Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż poparcia dla rządu. Tak źle nie było

Sondaż poparcia dla rządu. Tak źle nie było

Wyświetlaj:
mhfyutd / 31.11.206.* / 2012-03-26 13:36
W większości krajów UE nominalny wiek emerytalny to 65 lat, a realny 62. W Szwecji mężczyźni pracują średnio do 63 lat a w Polsce w wieku 55 nie mają pracy albo stan zdrowia im nie pozwala pracować. Potrzeba w Polsce reform aby ludzie mieli pracę przynajmniej do 62 roku. Wydłużenie nominalnego wieku emerytalnego do 67 lat to ŻADNA REFORMA, tylko przerzucenie ciężaru utrzymania na rodzinę.
grzesiek_pac12 / 2012-03-26 13:43 / Bywalec forum
co kilka tygodni pojawia się nowy sondaż i nowy tytuł ' tak źle jeszcze nie było'. Czyli własciwie nic nowego, rząd nie robi nic takiego, zeby tendencja ta się odwróciła. Zawsze jak są przeprowadzane mało popularne reformy, to partia rządząca traci i wybieramy tą z drugiego bieguna politycznego - taka to nasza mentalność niestety
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-26 14:27

Zawsze jak są
przeprowadzane mało popularne reformy, to partia rządząca traci i wybieramy tą z drugiego bieguna
politycznego - taka to nasza mentalność niestety


Zgadzam sie z Tobą ale wydaje mi się że popularność spada nie dla tego że wzieli sie za mało popularne reformy tylko dlatego że nie mają pomysłu na nie. Reformy nie przemyslane robione na szybko to nie jest sposób na Polskę. Tu potrzeba ekipy z pomysłem i z jajami by te pomysły realizować. Z całym szacunkiem PO nie ma ani pomysłów ani jaj do wdrażania takich reform. Podnoszenie w nieskończonośc wieku emerytalnego do niczego nie prowadzi.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-26 12:13
25% ankietowanych ocenia dobrze 5 lat działań rządu Tuska?

Właśnie takie sondaże pokazują jak społeczeństwo jest niedoinformowane albo zmanipulowane
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-26 13:27
Zapomnieli jeszcze dodac, ze ci z tych 25% to "najmadrzejsci, najbardziej wyksztalceni i majetni "... tak jak to zawsze robia.
Blues12 / 2012-03-26 14:04 / Bywalec forum
I mam nadzieję że poparcie jeszcze będzie coraz bardziej lecieć na łeb na szyje!! nadszedł czas zmian!!
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-26 14:43
Minusem polskiej polityki jest brak promowania nowych partji. Dlatego w sejmnie jest ciagle ta sama ekipa.

A wystarczyło by:
- Każdy poseł który jest przypisany do danej partji po odejsciu z niej nie mugł by przynalezec do innego klubu przez okres 4 lata
- Każda partia mogła by zasiadać w sejmie maksimum 12 lat (bez wzgledu na popularnosc po 12 latach miała by kadencje pzerwy)
- Każdy starający się o stanowisko posła, prezydenta itp. powinien mieć opanowny do perfekcji przynajmniej jeden język obcy

Znudziła mnie już ta cała błazenada i brak jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji ze strony rzadu.
Znudził mnie rzad, który o obywatelach przypomina sobie dopiero przed wyborami.
Znudziły mnie już te same gęby które od 20lat jak pijawki żeruja na tym państwie.
malowany premier / 94.42.189.* / 2012-03-26 12:10
będzie ciepło od pozdrowień dla tuska !

wiemy, że macie sprawdzony żel pieprzowy, ze możecie zaprosić z niemiec antymanifę, ale mimo tego będziemy.
lucamodena / 151.68.190.* / 2012-03-26 13:05
jestescie chorzy :) wal "żel pieprzowy" nie pomoze ! jedynie porzadny kaftan bezpieczenstwa ! :D
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy