Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

"Spekulanci" nie odpuszczają Grecji

"Spekulanci" nie odpuszczają Grecji

Money.pl / 2010-04-27 19:21
Komentarze do wiadomości: "Spekulanci" nie odpuszczają Grecji.
Wyświetlaj:
jarek5566 / 86.96.229.* / 2010-04-27 20:18
wczoraj po sesji pisałeś analityku, że ... no co pisałeś? czytasz sam siebie czasami? może zaczniesz zapowiadać pogodę? nap w środę wieczorem jaka jest na środę. lepiej trochę pójdzie, tylko nie wysilaj się i nie próbuj zapowiadać na czwartek
zeb / 87.207.35.* / 2010-04-27 19:21
gdyby S&P500 przebił 1150 (a w tym kierunku zmierza) to zobaczymy drugie dno. Spokojne wychodzenie może uratować sporo pieniędzy lecz cudów nie ma, ktoś będzie musiał stracić. Generalnie wg mnie wszystkie akcje z C/Z powyżej 10 są przewartościowane bo oznacza to że firma taka przeznaczając 50% dochodów na dywidendę nie będzie w stanie dać 5% od wartości akcji a więc mniej niż banki z lokat. Aby zarobić pozostaje więc jedynie sprzedaż akcji w trakcie wzrostów, jest tylko małe ale . Trzeba trafić na osobę która nie wie powyższego i jest w stanie i chętna zapłacić za akcje więcej niż my daliśmy. Zdaję sobie sprawę z tego, że jako drobny inwestor któremu od czasu do czasu udaje się zarobić kilka procent nie jestem dla nikogo autorytetem ale korciło mnie aby podzielić się swoją wiedzą.
ANDREW-gOLOTA / 66.178.126.* / 2010-04-28 04:51
Czy euro jeszcze ojdzie do 'gory'?czy przynajmniej nie spadnie..bo w piatek bank bedzie mi 450tys pln kredytu wyplacal!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy