Forum Forum inwestycyjneFundusze

specjaliści od konwersji - zdążyliście na pociąg??

specjaliści od konwersji - zdążyliście na pociąg??

jan kowalski / 2007-12-05 18:00
Jestem ciekawy, ilu z Was przewidzialo dzisiejszą akcję na GPW? i mam nadzieję, że nie ostatnią.
Wyświetlaj:
Bartosz Milewski / 2007-12-05 18:49 / Bywalec forum
ja jako doradca od dwóch tygodni poprosiłem moich inwestorów o konwersje w akcje minimum 80% do 100%
miki3d / 2007-12-06 16:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Opowiem historię:

Pewien profesor na wykładzie kazał wszystkim swoim studentom wytypować wynik meczu piłkarskiego w jakichśtam mistrzostwach. Był pasjonatem piłki. Poprosił studentów o zaklejenie tego w kopertach, obiecał sprawdzić po meczu.
Po meczu na kolejnym wykładzie przeprosił wszystkich za to, że zgubił teczkę z kopertami. W związku z tym poprosił o podniesienie ręki wszystkich, którzy prawidłowo przewidzieli wynik. Zgłosiło się ok 60% studentów. Tymczasem profesor wyciągnął teczkę (o której powiedział, że ją zgubił), wyjął z niej koperty i pokazał przeliczony już wynik. Okazało się, że zaledwie kilkanaście % osób przewidziało wynik prawidłowy.
jacekk_85 / 2007-12-06 16:52 / Bywalec forum
bardzo dobry przykład Miki,
Według mnie jak jakiś doradca zachęcał klientów kilka dni temu do wejscia w akcyjne na 80-100% to albo jest totalnym nieodpowiedzialnym ryzykantem, albo ma powiązania z ludzmi na najwyższym szczeblu.
Bartosz Milewski / 2007-12-06 18:01 / Bywalec forum
A może poprostu myśli o powiązaniach nie będę nic tutaj pisał bo była by to głupota, a zaznaczam że ja tylko prosiłem i sugerowałem nie kazałem, ani sam też nie mam dostępu i mozliwości zmiany.
miki3d / 2007-12-06 23:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja np. nie umiałbym wyobrazić sobie jakiegokolwiek powodu, aby zarekomendować zainwestowanie 100% swoich oszczędności w akcje.
Bartosz Milewski / 2007-12-07 09:33 / Bywalec forum
Najwyrąźniej słabą masz wyobraźnie i nie masz wyczucia ani informacji.
miki3d / 2007-12-07 11:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najwyraźniej mam nieco większe doświadczenie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy