Forum Polityka, aktualnościKraj

Spadkobiercy będą mieli łatwiejszy dostęp do rachunków zmarłych?

Spadkobiercy będą mieli łatwiejszy dostęp do rachunków zmarłych?

Wyświetlaj:
pepe le / 78.8.177.* / 2015-02-26 09:26
Po tytułach artykułów widać, że wp przejęło money.pl
m-53 / 213.108.152.* / 2015-02-26 08:00
Niezły szwindel.
Kasę zgarną organizacje pozarządowe. Cokolwiek to znaczy.
jo44 / 89.76.20.* / 2015-02-26 07:14
To jest skandal, banki powinny oddac rodzinom przytulone nieslusznie nieswoje piniadze .
Prawdziwy obraz zlodziejskigo podejscia jest w ubezpieczeniach. Tam to jest dopiero dymanie rodzin zmarlych. Nikt i nic ci nie oowie o przyslugujacym ci ubezpieczeniu.. Chory swiat zlodzieje wszedzie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rotan / 194.181.137.* / 2015-02-26 07:20
Mogą nie dostać bo tymi pieniędzmi zainteresowana jest PO.
toja42 / 83.11.54.* / 2015-02-26 16:04
Panie rotan cóż to za dziwaczne komentarze "tak jak z offe pieniędzmi zainteresowana jest PO". Jeśli PO bierze według Pana z wszystkich stron pieniądze to na koncie tej partii powinny się znajdować bajońskie kwoty, a tak nie jest.
Otóż wpływy do kasy naszego PAŃSTWA są mizerne bo chyba Pan wie, iż zakłady pracy się likwiduje, a buduje się markety z towarami tak dobrodusznej Unii Europejskiej. Natomiast podatki z tych wspaniałych super galerii nie trafiają do polskiej kasy, a gdzieś tam. Wydatki z budżetu są potężne (administracja, składki do UNII EUROPEJSKIEJ, sejm, senat, policja, wojsko, kopalnie, szkolnictwo, przywileje dla rodzin wielodzietnych, zasiłki dla bezrobotnych itd) i nasza Polska jest zadłużona (chyba już w bilionach Euro), że gdyby wierzyciele zażądali spłaty od zaraz to pa, pa Polsko, a ostatni gasi światło. Na dzień dzisiejszy nie ma znaczenia jaka partia jest u steru, bo z próżnego nawet Salomon nie naleje. Cały majątek, który był budowany od zakończenia II wojny został rozgrabiony, lub sprzedany za przysłowiową złotówkę i to w majestacie prawa.
Doradzam zrzucić klapki z oczu.
Zaznaczam, iż ja jestem bezpartyjnym Polakiem.
rotan / 95.40.31.* / 2015-02-26 22:09
Bardzo nie ładnie tak manipulować moimi wpisami Panie toja42. Nic takiego nie napisałem więc wypraszam sobie takie komentarze. Pominę cały ten wywód o koncie PO. Nie bardzo rozumiem co mi tu Pan imputuje.
A jeśli Panu jest wszystko jedno kto rządzi Polską ten Pana komentarz jest niedorzeczny.
Mnie jednak sprawy Polski nie są obojętne a tak zakłamanej i podłej władzy nie jestem w stanie zaakceptować.
waq / 46.238.210.* / 2015-02-26 16:23
...jak nie PO, to kto?????...przecież to oni gospodarzą od ładnych paru lat
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy