Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż wyborczy. Kto ma najlepszy wynik?

Sondaż wyborczy. Kto ma najlepszy wynik?

Money.pl / 2012-02-10 07:10
Komentarze do wiadomości: Sondaż wyborczy. Kto ma najlepszy wynik?.
Wyświetlaj:
Sławek40 / 193.193.181.* / 2012-02-10 09:20
Ci którzy plują na PiS (to wszechobecne w mediach), a gloryfikują PO niech spojrzą na fakty:
Za PiS mieliśmy:
- najniższą inflację, stabilne ceny,
- niskie kursy walut, stąd też niskie ceny paliw,
- spadły podatki i inne obciążenia okołopodatkowe,
- autentycznie spadła korpucja, złodziejstwo itd., bo określeni ludzie zaczęli się bać (to akurat dobrze i nie mylmy tego z zamachem na demokrację).
Za PO mamy:
- wysoką inflację i mega drożyznę w sklepach,
- podwyżki podatków i innych obciążeń,
- porażka w budowie infrastruktury zwłaszcza widoczna w kotekście zbliżającego się EURO 2012, likwidacja programu budowy dróg
- likwidacja OFE (na razie częściowa, wkrótce całkowita),
- wzrost zadłużenia państwa (z ok. 600 mld w 2008 r. do prawie 900 mld w tym roku),
- zapaść w służbie zdrowia,
- zamach na demokrację (duże podejrzenie fałszowania wyborów, likwidacja strony "antykomor.pl")

Nie znajduję ani jednego pozytywu, plusu działania rządu PO (na którą głosowałem 4 lata temu, bo wierzyłem, że to partia liberalna). PO w żadnym stopniu nie ułatwiło i nie poprawiło prowadzenia działalności gospodarczej (a to też jedna z podstawowych wolności, którą PO wręcz ukróca, bo jedynie wspiera korporacje). Dlatego w ostatnich wyborach głosowałem na PiS i dziś jestem ich zwolennikiem ("nie po słowach, a po czynach ich poznacie").
Floyd / 2012-02-10 10:09 / Tysiącznik na forum
Typowa propagandówka.
Następnym razem zamiast: "Za PiS mieliśmy: ......" napisz: "Za PiS będziemy mieli: ......." może więcej ludzi Ci uwierzy, choć przy braku jakiejkolwiek odpowiedzialności polityków za słowa, to wszystko można napisać i nic z tego nie wynika bo nie może wynikać, ale przynajmniej będzie można przypomnieć obietnice.
PycIik / 2012-02-10 17:29
Wiesz Floyd jakoś sobie nie przypominam abyś wymieniał na forum obietnice PO.Było ich 73 ale w ciągu 5 lat sporo dorzucili.
Typowa propagandówka? czy?
Kariera Nikodema Dyzmy - finał
http://www.youtube.com/watch?v=MbfsdC1Pxlc&feature=related
i autorytety PO np.Grabarczyk
Poszukiwany Poszukiwana
http://www.youtube.com/watch?v=Mdos72DSLV8
Pyclik / 2012-03-09 13:53 / Tysiącznik na forum
Uwaga!
Pisane przez fałszywego Pyclika, jakiegoś podszywającego się matołka, którego administracja forum nie umie przegonić.
Floyd / 2012-02-10 21:22 / Tysiącznik na forum
Ja miałbym wymieniać obietnice PO?
A, niby dlaczego?
Dla mnie obietnice wszystkich partii będących w sejmie to gruszki na wierzbie, a przynajmniej te obietnice o charakterze ekonomicznym.
Dla mnie jest to tak oczywiste jak 2x2=4.
Przecież politycy tak jak i my wszyscy żyją w określonym systemie i nawet przy najlepszych chęciach nie wiele są w stanie zmienić. Demokracja w powiązaniu z wolnym rynkiem tworzą klatkę z której nie sposób się wydostać, chyba, że ktoś by chciał zniszczyć samą klatkę jak np. skrajna prawica czy skrajna lewica.
W obecnym systemie do spełnienia są jedynie obietnice o charakterze nieekonomicznym i jak już nie mam wyjścia, to tymi obietnicami się kieruję.
PycIik / 2012-02-10 22:03
A dla tego bo piszesz "Typowa propagandówka"
Po POPiSsie PiS był tym złym dlaczego?
Kiełbasa przedwyborcza? Kogo? PO na pewno tak, bo PiS Kiełbasę przedwyborczą chciał realnie urzeczywistnić.
Komu to musiało się nie spodobać? Chyba jedynie tym co byli i teraz są.
Nie udawaj że nie czytasz nic innego jak money.
O SLD to długo nie zapomnimy a PO ma jeszcze lepsze osiągnięci w tej dziedzinie.
W tym Kraju już różne przerabialiśmy numery ale takiego Dyzmy to jeszcze nie było.
Dla mnie kim jest Tusk było oczywiste na miesiąc przed wybraniem PiS.Tusk to postać wy-lobowana przez trzymających władze miał obiecać wszystko co by tylko naród oczekiwał miał wygrać wybory i utrzymać dobre układy. I nie czarujmy się bo o to tu chodzi.
Pyclik / 2012-03-09 13:51 / Tysiącznik na forum
Uwaga!
Pisane przez fałszywego Pyclika, jakiegoś podszywającego się matołka, którego administracja forum nie umie przegonić.
tadeusz.W. / 77.45.44.* / 2012-02-10 09:45
No z tymi niskimi kursami walut to Pan przesadził. Pamiętamy jakie były komentarze Kaczyńskiego i jak Euro poleciało w okolice 5 złotych. Poza tym PiS sie kojarzy wyłącznie z komisjami i komisjami. Jego zaletą było to, że nie mieszał się w gospodarkę zanadto - na szczęście się na tym nie znają. Powrót PiS-u do władzy to będzie vendetta, komisje i ręczne sterowanie. Mieli swoje 5 minut i co ??? Ano zupełnie nic ! A walczyli z pewnymi zjawiskami ? Słabo drogi Panie. Aby pocieszyć Pana - Naród ma dosyć i PiS-u i PO i SLD i Rolników a Palikot zaczyna swoje boje od Marychy i Krzyży w Sejmie. Zapomniał biedaczek, że najważnejsza jest gospodarka a nie duperele - choć w kwestii krzyża ma niestety rację. Dramatem tego kraju bedą następne wybory przy frekwencji 25- 30 % na co PiS też pracuje. Oczywiście jeśli nie dojdzie wcześniej do kryterium ulicznego ! - Napisał praktykujący katolik ( choć nie beton ) , prowadzący uczciwie firmę ze skutkiem posiadania kredytów od 25 lat i wizją bankructwa w efekcie głupiej uczciwości wobec fiskusa, gnębiącego go w zamian kretyńskimi i nieskutecznymi dla nich kontrolami
jajec / 46.45.107.* / 2012-02-10 22:28
hehe,a PO zna się na gospodarce?
@@@ / 89.68.238.* / 2012-02-10 12:36

Powrót PiS-u do władzy to będzie vendetta, komisje i ręczne sterowanie.

Czlowieku na jakim swiecie ty zyjesz?
Przeciez PO i SLD na drugie maja vendetta.
To po odejsciu PiS-u od wladzy zaczely sie komisje sejmowe typu vendetta i dzialania prokuratorow przeciwko politykom PiS.
Pitera to nawet tego dorsza wykryla i napisala tajny przez poufne raport o CBA ktorego pomimo nakazu sadowego Tusk nie chce upublicznic i woli zaplacic za to kare.
Teraz jeszcze w ramach tej vendetty chca wyslac Kaczynskiego i Ziobro do Trybunalu.
itd.
Obudz sie wreszcie o ty chyba zasnoles w 2007 i spisz do dzisiaj.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-02-10 10:58
"...No z tymi niskimi kursami walut to Pan przesadził. Pamiętamy jakie były komentarze Kaczyńskiego i jak Euro poleciało w okolice 5 złotych..." - zastosowalem w Pana przypadku metode Macierowicza i sprawdzilem Pana slowa o kursie za Kaczynskiego w okolice 5 zl. Otoz po przejrzeniu danych archiwalnych z lat 2006 - 2007 z przykroscia musze stwierdzic, ze pan bezczelnie, PO POwsku lze. Sredni kurs euro/PLN doszedl do poziomo 4,1 zl za EURO tylko przez 4-6 dni w okresie 22-27czerwca 2006 roku. Rowniez przez niecale dwa letnie miesiace tego roku przekroczyl nieznacznie poziom 4 zl. W pozostalym okresie ksztaltowal sie on glownie w granicach 3,7 - 3,8 zl za EURO.
To po pierwsze. Natomiast reszty pana slow nie warto nawet komentowac - nie znaja sie (Gilowska i Religa sie nie znali Rosotwski i Kopacz za to sie znaja, tak samo jak Pitera sie zna a Kaminski sie nie znal). Proponuje POmyslec, dlaczego Pana POmedia tak gruntownie oklamaly i zrobila z Pana swego nieswiadomwego wyznawce. To tutaj jest wlasnie najwiekszy problem gnebiacy POlakow takich jak Pan - brak normalnej, obiektywnej informacji i walka z mediami ktore takie informacje odslaniaja, jak chociazby nieustanna walka z RM czy odmowa KRRIT udostepnieni kanaly dla TV TRWAM. Moze nam Pan wytlumaczyc , co przeszkadza PO obecnosc tej telewizji w przestrzeni publicznej? Bo ja tego zpecjalnie nie rozumiem ...
Sławek40 / 193.193.181.* / 2012-02-10 11:34
Dzięki za przypomnienie dat i kursów! Przecież euro poszybowało do 5 zł pod koniec 2008 r., a więc na początku tzw. kryzyzu, a wtedy już przestał rządzić PiS, a zaczęło PO i to był pierwszy przejaw niemocy Tuska. A przecież żadnych innych symptomów kryzysu wówczas nie było.
Sławek40 / 193.193.181.* / 2012-02-10 10:03
Częściowo się z Tobą zgadzam - też nie podobały się te komisje itd., dlatego wówczas nie byłem zwolenniem PiS-u. Ale po czasie zmieniłem zdanie. A czy nie uważasz, że te konfikty za czasów PiS-u były celewo rozdmuchiwane przez media, bo PiS nie chciało im służyć? Cały okres rządów Kaczyńskich (także ś.p. Prezydenta) to była jedna nagonka na nich i ośmieszanie ich. Natomiast fakty, które wyżej opisałem są faktami i nic tego zmieni. Euro za czasów PiS spadło do 3,2 złotego (zgadzam się, aż za nisko) i potem poszybowało na chwilę do 5 zł - to była czysta spekulacja. Dziś euro jest najbardziej badziewną walutą świata, w zasadzie już się kończy, ale za Tuska euro jest trwale bardzo drogie (euro dziś powinno kosztować 3 zł, to tyle w istocie jest warte, a nie ponad 4 zł).
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-02-10 11:07
Skad wy panowie bierzecie wasze dane? Tak z ciekwaosci pytam, bo z tego zo ja wiem to EURO podczas rzadow PIS wachalo sie pomiedzy 3,7-3,8 (nigdy nie zeszlo 3,2 - to stalo sie w 2008 roku, ale PIS wtedy chyba nie rzadzil , prawda?)
msc / 79.163.233.* / 2012-02-10 10:25
3zł euro skąd ty masz takie informacje? to by byla tragedia a 4 zł to optimum (chociaż dokładnie nikt nie zna kursu idealnego)
Sławek40 / 193.193.181.* / 2012-02-10 10:46
Podobno najstabiliniejsza waluta świata, jaką jest frank szwacjarski od czasu zawirowań w strefie euro umocnił się o 20% w stosunku do euro - to jest wyznacznik "siły" euro. Skoro zatem euro do pln w normalnym okresie kosztowało 3,7-3,8 zł, to odjąć od tego 20% daje to ok. 3 zł za euro. Informacja dla zadłużonych we frankach - przy takim kursie euro frank kosztowałbym 2,50 zł.
msc / 79.163.233.* / 2012-02-10 09:44
Poza tym za pis-u mieliśmy Leppera jako vice-premiera, niski kurs który jest fatalny dla gospodarki także nie wiem jaki w tym pozytyw bo w końcu ceny paliw i tańsze wycieczki zagranice kompletnie nie rekompensują spadku produkcji (poprzez zwiększenie importu i spadek eksportu). Nadto chciałbym powiedzieć, że rząd Pis działał w czasach prosperity a i tak zasłużył się ogromnie w wzrost zadłużenia który teraz będziemy musieli oddawać poprzez zwiększone podatki.
Sławek40 / 193.193.181.* / 2012-02-10 10:08
Dane o wzroście zadłużenia w kraju podałem za waszą ulubioną telewizją "TVN CNBC". Wczoraj zostały podane te dane. Wynika z nich, że za zaledwie 4 lata (wyłącznie rządów PO) zadłużenie kraju wzrosło o 50%. To nie PiS wiodło prym w zadłużaniu kraju (po części też, ale każdy rząd zadłużał kraj), ale największy wzrost zadłużenia mamy za czasów rządu podobno liberalnej (a faktycznie socjalistycznej) PO.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2012-02-10 09:42
A mógłbyś jeszcze podać warunki ekonmicznie w jakich rzadził PiS a PO? Ewnetualnie mógłbyś przytoczyć pomysły PiSu na rozwiąznie obecnych problemów? A mzoe porownasz sytuacje międzynarodwą Polski jak koczorków a teraz? PO jest do kasani, to prawda, ale PiS to zwykłe komuchy (przez program gospodarczy), pod przykrykwką fanatycznego faszyzmu i kultu wodza
Sławek40 / 193.193.181.* / 2012-02-10 09:57
W jakich warunkach? Podobno teraz mamy wzrost PKB, a nie kryzys, więc PO nie powinno narzekać. Chyba, że z tym wzrostem PKB to też jest manipulacja i propaganda sukcesu?
skoru / 79.190.207.* / 2012-02-10 09:51
Popatrz co robi Orban na Węgrzech a zobaczysz co robiłby PiS.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2012-02-10 10:08
widze i tego się boje.
skoru / 79.190.207.* / 2012-02-10 10:53
Hahaha widzę że jak Miecugow i komisja europejska mówi że Orban jest BE to Ty automatycznie też tak myślisz
|
|
LEMING TEST POSITIVE:)))
|
|
skoru / 79.190.207.* / 2012-02-10 09:34
Dopóki lemingi nie usłyszą tego co napisałeś od Miecugowa, Pochanke i Wojewódzkiego nie mamy co liczyć że się coś zmieni. Jakby choćby POŁOWA przekrętów PO z ostatniego roku stała się za czasów PISu Kaczor siedziałby już w pace!
chciałbym być wolnym człowiekiem / 212.160.172.* / 2012-02-10 08:31
http://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEMZk4
Po "przewinięciu" około 1 min 45 sek filmu znajdziecie wypowiedź o sondażach PO na wesoło :)
Niby śmieszy, ale faktycznie budzi złość, bo tak to się chyba odbywa w rzeczywystości...
ZWYKŁY OBYWATEL / 46.148.151.* / 2012-02-10 08:28
OBY KACZYŃSKI I JEGO PIS DOSZEDŁ DO WŁADZY WTEDY TO DOPIERO BĘDZIE ARMAGEDON W POLSCE !
skoru / 79.190.207.* / 2012-02-10 08:42
Nie zwykły obywatel tylko LEMING z wypranym mózgiem. Jakby ci ktoś lał na głowę to też mówiłbyś że to letni deszczyk? Włącz myślenie, tyle w temacie.
m-53 / 83.24.36.* / 2012-02-10 08:23
"Sprawdź kto korzysta na klęsce rządów Tuska"

Idiotyczna zajawka.
Nikt nie korzysta. Wszyscy za to płacimy.

Oczywiście są tacy, którzy korzystają z wprowadzonego bajzlu - budowniczowie najdroższych dróg, chodników, stadionów. Tłumy zbędnych urzędników. Firmy farmaceutyczne. Kombinatorzy i oszuści.
Ale oni też nie skorzystają na klęsce.

P.S.
Klęska rządów Tuska - taki tytuł w Money.pl No, no, no.
Coins / 109.173.143.* / 2012-02-10 07:56
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaskakujace-wyniki-sondazu-po-przegrala-z-ruchem-p,1,5021622,wiadomosc.html

Wszystkie te sondaze mozna sobie wsadzic, ulozyc ja tez umiem pod publiczke... Tutaj wolny sondaz i zupelnie inne wyniki...
i hopaj siup i tralala / 195.114.163.* / 2012-02-10 07:24
,,Nie ujmując pani Magdalenie Środzie żadnych zasług, warto przypomnieć, że obecnie ma ona 1 głos na Walnym Zebraniu Członków Kongresu Kobiet,,-słowa pani Senyszyn. Właśnie,czemu nie podano wyników CZŁONKÓW kobiet ?
i hopaj siup i tralala / 195.114.163.* / 2012-02-10 07:10
nieważne w którą stronę kroczymy, ważne aby my na czele.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy