Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż wyborczy: PO i PiS tracą poparcie

Sondaż wyborczy: PO i PiS tracą poparcie

Money.pl / 2011-10-03 08:20
Komentarze do wiadomości: Sondaż wyborczy: PO i PiS tracą poparcie.
Wyświetlaj:
olalafff / 89.76.237.* / 2011-10-04 21:28
Jak ma nie spaść poparcie dla PiS ?? hehe, nie ma bata, zbyt wiele twarzy i już się P. Jarek gubi w życiu ...
Triz / 2011-10-03 12:36 / Bywalec forum
Jak zejdą do 2-3% poparcia, może zacznie być normalniej.
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-10-03 11:51
Czas najwyższy pozbyć się oszołomów spod znaku PO i PiS, którzy od sześciu lat cofają Polskę nie myśląc o przyszłości tylko o tym, żeby POpisom żyło się lepiej. No i czarnym im przełożonym. Ostatnio tusk brał ślun kościelny, może teraz zostanie ministrantem?
figmar / 82.139.45.* / 2011-10-03 12:25
Najpierw skasować PiS może na razie to wystarczy żeby wyjść najpierw na normalność. Tak uważam a jak to nie pomoże to całe te towarzystwo na "wysypisko" do sejmu nowy dopasowany "garnitur" .
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-10-03 15:51
Ciebie skasować gnido. Ja głosuję na PIS bo to jedyna uczciwa partia.
Ar2D2 / 109.95.27.* / 2011-10-03 16:43
Mało boków nie zrywam ze śmiechu - pis i uczciwość
bsf / 217.98.34.* / 2011-10-03 09:34
Cuda Tuska PO 4 latach "żondu"
"Państwo nie ukrywa, że obecni pracownicy mogą za kilkanaście, kilkadziesiąt lat, cierpieć biedę. Emerytury już teraz są niewysokie, a będą jeszcze niższe - czytamy w "Pulsie Biznesu", który analizuje sposoby oszczędzania na emeryturę."
antyPOPiS / 83.24.75.* / 2011-10-03 11:40
Piszesz m.inn.:"...9 X wygra prawda w Polsce..."-ja też w to mocno wierzę i mam taką nadzieję,chociaż zapewne kierujemy się całkowicie odmiennymi refleksjami...Nie jestem wyznawcą wiary w spiskową teorię na każdym polu:mediów,sondaży,opinii-politykierzy jacy są,prawie każdy widzi,ale system jest taki,że prawie na 1oo% mogę wskazać przed 9X kilkadziesiąt,a nawet kilkaset nazwisk,które znajdą miejsce w sejmie-to liderzy najpopularniejszych partii już zdecydowali i wybrali,a wyborcy mogą tylko zdecydować,ile i którego jeszcze gorszego "pośladu"politykierskiego z poszczególnych partii wypełni pozostałe miejsca.System wyborów został zachowany -z małymi poprawkami-z PRLu :"głosuj bez skreśleń"-tam też były dopisane nazwiska bez znaczenia,a wiadomo było od początku,kto zostanie wybrany...I tak jest obecnie-dożywotnio,a właściwie dopóty,dopóki ich partie będą wchodzić do sejmu,a oni będą liderami-Napieralski,Pawlak,Tusk,Kaczyński i ich najbliżsi przyboczni-będą posłami, niezależnie od ich prawdziwej wartości...
Bez zmiany ordynacji,a szczególnie bez usunięcia głosowania na listy i wprowadzania do sejmu kandydatów z pierwszych miejsc list -nic się nie zmieni.Ogromnym krokiem w kierunku demokracji byłoby drukowanie list z nazwiskami w kolejności alfabetycznej i gdyby wchodzili z list ci,którzy mają najwięcej głosów.Jestem jednak przekonany,że nie dożyję takich czasów,bo żaden z najważniejszych politykierów-od Kaczyńskiego do Tuska- nie podetnie gałęzi,na której ma zapewnione dożywotnie siedzenie...No-ale może kiedyś...trzeba mieć jednak nadzieję...:)))
figmar / 82.139.45.* / 2011-10-03 12:15
Strasznie to wszystko spaprane, po prostu nie dla ludzi. Politycy to jak świntuchy dbają tylko o swoje sadło.Fuj,fe.

Najnowsze wpisy