Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sondaż poparcia partii politycznych w grudniu. PO zwiększa przewagę nad PiS

Sondaż poparcia partii politycznych w grudniu. PO zwiększa przewagę nad PiS

Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2012-12-22 14:35 / Tysiącznik na forum
Brednie i brednie powstaje nowa telewizja Telewizja Republika to telewizja tej części społeczeństwa która ma już dość wściekłej propagandy Agory i ITI Wpiszcie sobie w Google Telewizja Republika chciałem tu Wam wkleić link ale cenzura Tytuł tej gazety nie wchodzi na tym forum ,wiadomo demokracja wolność słowa w money.pl
dgen / 2012-12-22 14:12 / Tysiącznik na forum
- aparat partyjny urzędniczy z rodzinami
- członkowie korporacji lekarskich , adwokackich, notarialnych .....z rodzinami
- osadzeni w ZK, aferzyści, oszuści
-tzw. lemingi ogłupione syndromem zielonej wyspy i domniemanego sukcesu ekipy tuska

wystarczy aby zatopić duży kraj w środku europy
Marcin56 / 2012-12-22 14:22
Ciekawe keidy dostaniemy informacje ile tak naprawdę ludzi teraz w ogóle oddałoby głos na jakąkolwiek partię politycnzą...moim zdaniem żeby wybory były akceptowane próg głosowania powinnien przekroczyć piędziesiąt procent!!
Zenek1003 / 178.37.181.* / 2012-12-22 13:01
Jeśli ja,zagorzały zwolennik SLD a następnie PO mam już dosyć tych partii,to kto jeszcze pozostał przy nich?
marian p. / 62.182.213.* / 2012-12-22 13:00
wystarczyło popatrzeć kto tam maszerował i zapalała w głowie się lampka,że z tymi ludzmi nie chcę ani znależć,ani zgobić.
ci ludzie są poza wyborem.
Rumcajs509 / 188.33.47.* / 2012-12-22 12:59
Donald wali Naród w rogi i wie, że mu poparcie spadnie, więc dzwoni...
-Jaro? Odwal jakiś numer bo mi poparcie spada, fakturę na kancelarie prześlij jako "koszty konsultacji społecznych". Idzie marsz poparcia albo protestu i załatwione.
A wspomniany Jaro jako wieczny opozycjonista za nic nie odpowiada, czasem krzyknie "hańba", czasem "zdrada". Ma ponad 100 głów w sejmie, "żelazny" elektorat nie pozwoli mu do sejmu nie wejść. Żyć nie umierać.
Ryszardw / 83.22.40.* / 2012-12-22 12:49
dzięki PO i Tuskowi Polacy szybko załatwia swoją panstwowość i będziemy mieli przyzoite rządy . Na wschodzie Rosja a na Zachodzie Niemcy;- maszy wybór ,wybieraj mądrze.!!!
tomx / 83.19.219.* / 2012-12-22 12:41
Siostra z Londynu dzwoni do brata. - Cześć Michał, co tam u Was w Polsce słychać? - Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. - Zacznij od złej. - Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład upadł,babcia umarła bo nie miała na leki,sąsiad się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę . Ania wiec nie chodzi do szkoły bo nie mają pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb... - A dobra!? - Na szczęście To PO jest u władzy a nie PiS!
Wykształciuch / 91.94.167.* / 2012-12-22 15:53
To chyba dzwoniła siostra Michała Karnowskiego, ale jak do tej bajeczki zaplątał się Wojtek (Jaruzelski ?) Czyżby miał "chody" jak Kryże albo Jasiński ?
Azja22 / 2012-12-22 12:42
To jest bardzo ciekawa sprawa dla mne, czyli bawienie się zestawieniem sondaży... co miesiąc jest to samo, ba nawet parę razy w miesiącu, publikuje się sondaże , w których przedstawia się zę Platforma Obywatelska nadal utrzymuje prym... śmierdzi propagandą!!

Najnowsze wpisy