Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spadek WIG20 do 3 tys. pkt. nadal aktualny

Spadek WIG20 do 3 tys. pkt. nadal aktualny

Money.pl / 2007-08-23 09:26
Komentarze do wiadomości: Spadek WIG20 do 3 tys. pkt. nadal aktualny.
Wyświetlaj:
tomashek / 213.77.7.* / 2007-08-23 09:26
Panie Kiepas..od dłuższego czasu śledze Pana komentarze i coraz bardziej dziwie się..dziwie się przede wszystkim Pana niezmienności jeżeli chodzi o trafność prognoz (słabiutko) oraz temu, że redakcja mimo tak błędnych analiz w dalszym ciągu utrzymuje Pana w swojej załodze..może jednak kiedyś, któregoś pięknego dnia uda się wreszcie Panu w sposób trafny przewidzieć dalszy ciąg wypadków..tego Panu życzę..
bufon warren / 2007-08-23 10:29 / Tysiącznik na forum
ja wczoraj pisałem że dobrze by było żeby na koniec roku wig20 był powyżej 3000punktów ale też wydaje mi się że to już jest nierealne - bardziej obstawiam poziom około 2800 pod warunkiem że RPP podniesie stopy nie więcej jak 0,75%, tak czy inaczej prawdą jest że prognozy Pana Kiepasa są "troszkę chybione"
Wojtek__ / 83.142.202.* / 2007-08-23 09:58
Ja bardziej traktuje to jako podkład do jednego z możliwych scenariuszy. Analiza to nie przepowiadanie przyszłości. Zbierając dziesiątki takich komentarzy można samemu do pewnych wniosków dochodzić i podejmować decyzję. Nikt nie da gotowego przepisu na zarobienie pieniędzy na giełdzie. To nie komputery nią sterują, ale ludzie - a wiadomo jacy jesteśmy skomplikowani i nieprzewidywalni...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy