikogo, ale z całą pewnością nigdy nie był...
uczonykot / 2012-03-26 14:45
Ja jestem zadowolony z tego, że Tusk to Kaszub, a Rostkowski niewiele ma wspólnego z Polską (bardziej z Anglią). Łatwiej im wprowadzać porzadek w kraju bo obaj są bez skrupółów, a tylko tacy ludzie mogą naprawic ten rozklekotany mechanizm jakim jest dotychcas niereformowalna Polska gospodarka. A że radykalne posunięcia bolą, no cóz muszą boleć nas i nasze pokolenie, żeby była chociaz perspektywa lepszego życia dla naszych małych dzieci i wnuków.
Wreszczie czas skończyć z tym podejściem, "jakoś to będzie" , ano jakoś nie będzie bez radykalnego cięcia. Dklatego podziwiiam PiS i wszystkich tych dla ktorych najważniejsze jest , kto stoi za zamachem stanu w Smoleńsku, a nie poprawa gospodarki.
liiimon / 87.205.46.* / 2012-03-27 00:47
uczonykot puknij się w główkę to może otworzą ci się oczy, ty wierzysz w to co piszesz? Nie słuchaj tego co mówią media tylko patrz na fakty i myśl. PO rządzi drugą kadencję i doprowadziło do takiego syfu jakiego nie było jeszcze w "pokomunistycznej" Polsce. Gdy PO doszło do władzy zadłużenie Polski wynosiło około 530 mld, a teraz jest 890 mld. O jakim porządku ty piszesz? Przekręt goni przekręt, a jak któryś wyjdzie na jaw to mu szybko łeb ukręcą i jest cisza. Stołków dokładają coraz więcej żeby kolesie wszyscy mogli się pomieścić, a nam każą pracować do śmierci, żeby im na pensje starczyło. Zlikwidowali najwyższą stawkę podatkową, a podnieśli vat i akcyzę, czyli ulżyli najbogatszym, a reszcie dołożyli podatków. Parę lat temu mogłem z pensji coś odłożyć, a teraz na życie mi zaczyna brakować, choć moja pensja wzrosła bardziej niż przeciętne wynagrodzenie w Polsce. Mamy cały czas wzrost gospodarczy czyli powinno być coraz lepiej, a jest coraz gorzej.
ted87 / 81.210.106.* / 2012-03-26 15:20
Mówienie o radykalnych reformach ludzi których sztandarem ideowym jest lenistwo i lewicowy populizm zakrawa na żart. Odłożenie emerytur mundurowych na 30 lat i wieku emerytalnego kobiet do 2040 roku to czysty populizm.Tusk myśli że jakoś to będzie a widzimy jak jest. Radykalizm Tuska polega jedynie na lewicowym populizmie a mianowicie:
- gnębieniu fiskalne przedsiębiorców poprzez podnoszenie podatków(ZUS)
- upaństwowienie OFE
- patologiczny rozrost biurokracji w ostatnich 5 latach o 100 tys.
Jeśli ktoś chce to nazwać reformami to niech zaznaczy że w duchu Leninowskim. Nie wspominam tu o reformach Tuska np. w oświacie które uświadamiają nam że ten moherowy reżim tkwi jeszcze głęboko w PRL i jest raczej niereformowalny.
uczonykot / 2012-03-26 15:49
Gnębienie fiskalne, o czym wy mówicie. Mam 63 lata, pracuję (tyram) jsko kierowca na umowie śmieciowej ( umowa zlecenie na kwotę 300,00 miesięcznie reszta pod stołem ca. 1500 PLN). Pytam więc dlaczego pozwala się tak oszukiwać ZUS , fiskusa ? Gdzie wojewódzkie placowki PiP-u, Policji skarbowej, kontroli ZUS. Otóż to poprostu kumoterstwo i łapówki między oszustami pracodawcami a osobami ktore powinny ich kontrolować. A co, uważacie że to wina Tuska albo Rostkowskiego ? Mają za każdym chodzić i kontrolować. Od kierowników działów ministerialnych do pracodawców , to wielka jedna sitwa. I sami do tej sitwy należycie poniektórzy forumowicze !!!!!!! Żadnego z was nie stać na zakablowanie , tak zakablowanie złodzieja pracodawcy mieszkającego w sąsiedniej willi albo apartamencie. Taka jest ta wasza prawda, Kuźwa !!!!!!!!
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-03-26 16:14
A ty zakablowałeś?
"( umowa zlecenie na kwotę 300,00 miesięcznie reszta pod stołem ca. 1500 PLN). "
Bywa i tak że dziecko musisz wykarmić to bierzesz co jest do brania, niestety...
Tylko przejżyj na oczy, pod PO ten kraj jest tylko rozkradany a nie reformowany.
uczonykot / 2012-03-26 19:34
A co za Kaczyńskich tego nie było ? A może nie chcesz pamietać ?
sisley / 213.77.28.* / 2012-03-26 15:17
Prawda jest taka iż nic nie robią albo, jeżeli już coś zrobią to klapa. Wirtualna księgowość Rostowskieo i pozorne reformy Tuska mają następująca skutki a] bardzo wysokie zadłużenie. W tej chwili ponad 900 MLD PLN,l którego koszt obsługi [odsetki] to tyle co suma wpływów z podatku PIT-około 48 MLD PLN b] wysokie bezrobocie i wzrost zatrudnienia w administracji -niebezpieczna [w kontekście spraw emerytalnych] migracja młodych Polaków za granice, c] totalny bałagan legislacyjny [ służba zdrowia, regulacje podatkowe i nie tylko], d] niezrozumiała uległość wobec UE [pakiet klimatyczny] czy Rosji, e] upadek przemysłu stoczniowego.

To powiewa grozą. Niestety dla nas tu mieszkających, Tusk to sprawny politycznie Premier, jednak tylko z wykorzystaniem narzędzi PR-owskich. Merytorycznie i etycznie poniżej poziomu. Nie wiem co miałeś na myśli pisząc superlatywy- sam się nazwałeś uczonym , tylko że to kot. Ja bym zamienił na pies.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-26 15:11

Łatwiej im wprowadzać porzadek w kraju

narazie zrobili wielki bałagan
zadłuzanie kraju, rozwalenie służby zdrowia, podnoszenie wieku emerytalnego ty to nazywasz porzadkiem. Albo jesteś niedoinformowany albo omamiony obietnicami rzaondu.


bez skrupółów, a tylko tacy
ludzie mogą naprawic ten rozklekotany mechanizm jakim jest dotychcas niereformowalna Polska
gospodarka

Masz racje. Bez skrupułów ładują kasę w państwowe spółki by je puźniej sprzedać.
Podnosza składki na ZUS i wynajdują coraz to nowe podatki by zdławic polskiego przedsiebiorce. To jest reformowanie gospodarki?


żeby była
chociaz perspektywa lepszego życia dla naszych małych dzieci i wnuków.

Twoje dziecko na dzień dobry dostanie 26tys do spłaty a Twój wnuk pewnie drugie tyle.
Poza tym o jakim lepszym zyciu dla młodych ludzi mówisz? W polsce młodziez po studjach nie ma pracy, klepie biede, zatrudniana jest na śmieciowe umowy albo wyjezdza za granice.

Proszę, zanim napiszesz znow takie bzdury poczytaj sobie trochę. Nie bądz jak zombie karmiony papką podawaną przez prorzadowe media.
kwant2000 / 2012-03-26 15:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Buduj z Tuskiem te drugą Irlandię, dwa razy droższe niż na świcie stadiony, drogi i mosty ect. A elementarna przyzwoitość i pamięc tych którzy zginęli w Smoleńsku wymaga wyjaśnienia co było przyczyną katastrofy rzadowego samolotu 10 kwietnia 2010.

Polska po 20 latach nierządów Tusków, czyli żydokomuny jest na o s t a t n i m miejscu w całej Europie pod wzgledem ilości wytworzonych dóbr i usług przez statystycznego Polaka!!!
!!! / 79.185.144.* / 2012-03-26 15:38
i winien Tusk? bardzo ciekawe....
z pustego w próżne i Salomon nie naleje.
roti / 193.111.166.* / 2012-03-26 14:32
ale propaganda sukcesu (gw,tvn,newsweek,wprost...) podaje że tuskobajkopisarz ma dalej poparcie ponad 30% - chyba to są te urzędasy, których się tak nalęgło w ostatnich latach jak much na g...bo normalny człowiek na tych złodziei nigdy nie zagłosuje
~~g / 151.88.22.* / 2012-03-26 14:09
http://www.youtube.com/watch?v=HZYKaAMjdOQ

http://www.youtube.com/watch?v=Cw2iHSQP21g&feature=related

można pooglądać ciekawe rzeczy.
eurokolchoznik / 178.37.39.* / 2012-03-26 13:41
Lemingi przejrzały na oczy ;)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy